W zawodzie kierujemy się normami : etyki, uczciwości i poszanowania godności człowieka . Doskonale wiemy , jak bardzo Państwo cierpią, zgłaszając się po pomoc do naszej kancelarii. Wyniki naszej pracy są wybitne o czym świadczą liczne artykuły w prasie i nagrody oraz czołowe miejsca w rankingach odszkodowań, które otrzymujemy. Dokładamy wiec wszelkich starań , by cały proces był przeprowadzony szybko i efektywnie, a odszkodowanie z najwyższą kwotą. Za pomocą naszych marek : REHome, Managera Rehabilitacji, Fundacji Podaruj Dobro i Portalu Zbiórkowego

VOX VERITAS® z rekordami odszkodowań. Działamy skutecznie i dajemy nadzieję!

Do naszej kancelarii w Poznaniu zapraszamy osoby poszkodowane w wypadkach czy innych zdarzeniach lodowych. Służymy pomocą w uzyskiwaniu wysokich kwot odszkodowań czy rent na nowoczesną rehabilitację robotyczną. Z VOX VERITAS® możesz uzyskać rentę o wysokości nawet do 29 000 PLN! Dzięki niezależnym opiniom medycznym przez współpracujących z naszą kancelarią ekspertów i specjalistów: neurologów, fizjoterapeutów, lekarzy rehabilitacji, psychiatrii oraz wielu innych specjalności dostajecie Państwo materiał dowodowy, stanowiący podstawę do rozpoczęcia walki o duże kwoty zadośćuczynienia, odszkodowania i renty powypadkowej. Dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych organizujemy pobyt w najlepszych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz najnowocześniejszą rehabilitację. Współpracujemy także z profesjonalistami wykonującymi rekonstrukcje wypadków, mogącymi uzyskać dla Poszkodowanych niezależne ekspertyzy, wykorzystywane w przebiegu obrony w sprawie karnej czy też w w czasie walki o odszkodowania. Poszkodowani w wypadkach mogą otrzymać bezpłatnie bioniczną protezę kończyny

Przynosimy wsparcie Poszkodowanym w likwidacji barier architektonicznych oraz wyposażamy ich domy i mieszkania w potrzebny ultranowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

Reprezentujemy Klientów w kwestiach dotyczących dziedziczenia OFE/ZUS – przenoszenia środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłaty gotówki dla współmałżonka, spadkobierców czy osób uposażonych.

By móc skorzystać z wsparcia VOX VERITAS®, trzeba skontaktować się z nami telefonicznie, przez e-mail czy wybrać się do naszego oddziału w Poznaniu. Udzielimy Państwu nieodpłatnej porady prawnej i zaproponujemy plan działania. Po otrzymaniu od Państwa dokumentacji związanej z daną sprawą, zaproponujemy określoną ścieżkę działania i będziemy Was wspierać na każdym etapie.

Oddział Vox Veritas „Odszkodowania Poznań” – powstał z myślą o osobach poszkodowanych, którzy bez efektu szukali pomocy. Nie tylko pomożemy Państwu otrzymać odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rentę, ale dołożymy wszelkich starań , by świadczenie było adekwatne do poniesionych strat, a jeżeli Poszkodowany wyrazi potrzebę zbierania środków finansowych – zapewnimy mu to.