Menu Zamknij

Zgłoszenie szkody osobowej przez Internet

JAK TO DZIAŁA ?

Kilka kliknięć i TYLE!

Wyspecjalizowani prawnicy prowadzą w Twoim imieniu sprawę i walczą o uzyskanie wysokiego odszkodowania / zadośćuczynienia. Otrzymujesz na konto pieniądze . I Tyle!

 

KORZYŚCI DLA KLIENTA:

  • WYGODA – całą sprawę załatwisz w kilka minut przez Internet za pomocą KILKU KLIKNIĘĆ
  • SZYBKOŚĆ – pieniądze otrzymasz szybciej – nawet do 30 DNI od zgłoszenia sprawy
  • OSZCZĘDNOŚĆ – oszczędzasz czas i pieniądze . Koszt e-usługi jest do 50% TAŃSZY od stacjonarnej
  • PROFESJONALIZM – Twoje sprawy obsługują tylko i wyłącznie adwokaci i radcy prawni z aplikacją
  • BEZ OGRANICZEŃ – przyjmujemy zgłoszenia z terenu CAŁEGO KRAJU
  • SKUTECZNOŚĆ – nasi prawnicy wiedza jak wygrać dla Ciebie NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIA
  • PROSTOTA – wystarczy wypełnić krótki formularz online i przesłać nam skan dokumentów

 

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE – OBSŁUGA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

 LIKWIDACJA  SZKÓD OSOBOWYCH PRZEZ INTERNET: WYPADKI ŚMIERTELNE I OBRAŻENIA CIAŁA  

 Cyfrowa rewolucja. Usługa jest : wygodniejsza, szybsza i tańsza przy zachowaniu wszystkich cech usługi stacjonarnej, jak: profesjonalizm, rzetelność, wnikliwość. Nasi prawnicy i wnikliwie rozpatrują każde roszczenie, by ostatecznie pomóc Klientowi wywalczyć jak największe odszkodowanie. Zachowanie staranności przy weryfikacji dokumentów to nasz atut. Opinie Klientów wskazują, że ten cel usługi „likwidacja szkód on-line” osiągnęliśmy w 100 %. Korzyści dla Klienta  opisane są na naszej stronie: www.voxveritas.pl

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKODY:

 

DANE POSZKODOWANEGO/ROSZCZĄCEGO Wskazówka: wpisz dane osoby roszczącej


TAKNIE


TAKNIE

Wskazówka: wpisz dane sprawcy wypadku.


ZAŁĄCZNIKI SKANÓW DOKUMENTÓW ZWIĄZANYCH ZE SPRAWĄ:
Wskaż jakie dokumenty obecnie posiadasz. Uwaga: wgrywanie załączników nie jest wymagane - możesz je do nas przesłać później.

Wskazówka: należy dołączyć dokument jeden z trzech dokumentów potwierdzający winę sprawcy wypadku: wyrok, postanowienie prokuratury lub notatkę policyjną.
Wskazówka: skany: opis cierpień, dowód osobisty, akt zgonu, akt urodzenia, zdjęcia rodzinne, zdjęcia urazów, dokumentacja medyczna, inne.

Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB. Dozwolone typy plików: gif, jpg, png, txt, pdf, doc, docx.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Kancelaria Vox Veritas Odszkodowania Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice. (administrator danych), przetwarza Państwa dane osobowe w celach korespondencyjnych i udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich. Kontakt do Administratora: kontakt@voxveritas.pl