Życie Rafała – młodego męża i ojca zmieniło się w ułamku sekundy. Świąteczna atmosfera w mgnieniu oka prysnęła jak bańka mydlana. Jadąc do szkoły po dzieci uległ on wypadkowi wskutek zderzenia z autokarem, który zjechał na przeciwległy pas. Poszkodowany ze zmiażdżonymi kończynami i miednicą oraz wieloma innymi rozległymi obrażeniami trafił do jednego z krakowskich szpitali. Jego stan był krytyczny, a rokowania złe.

Na ratunek przyszedł VOX VERITAS

Na szczęście te traumatyczne chwile przeszły do historii i dzięki intensywnej rehabilitacji w nowoczesnej klinice Rafał czuje się coraz lepiej. Co najważniejsze nie musi się martwić o finanse bo kancelaria VOX VERITAS zadbała, aby całkowity koszty pobytu był finansowany z oc sprawcy. Pan Rafał nie musi ani 1 zł płacić z własnej kieszeni by leczyć się w nowoczesnej klinice. Po ponad roku od zdarzenia z nadzieją patrzy w przyszłość, mogąc uczestniczyć w życiu swojej rodziny. Uśmiech Rafała jest dla członków kancelarii VOX VERITAS® największą nagrodą. Jego historia po raz kolejny pokazuje, że kluczową rzeczą w przypadku osób poszkodowanych jest czas i nowoczesna rehabilitacja, pozwalająca na osiągnięcie spektakularnych efektów.

Bardzo cieszymy się, że Rafał powoli wraca do zdrowia, a Jego coraz większa samodzielność jest naszym sukcesem, z którego jesteśmy dumni.