W swojej pracy kierujemy się zasadami : etyki, uczciwości i poszanowania godności ludzkiej . Wiemy , jak bardzo Państwo cierpią, przychodząc po pomoc do naszej kancelarii. Owoce naszej pracy są ponadprzeciętne o czym świadczą liczne artykuły prasowe i nagrody oraz czołowe lokaty w rankingach odszkodowań, które uzyskujemy. Dokładamy wiec wszelkich starań , aby cały proces był szybki i efektywny, a odszkodowanie z najwyższą kwotą. Przy pomocy naszych marek : REHome, Managera Rehabilitacji, Fundacji Podaruj Dobro i Portalu Zbiórkowego jesteśmy w stanie zagwarantować Klientowi wszystko, co najlepsze.

VOX VERITAS® z rekordami odszkodowań. Działamy skutecznie i dajemy nadzieję!

Do naszego biura w Krakowie mogą zgłaszać się osoby poszkodowane w wypadkach czy innych zdarzeniach lodowych. Służymy pomocą w uzyskiwaniu wysokich kwot odszkodowań czy rent na nowoczesną rehabilitację robotyczną. Z VOX VERITAS® możesz uzyskać rentę o wysokości nawet do 29 000 PLN! Dzięki niezależnym opiniom medycznym, wykonywanym przez współpracujących z naszą kancelarią ekspertów i specjalistów: neurologów, fizjoterapeutów, lekarzy rehabilitacji, psychiatrii oraz wielu innych specjalności dostajecie Państwo materiał dowodowy, będący podstawą do rozpoczęcia walki o duże kwoty zadośćuczynienia, odszkodowania i renty powypadkowej. Dla Poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych organizujemy leczenie w doskonale wyposażonych ośrodkach rehabilitacyjnych a także ultranowoczesną rehabilitację. Współpracujemy także z profesjonalistami wykonującymi rekonstrukcje wypadków, którzy mogą pozyskać dla naszych Klientów niezależne ekspertyzy, wykorzystywane podczas obrony w sprawie karnej czy też w trakcie walki o odszkodowania. Poszkodowani w wypadkach mogą otrzymać bezpłatnie bioniczną protezę kończyny

Przynosimy wsparcie Poszkodowanym w pozbywaniu się barier architektonicznych oraz wyposażamy ich domy i mieszkania w potrzebny ultranowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

Reprezentujemy Klientów w sprawach dotyczących dziedziczenia OFE/ZUS – transferu środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłaty gotówki dla współmałżonka, spadkobierców czy osób uposażonych.

By móc skorzystać z oferty VOX VERITAS®, trzeba skontaktować się z nami telefonicznie, przez e-mail czy wybrać się do naszego oddziału w Krakowie. Udzielimy Państwu bezpłatnej porady prawnej i zaproponujemy plan działania. Po otrzymaniu od Państwa dokumentacji związanej z daną sprawą, przedstawimy najlepszą ścieżkę działania i będziemy służyć pomocą na każdym etapie.

Oddział Vox Veritas „Odszkodowania Kraków” – powstał z myślą o ludziach, którzy bez efektu poszukiwali pomocy. Nie tylko pomożemy Państwu uzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rentę, ale dołożymy wszelkich starań , by świadczenie było adekwatne do poniesionych strat, a jeżeli Klient wyrazi potrzebę zbierania środków finansowych – zapewnimy mu to.