Bezpłatna konsultacja +48 505 657 675 biuro@voxveritas.pl
Infolinia: +48 505 657 675   Pon-Sob 8:00-18:00
Wieloletni laureaci konkursu

1 miejsce w rankingu kancelarii odszkodowawczych w 2021 roku!

Praktycznym wymiarem marki VOX VERITAS jest uzyskiwanie rekordowych rent powypadkowych oraz odszkodowań, jak również świadczenie kompleksowych usług, z wykorzystaniem własnych marek: REhome, Fundacja | Portal zbiórkowy Podaruj Dobro, Manager Rehabilitacji. Jesteśmy pionierem w branży prawno – medycznej. Nasza kancelaria zajmuje wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach firm odszkodowawczych. W jednym z ostatnich okazała się być numerem 1 w Polsce, spośród czołowych firm odszkodowawczych! Działamy skutecznie i dajemy naszym Klientom nadzieję na lepsze jutro!

Sprawdź ranking
Nasze atuty

Co wpływa na wysokie wyniki w rankingach

  • szybkość wypłaty odszkodowania
  • rekordowe kwoty odszkodowań
  • kompleksowa organizacja leczenia
Jesteśmy doceniani

VOXVERITAS® – transparentny lider

Kancelaria VOXVERITAS® działa transparentne, posiada własną siedzibę, stronę internetową i świadczy usługi, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, włącznie z wizytami domowymi. Przecież po tragedii losowej nie każdy może dotrzeć do siedziby. Niezwykła dbałość o dobro klienta jest obecna również w mediach. Kancelaria posiada wiele bardzo przychylnych opinii na niezależnych forach internetowych wystawionych przez swoich klientów.

Media donoszą o sukcesach kancelarii VOXVERITAS®, która wygrała Ranking Firm Odszkodowawczych 2017/2018. Historia kancelarii opisana jest w mediach w postaci jej sukcesów dotyczących pojedynczych spraw.

Konik VOX VERITAS

„SZYBKA WYPŁATA”
w ciągu zaledwie 3 dni!
Specjalizacja firmy które w
dużej mierze decyduje o pozycji lidera.

Konikiem firmy jest najważniejszy w życiu czas. „Szybka Wypłata” to specjalizacja firmy, która pomogła rozwiązać w szybkim tempie olbrzymią ilość spraw. Kancelaria jest także liderem w dziedzinie tempa rozwiązywania spraw odszkodowawczych, gdzie rekordy ocierały się o dni, a nie miesiące czy lata. Jest to nowe kryterium w rankingu, które w dużej mierze decyduje o pozycji lidera.

Wywiad w „Ludzie Suksesu”

Przeczytaj o VOXVERITAS®

Bezpłatna konsultacja

Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej porady w interesującej Cię dziedzinie