Bezpłatna konsultacja +48 505 657 675 biuro@voxveritas.pl
Infolinia: +48 505 657 675   Pon-Sob 8:00-18:00
Poznaj nas

KANCELARIA VOX VERITAS® – „GŁOS PRAWDY”

Fundamentem i przewodnim mottem naszej kancelarii stała się popularna łacińska sentencja „Vox populi, vox Dei”, co oznacza „głos ludu jest głosem Boga”. Te właśnie słowa autorstwa anglosaskiego mnicha Alkuina, doradcy Karola Wielkiego doskonale wpisują  się w misję VOX VERITAS®.

Jesteśmy nowoczesną, sprawnie zarządzaną Kancelarią, która wielopłaszczyznowo analizuje potrzeby każdego Klienta. Jasne zasady współpracy, elastyczność, dynamiczne działanie oraz kompetencje naszych pracowników sprawiają, że rozwijamy się niebagatelnie szybko. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań możemy poszczycić się ponadprzeciętnymi wynikami – najwyższymi w Polsce kwotami odszkodowań i rent. Nasz zespół tworzą doświadczeni i zaangażowani pracownicy, którzy  poprzez swoją lojalność oraz identyfikację z grupą realizują nad wyraz rzetelnie swoje zadania, przyczyniając się tym samym do rozwoju kancelarii.

Nasze osiągnięcia

Nasza misja

Dla Kancelarii VOX VERITAS® liczy się przede wszystkim człowiek. Dlatego też wszyscy nasi pracownicy, zatrudnieni w poszczególnych kancelariach, prócz posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności, potrafią również rozmawiać z ludźmi, co jest bardzo ważne dla osób poszkodowanych. Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę. Zawsze można do nas zadzwonić, porozmawiać czy spotkać się. Zależy nam na budowaniu więzi z drugim człowiekiem, bo przecież tylko będąc razem można przejść przez te trudne chwile.

NIESIENIE
POMOCY

WYSELEKJONOWANA
KADRA

RZETELNOŚĆ
I PROFESJONALIZM

DYSPOZYCYJNOŚĆ
I KONTAKT

INDYWIDUALNE
PODEJŚCIE

REALIZACJA
CELÓW

TROSKA I
WRAŻLIWOŚĆ

SILNA POZYCJA
NA RYNKU

NEGOCJOWANIE
Z NAJWIĘKSZYMI

Bezpłatna konsultacja

Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej porady w interesującej Cię dziedzinie
Nasza dewiza

„SZYBKA WYPŁATA”
w ciągu zaledwie 3 dni!
Przekonaj się do współpracy
i przyśpiesz proces wypłaty odszkodowań o 70%

Podstawową dewizą naszej Kancelarii jest opracowany przez nas pionierski system zarządzania sprawami odszkodowań nazwany: „SZYBKA WYPŁATA”:

 • Wysyłamy wniosek
 • Wysyłamy przelew
 • Wysyłamy wnioski do Sądu

Klient powierzając Kancelarii Prawnej VOX VERITAS prowadzenie sprawy o zadośćuczynienie/odszkodowanie może liczyć na jego wypłatę w ciągu 30 dni, licząc od dnia podpisania umowy.

  Formularz kontaktowy

  Masz pytania?
  Napisz do nas

  Wypełnij formularz i prześlij go nam.
  Odezwiemy się do Ciebie z pomocą,
  Nasi partnerzy

  Współpracujemy z

  Kontaktujemy się zdalnie

  Wszystkie sprawy załatwimy online

  Umowy podpisujemy elektronicznie

  Bez wychodzenia z domu