Bezpłatna konsultacja +48 505 657 675 biuro@voxveritas.pl
Infolinia: +48 505 657 675   Pon-Sob 8:00-18:00
Wieloletni laureaci konkursu

1 miejsce w rankingu kancelarii odszkodowawczych w 2021 roku!

Praktycznym wymiarem marki VOX VERITAS jest uzyskiwanie rekordowych rent powypadkowych oraz odszkodowań, jak również świadczenie kompleksowych usług, z wykorzystaniem własnych marek: REhome, Fundacja | Portal zbiórkowy Podaruj Dobro, Manager Rehabilitacji. Jesteśmy pionierem w branży prawno – medycznej. Nasza kancelaria zajmuje wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach firm odszkodowawczych. W jednym z ostatnich okazała się być numerem 1 w Polsce, spośród czołowych firm odszkodowawczych! Działamy skutecznie i dajemy naszym Klientom nadzieję na lepsze jutro!

Sprawdź ranking
Nasze atuty

Co wpływa na wysokie wyniki w rankingach

  • szybkość wypłaty odszkodowania
  • rekordowe kwoty odszkodowań
  • kompleksowa organizacja leczenia
Jesteśmy doceniani

VOXVERITAS® – transparentny lider

Kancelaria VOXVERITAS® działa transparentne, posiada własną siedzibę, stronę internetową i świadczy usługi, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, włącznie z wizytami domowymi. Przecież po tragedii losowej nie każdy może dotrzeć do siedziby. Niezwykła dbałość o dobro klienta jest obecna również w mediach. Kancelaria posiada wiele bardzo przychylnych opinii na niezależnych forach internetowych wystawionych przez swoich klientów.

Media donoszą o sukcesach kancelarii VOXVERITAS®, która wygrała Ranking Firm Odszkodowawczych 2017/2018. Historia kancelarii opisana jest w mediach w postaci jej sukcesów dotyczących pojedynczych spraw.

Pomagamy na różnych płaszczyznach

Poznaj rodzinę VOX VERITAS

Fundamentem i przewodnim mottem naszej kancelarii stała się popularna łacińska sentencja „Vox populi, vox Dei”, co oznacza „głos ludu jest głosem Boga”. Te właśnie słowa autorstwa anglosaskiego mnicha Alkuina, doradcy Karola Wielkiego doskonale wpisują  się w misję VOX VERITAS®.

ReHome – Pomagamy osobom z poważnymi dysfunkcjami narządu ruchu w pozyskiwaniu środków na niwelowanie barier.

Fundacja Podaruj Dobro – Misją fundacji jest świadczenie wielopoziomowej pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

Manager Rehabilitacji – Stworzyliśmy nowatorski program, mający usprawnić walkę poszkodowanych w wypadkach o zdrowie i lepsze jutro.

Rodzina Vox Veritas

Bezpłatna konsultacja

Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej porady w interesującej Cię dziedzinie