Wielokrotnie podkreślaliśmy już, że w przypadku osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych kluczową rolę odgrywa leczenie w nowoczesnych klinikach. Nie wszyscy Poszkodowani wiedzą jednak, że mogą żądać, by z polisy OC sprawcy pokryto koszty ich rehabilitacji w prywatnych placówkach medycznych. W przypadku, gdy liczy się czas jest to niezwykle dogodna dla Pacjenta opcja.

VOX VERITAS wynegocjował 300 tys zł rocznie na ultranowoczesną rehabilitację

Kancelaria VOX VERITAS® pomaga zorganizować Poszkodowanym w wypadkach specjalistyczne leczenie w najlepszych klinikach na terenie całej Polski, z którymi od lat współpracuje. Przez lata zaufało nam już wiele osób, wśród których znalazł się również Pan Darek, który już od roku przebywa w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej. Dzięki wzorcowo poprowadzonej sprawie, którą zajęli się specjaliści z VOX VERITAS® nie musi martwić się o fundusze na leczenie. Wraz z żoną może ze spokojem snuć plany na przyszłość i myśleć o powrocie do zdrowia.

Historia tego małżeństwa pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba walczyć do końca, a ich uśmiech jest dla całego naszego zespołu największą nagrodą.