Bezpłatna konsultacja +48 505 657 675 biuro@voxveritas.pl
Infolinia: +48 505 657 675   Pon-Sob 8:00-18:00

Walka o pełną sprawność naszej klientki

Odszkodowania powypadkowe

Ekspert Vox Veritas w programie „Sprawa dla reportera” Elżbiety Jaworowicz

ROZMOWY EKSPERCKIE W STUDIU TELEWIZYJNYM

Sprawa dla reportera to cieszący się niezwykłą popularnością program interwencyjny, emitowany na antenie TVP1 od ponad trzydziestu lat. Porusza on problemy aktualnych zjawisk i wydarzeń – czasem kontrowersyjnych i bulwersujących, często również pokazujących ludzką walkę o zdrowie i życie.

Obok dokładnego omówienia przebiegu wydarzeń, którym poświęcony jest konkretny odcinek, kluczowym elementem „Sprawy dla reportera” są wystąpienia eksperckie. Ich zadaniem jest wyjaśnienie wielu zawiłości prawnych oraz znalezienie jak najlepszych rozwiązań dla osób poszkodowanych – bohaterów programu.

Biegli, a wśród nich – przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, reprezentanci świata medycznego, psychologowie, policjanci i inni eksperci, zapraszani do studia przez panią Elżbietę Jaworowicz, próbują zrozumieć motywy postępowania w toczących się sprawach oraz wyjaśniają, co można było zrobić inaczej.

Gościem jednego z odcinków był pan Daniel Kocur – Prezes Kancelarii Odszkodowawczej VOX VERITAS, która specjalizuje się w pozyskiwaniu ogromnych kwot odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odcinka „Sprawy dla reportera” z udziałem eksperta z VOX VERITAS.

Bezpłatna konsultacja

Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej porady w interesującej Cię dziedzinie

POSZKODOWANA W WYPADKU KOMUNIKACYJNYM

Jedną z bohaterek programu była nasza Klientka, która została poszkodowana w wypadku komunikacyjnym.

W wyniku zderzenia kierowca oraz siedzący z tyłu pasażer z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Przebywająca obok kierowcy pasażerka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Tą pasażerką była właśnie nasza Klientka. Doznała urazu wielonarządowego – uszkodzenia mózgu, złamania twarzoczaszki i żeber. Od tego czasu rodzice dziewczyny toczą nierówną walkę o jej powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

W NAJLEPSZYCH RĘKACH PROF. HARATA I PROF. TALARA

Na eksperckich krzesłach w programie „Sprawa dla reportera” zasiedli również światowej sławy lekarze, którzy ze wszystkich sił walczyli i nadal walczą o zdrowie naszej Klientki. Prof. dr hab. n. med. Marek Harat – jeden z najsłynniejszych polskich neurochirurgów operował poszkodowaną tuż po wypadku.

Podczas nagrania nie mogło zabraknąć prof. dr hab. n. med. Jana Talara. To nie tylko wspaniały doświadczony lekarz, ale również wspaniały człowiek.

I ETAP – ANALIZA SPRAWY PRZEZ PRACOWNIKÓW VOX VERITAS

Już na drugi dzień, mimo odległości 600 km, osobiście udałem się do klientki. prof. Moim celem było przeanalizowanie procesu rehabilitacji Klientki oraz przebiegu sprawy odszkodowawczej. Z dokumentów wynikało, że jest ona prowadzona w sposób, wymagający poprawy – bez wcześniejszego przygotowania medycznego i wiedzy z zakresu robotycznej rehabilitacji, co jest kluczowe w tego typu sprawach, a o czym Klienci nie mają pojęcia.

Niestety nie była to jedyna, przeprowadzona w nieodpowiedni sposób sprawa. Coraz częściej bowiem zgłaszają się do nas osoby poszkodowane, które zaufały nieodpowiednim, jak się później okazało kancelariom.

„Nie było czasu na dłuższe zastanawianie się. Wraz z zespołem adwokatów, postanowiłem więc natychmiast zabrać się do pracy” – tłumaczy Daniel Kocur – prezes VOX VERITAS.

II ETAP – 104 000,00 PLN ODSZKODOWANIA W DWA DNI

Po analizie sprawy, a w szczególności błędów, jakie zostały popełnione podczas jej wcześniejszego prowadzenia zabraliśmy się do pracy. W oparciu o odpowiednie rekomendacje i kontakt z Ubezpieczycielem, decyzją z dnia 9 września 2020 roku uzyskaliśmy 104 000,00 PLN odszkodowania.

Przystąpiliśmy więc do negocjacji, których celem było wywalczenie jak najwyższej kwoty renty. Decyzją z 25 września 2020 roku przyznano Poszkodowanej kwotę 4000.00 PLN, wypłacaną co miesiąc.

W tym samym dniu, po negocjacjach z Ubezpieczycielem, udało nam się uzyskać zwrot kosztów turnusów rehabilitacyjnych w kwocie – 30 015,65 PLN. Na podkreślenie zasługuje fakt, że było to niezwykle ważne, gdyż owe środki będą mogły posłużyć do sfinansowania kolejnej rehabilitacji.

III ETAP – KOSZTOWNA REHABILITACJA ROBOTYCZNA W ZASIĘGU RĘKI

Dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych, a w szczególności mających urazy twarzo – czaszki i rdzenia kręgowego liczy się czas. Najistotniejszą sprawą w walce o zdrowie jest jak najszybsze włączenie rehabilitacji robotycznej z wykorzystaniem egzoszkieletu, lokomatu, luny czy elektrostymulacji. Turnusy rehabilitacyjne w najlepszych klinikach to kwoty rzędu 15 000 – 25 000 PLN.

Rozpoczęliśmy więc trudną i mozolną walkę o adekwatne odszkodowanie i rentę, dzięki której nasza Klientka mogłaby być bez przeszkód rehabilitowana.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że VOX VERITAS zleca ekspertyzy medyczne i negocjuje rentę na rehabilitację robotyczną, a nie zadowala się tylko zwrotem pieniędzy za przedstawione faktury. Firma VOX VERITAS nie idzie na skróty i nie walczy jedynie za zwrot za wydatki poniesione w związku z rehabilitacją.

„Zgodnie z uchwałą sądu najwyższego z maja 2016 poszkodowanemu należy się zwrot za prywatne uzasadnione leczenie”
Nasz zespół ekspertów doskonale wie w jaki sposób wynegocjować nie tylko wysokie odszkodowanie, ale również wysoką rentę na zrobotyzowaną rehabilitacje. Powołaliśmy konsylium lekarskie, które w odpowiedni sposób zaopiniowało sprawę urazów naszej Klientki oraz zasugerowało sposób jej leczenia.

Pomogliśmy
już ponad
30 tyś.
poszkodowanym

BEZPRECEDENSOWE ODSZKODOWANIE – 1 MLN PLN I 14.745,36 ZŁ RENTY

Dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu w branży odszkodowawczej oraz wykonanym ekspertyzom medycznym udało nam się uzyskać wysokie odszkodowanie w szybkim czasie w tzw. likwidacji bez zamykania sobie drogi sądowej. Ubezpieczyciel ugiął się pod naszymi argumentami i doceniając naszą pracę – wystosował oświadczenie w tej sprawie.

W ten sposób Poszkodowana będzie mogła skorzystać z fachowej rehabilitacji robotycznej i walczyć o powrót do pełnej sprawności!

Bezpłatna porada

Skorzystaj
z formularza kontaktowego

Wypełnij formularz i prześlij go nam.
Odezwiemy się do Ciebie z pomocą,