W swojej pracy kierujemy się normami : etyki, uczciwości i poszanowania godności ludzkiej . Zdajemy sobie sprawę , jak bardzo Państwo cierpią, przychodząc po pomoc do naszej firmy. Wyniki naszej pracy są wybitne o czym świadczą liczne artykuły prasowe i laury oraz wysokie miejsca w rankingach odszkodowań, które uzyskujemy. Staramy się , aby cały proces był szybki i efektywny, a odszkodowanie maksymalne. Za pomocą naszych marek : REHome, Managera Rehabilitacji, Fundacji Podaruj Dobro i Portalu Zbiórkowego jesteśmy w stanie zagwarantować Klientowi wszystko, co najlepsze.

VOX VERITAS® z rekordami odszkodowań. Działamy skutecznie i dajemy nadzieję!

Do naszej kancelarii w Katowicach zapraszamy osoby poszkodowane w wypadkach czy innych zdarzeniach lodowych. Służymy pomocą w uzyskiwaniu wysokich kwot odszkodowań czy rent na nowoczesną rehabilitację robotyczną. Z VOX VERITAS® możesz uzyskać rentę o wysokości nawet do 29 000 PLN! Dzięki niezależnym opiniom medycznym, wykonywanym przez współpracujących z kancelarią VOX VERITAS® ekspertów i specjalistów: neurologów, fizjoterapeutów, lekarzy rehabilitacji, psychiatrii i wielu innych specjalności otrzymują Państwo materiał dowodowy, będący podstawą do rozpoczęcia walki o wysokie kwoty zadośćuczynienia, odszkodowania i renty powypadkowej. Dla Poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych organizujemy leczenie w doskonale wyposażonych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz najnowocześniejszą rehabilitację. Współpracujemy również z ekspertami wykonującymi rekonstrukcje wypadków, którzy mogą uzyskać dla naszych Klientów niezależne ekspertyzy, wykorzystywane podczas obrony w sprawie karnej czy też w czasie walki o odszkodowania. Poszkodowani w wypadkach mogą otrzymać bezpłatnie bioniczną protezę kończyny

Przynosimy wsparcie naszym Klientom w likwidowaniu barier architektonicznych oraz wyposażamy ich domy i mieszkania w potrzebny nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

Reprezentujemy Klientów w kwestiach dotyczących dziedziczenia OFE/ZUS – transferu pieniędzy z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłaty gotówki dla współmałżonka, spadkobierców czy osób uposażonych.

By móc skorzystać z pomocy VOX VERITAS®, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, przez e-mail czy przyjść do naszego oddziału w Katowicach. Udzielimy Państwu nieodpłatnej porady prawnej i wskażemy plan działania. Po otrzymaniu od Państwa dokumentacji związanej z daną sprawą, wskażemy określoną ścieżkę działania i będziemy Was wspierać na każdym etapie.

Oddział Vox Veritas „Odszkodowania Katowice” – powstał z myślą o Poszkodowanych, którzy bezskutecznie poszukiwali pomocy. Nie tylko pomożemy Państwu otrzymać odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rentę, ale postaramy się , by świadczenie było adekwatne do poniesionych strat, a jeżeli Poszkodowany wyrazi potrzebę zbierania środków finansowych – zapewnimy mu to.