Bezpłatna konsultacja +48 505 657 675 biuro@voxveritas.pl
Infolinia: +48 505 657 675   Pon-Sob 8:00-18:00
Blog prowadzony przez naszych ekspertów

Aktualności VOX VERITAS

1maj
Video

29.000 PLN/msc | REKORDOWA RENTA REHABILITACYJNA W POLSCE | PRZEŁOM DLA POSZKODOWANYCH

Powyższy film ukazuje historie Pana Jacka i ratowanie przez firmę VOX VERITAS jego losu zdrowotnego. Film zarazem jest podziękowaniem dla osób i firm, które włożyły ogrom wysiłku, aby pomóc Panu Jackowi i Jego rodzinie. Uwieńczeniem wysiłku jest prawdopodobnie REKORDOWA RENTA W POLSCE NA ROBOTYCZNĄ REHABILITACJĘ w kwocie 29.000 PLN / MIESIĘCZNIE co jest przełomem dla innych poszkodowanych w wypadkach i daje ogromne możliwości pacjentom, którzy się zgłoszą do VOX VERITAS i chcą ultranowocześnie się leczyć.

Sprawdź więcej
30kwiecień
Aktualności

Zwiększamy roszczenie w sprawie poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym. Ratujemy kolejną sprawę.

W ostatnim czasie do kancelarii VOX VERITAS®® zgłosiła się klientka, która słyszała o naszych wynikach. Opiekuję się mężem po wypadku samochodowym. Mężczyzna odniósł bardzo poważne obrażenia, a jego wypadek zmienił życie całej rodziny. Ich dotychczasowy pełnomocnik chciał zamknąć sprawę na uzyskaniu 1,5 mln zł.

Sprawdź więcej
30kwiecień
Aktualności

Zaniżone roszczenia powszechnym zjawiskiem na rynku odszkodowań. Zamiast 2 mln zł – 120 tys zł.

Niedawno do kancelarii Vox Veritas zgłosił się poszkodowany po wypadku komunikacyjnym, niezadowolony z usług poprzedniej firmy odszkodowawczej. Dotychczasowy pełnomocnik zaproponował mu napisanie pozwu, wyznaczając wartość przedmiotu sporu na kwotę 120 000 zł.

Sprawdź więcej
30kwiecień
Aktualności

Przerażająca praktyka pełnomocników w Polsce. Z VOX VERITAS® 10 x większe roszczenia ?

Ostatnimi czasy, kancelaria VOX VERITAS przejęła sprawę poszkodowanej, która z premedytacją została oszukana przez poprzedniego pełnomocnika. Nasza klientka jest ofiarą wypadku samochodowego, w którym odniosła bardzo poważne obrażenia. Niezbędne są jej wysokie świadczenia pieniężne, ponieważ wymaga ona stałej, długotrwałej, specjalistycznej rehabilitacji, która jest niezwykle kosztowna.

Sprawdź więcej
29kwiecień
Aktualności

2119 zł dla opiekuna osoby niepełnosprawnej

Kancelaria Vox Veritas® pomaga swoim klientom w uzyskaniu świadczeń pielęgnacyjnych w sytuacji sprawowania przez nich opieki nad osobami niepełnosprawnymi. Takie świadczenie przyznano m.in. mamie Mateusza, który w wieku 17 lat uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w skutek którego doznał paraliżu kończyn dolnych i na dzień dzisiejszy porusza się na wózku inwalidzkim. Co należy wiedzieć o świadczeniu pielęgnacyjnym?

Sprawdź więcej
29kwiecień
Aktualności

Rekordowa renta rehabilitacyjna na polskim rynku – 29 000 zł. Leczenie za 0 zł w nowoczesnych klinikach.

Pan Jacek jak najszybciej potrzebował podjęcia zrobotyzowanej rehabilitacji, która w przypadku osób z takimi urazami, jakie posiadał, odnosi bardzo dobre rezultaty. Zespół prawników z VOX VERITAS® podjął więc odpowiednie negocjacje z Ubezpieczycielem, by uzyskać dla poszkodowanego jak najwyższą kwotę na pokrycie specjalistycznej terapii. Udało się! PZU wypłaciło łącznie naszemu klientowi 441 056 zł na bieżącą rehabilitację. Oprócz tego Panu Jackowi przyznano również 230 000 zł tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy i cierpienie.

Sprawdź więcej
29kwiecień
Aktualności

12 mln zł za dożywotnią rehabilitację? Z VOX VERITAS® to możliwe.

Pracownicy firmy odszkodowawczej, z której pomocy początkowo korzystała poszkodowana sporządzili pozew o odszkodowanie w wysokości 120 000 zł. Ostatecznie w postępowaniu likwidacyjnym uzyskała ona W listopadzie 2018 r. 17-letni wówczas Mateusz uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Wskutek tego zdarzenia doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego, które spowodowało paraliż kończyn dolnych. W toku postępowania likwidacyjnego przyznano poszkodowanemu 249 000 zł - tytułem zadośćuczynienia i 2200 zł renty z tytułu niezdolności do pracy oraz zwiększonych potrzeb.

Sprawdź więcej
28kwiecień
Aktualności

1 mln zł zadośćuczynienia i 3 000 zł renty dla poszkodowanej w wypadku samochodowym

W grudniu 2018 r. Pani Agnieszka miała poważny wypadek samochodowy. W jego wyniku doznała ciężkiego urazu neurologicznego, śródczaszkowego wieloogniskowego naczyniopochodnego uszkodzenia mózgu i licznych złamań. Pojawiły się również znaczne problemy ze wzrokiem, poruszaniem się i mową. Przed dniem wypadku poszkodowana była główną księgową prężnie rozwijającej się firmy. Wypadek spowodował, że w jeden dzień stała się osobą całkowicie niezdolną do wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Sprawdź więcej
26kwiecień
Aktualności

Prawie 100 000 zł z Otwartego Funduszu Emerytalnego

W przypadku śmierci członka naszej rodziny, pieniądze zgromadzone na jego rachunku OFE podlegają dziedziczeniu. Wiele osób nie zdaje sobie jednak z sprawy, że przysługują im takie środki, a także nie wie jakie kroki należy podjąć, aby je uzyskać. Jedną z takich osób była nasza klientka, która dzięki pomocy Vox Veritas® otrzymała 96 000 zł z Otwartego Funduszu Emerytalnego po zmarłej mamie.

Sprawdź więcej

Bezpłatna konsultacja

Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej porady w interesującej Cię dziedzinie