Madzia

Wszyscy KOCHAMY PIŁKE! Zbiórka dla Madzi!

Kto chce wesprzeć bezpośrednio Madzie można wysłać pieniądze tu:https://zrzutka.pl/kdz6zu

 

#AUKCJACHARYTATYWNA
#POMOCMADZI Górnik Zabrze S.A.

ZDOBĄDŹ PIŁKI I KOSZULKI z autografami PIŁKARZY GÓRNIKA ZABRZE
???? Warto obejrzeć niezwykły wywiad – niezwykłej osoby Madzi

Drodzy Państwo.

Mamy wielki zaszczyt i przyjemność ogłosić noworoczną aukcje charytatywną, w którą z ogromnym zaangażowaniem włączyli się piłkarze Górnika Zabrze. Wszyscy dobrze znamy ich ogromne serca, dlatego i tym razem postanowili wesprzeć Magdę, która uległa poważnemu wypadkowi i pomóc jej w powrocie do zdrowia.

Opis aukcji :
Aukcja potrwa od 04.01.2020r. – 20.01.2020r. do godz 24:00 tego dnia.
Licytować można pod zdjęciem które jest zamieszczone w komentarzu :3 piłki, 1 koszulka i 1 kalendarz.
W przypadku piłek 3 osoby, które najwyższe kwoty wylicytują otrzymają je na własność. 1 osoba, która wylicytuje najwyższa kwotę otrzyma koszulkę i 1 osoba kalendarz.
To WYJĄTKOWA OKAZJA MIEĆ TAKĄ KOLEKCJE U SIEBIE W DOMU I POMOC MADZI CHODZIĆ

Każdy wygrany zobligowany będzie po zakończeniu aukcji do przelania kwoty bezpośrednio na wskazany rachunek akcji zrzutka.pl. Pieniądze w całości zostaną wykorzystane na zrobotyzowaną rehabilitacje.
HISTORIA MADZI
Wystarczył jeden moment…

Pani Magdalena Wrodarczyk od 5 lat wiodła szczęśliwe życie u boku ukochanego męża i 4 – letniej Poli. Cała jej rodzina była zdrowa i niczego im nie brakowało. Można by śmiało rzec – Czego chcieć więcej? Po prostu sielanka.
Niestety rok 2020 dla wielu z nas nie był łaskawy. Nie oszczędził również Pani Magdy, której życie diametralnie się odmieniło. Wystarczyła chwila….
16 sierpnia, wracając z wakacji Pani Magdalena uległa wypadkowi komunikacyjnemu, wskutek którego złamała kręgosłup i uszkodziła rdzeń kręgowy. W Szczecinie przeszła operację kręgosłupa, a następnie została przetransportowana do Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach. Tam, jak wspomina pani Magda

„ udało mi się na tyle usamodzielnić, że mogłam zostać wypisana do domu. W międzyczasie otrzymałam ogromne wsparcie ze strony firmy VOX VERITAS®, która to postanowiła wraz ze mną zawalczyć o moje zdrowie i powrót do normalnego życia, proponując skorzystanie z nowoczesnych metod leczenia, a w szczególności z rehabilitacji robotycznej i widać tego ogromne efekty .”

Światełko w tunelu…
Wiadomo, że w każdej rehabilitacji powypadkowej liczy się czas. Pani Magdalena postanowiła więc poszukać prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego oraz rehabilitantów, którzy pomogliby jej w powrocie do pełnej sprawności.
Jak podkreśla poszkodowana,

„Od wypadku minęło 4 miesiące, a ja dzięki zrobotyzowanej neurorehabilitacji, robię duże postępy! Zdecydowanie nie brakuje mi sił oraz chęci do walki, choć doskonale zdaje sobie sprawę, że czeka mnie długotrwała i ciężka praca.”

#GÓRNIKZABRZE wraz z sercem z Magdaleną!

Piłkarze Górnika Zabrze doskonale wiedzą ile potrzeba wyrzeczeń, by osiągnąć upragniony cel. Zdają sobie również sprawę, że warto walczyć, bo dzięki konsekwentnym działaniom można dojść do zwycięstwa‼️. Sami przecież wielokrotnie zmagali się nie tylko z przeciwnikiem, ale również z samym sobą.
O tym, że trzeba walczyć o własne zdrowie i możliwość rehabilitacji przekonała się również pani Magdalena, która wielokrotnie kibicowała swojemu mężowi – byłemu piłkarzowi. Oboje więc doskonale wiedzą, że warto dać z siebie wszystko, by osiągnąć upragniony cel – postawić pierwszy krok, później kolejny i kolejny…
Jedyną przeszkodą dla pani Magdy są ogromne koszty rehabilitacji. Jak sama podkreśla

„ To kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie, ale żeby je choć trochę zminimalizować to mąż dowozi mnie praktycznie codziennie. Kocham Go za wszystko co dla mnie robi. Zawsze to ja pomagałam innym i mam nadzieję, że będę to robić nadal. Po tym co mnie spotkało szczególnie chciałabym pomagać, jednak póki co sama potrzebuje Waszej pomocy.”

Mimo tego, co ją spotkało chce pomagać innym ludziom
Obecnie jedynym marzeniem pani Magdaleny jest powrót do zdrowia, by nie tylko mogła zająć się małą Polą, ale także pomagać innym ludziom. Jak sama mówi nieco złamanym głosem

„ Obiecuję Wam, że nie zmarnuję żadnej kropli potu podczas rehabilitacji i odwdzięczę się innym swoją pomocą, jak tylko wrócę do zdrowia. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy i wsparcia. Przesyłam krótki filmik, w którym opowiadam co już udało mi się osiągnąć. Dziękuję bardzo vox veritas
za wsparcie jakie mi dają i doradztwo medyczne.”

My serdecznie dziękujemy piłkarzom z Górnika Zabrze‼️, na których zawsze można liczyć i którzy zawsze chętnie wspierają wiele inicjatyw. Dzięki ich ogromnym sercom pani Magdalena będzie mogła powracać do zdrowia.

Adres do zbiórki

https://zrzutka.pl/kdz6zu

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.