WIELKA PREMIERA MOBILNEGO EGZOSZKIELETU DLA POSZKODOWANYCH W WYPADKACH!

????WIELKA PREMIERA MOBILNEGO EGZOSZKIELETU- ZAPRASZAMY !

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę nowoczesnego mobilnego egzoszkieletu – Free WALK pod hasłem :” egzoszkielet zamiast wózka „.

 

Organizatorzy PREMIERY: Nowczesna Klinika Rehabilitacji AMED Katowice, VOX VERITAS Odszkodowania – obsługa prawna i doradztwo po wypadku, Koordynacja – dystrybutor egzoszkieletu.

SPECJALNA OFERTA ! EGZOSZKIELET MOBILNY ZA DARMO ?!

 
Dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych a nie będących sprawcami wypadku przygotowaliśmy specjalną ofertę. Posiadanie nowoczesnego egzoszkieletu mobilnego do domu lub rehabilitacja w nowoczesnej klinice rehabilitacji może być nawet BEZPŁATNE. Rehabilitacja na sprzęcie typu : lokomat, egzoszkielet jest możliwy zaraz po wyjściu ze szpitala. Jak tego dokonać ?.

Zgłoś się do nas !  My wszystkim zajmiemy i wytłumaczymy sprawy, o których możesz nie wiedzieć.

????VOX VERITAS – postara się o sfinansowanie Twojego leczenia z OC sprawcy wypadku i przygotowanie odpowiednich opinii lekarskich celem uznania odpowiedzialności ubepieczyciela na całe Twoje życie i pokrywanie kosztów Twojego prywatnego leczenia w nowoczesnych ośrodkach. Postaramy się również udowodnić konieczność używania mobilnego egzoszkieletu przez całe Twoje życie! – NOWOŚĆ NA RYNKU !

 

????VOX VERITAS – posiada bogate zaplecze prawne :adwokatów, radców prawnych oraz lekarskie : lekarzy biegłych rehabilitacji, neurologii , ortopedii, których celem jest sporządzenie odpowiednich opinii i pozwów sądowych. Kluczowe jest, aby udowodnić konieczność zakupu egzoszkieletu mobilnego i leczenia w prywatnych klinikach rehabilitacji na najnowocześniejszym sprzęcie dostępnym na rynku. Bardzo ważne jest połączenie wiedzy medycznej i prawnej celem zabezpieczenia interesu prawnego dla poszkodowanego na całe jego życie. Walka w sądzie nie może skupić się jedynie na zadośćuczynieniu i rencie. Niestety wiele roszczeń jak obserwujemy nie jest dobrze przygotowywanych i nie przewiduje kosztownego leczenia wykorzystującego robotykę.

Chcesz dowiedzieć więcej ? – Skontaktuj się z nami. BEZPŁATNA PORADA PRAWNA.

 

ZAPRASZAMY :

WIELKA PREMIERA MOBILNEGO EGZOSZKIELETU

W dniu premiery możliwość BEZPŁATNEGO KORZYSTANIA Z EGZOSZKIELETU.
Zapisy :biuro@voxveritas.pl , tel. 500876721

Prezentacja odbędzie się w nowoczesnej klinice rahebilitacyjnej, która jest jednocześnie centrum medycznym uprawnionym do kwalifikacji osób pod egzoszkielet mobilny.

Miejsce wydarzenia :
✅ 28.08.2019
✅ AMED KATOWICE Katowice przy ulicy Celanej 67C
✅ W godzinach 10-18.

???? W dniu prezentacji – rabat 5000 zł na zakup mobilnego egzoszkieletu.

#egzoszkielet #mobilnyegzoszkielet #rehabilitacjapowypadku #freewalk #voxveritas

Serdecznie zapraszamy ????

ZOBACZ RÓWNIEŻ pomoc VOX VERITAS Rehabilitacja – doradztwo po wypadku ! :

 

Zobacz jak pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych z poważnymi obrażeniami ciała w rehabilitacji i dojściu do maksymalnej sprawności fizycznej w nowoczesnej klinice rehabilitacji AMED Katowice :

 

Nauka chodu na egzoszkielecie :

 

https://www.youtube.com/watch?v=SBl4yUfLISQ&t=34s

 

Nauka chodu dla klientów  VOX VERITAS  – lokomat

 

✅  https://www.youtube.com/watch?v=hnaWlilhd1E

 

URAZ KRĘGOSŁUPA – WYPADEK KOMUNIKACYJNY. VOX VERITAS – USTALENIE USZCZERBKU I OPINIA LEKARSKA I BADANIE FUNKCJONALNE I NOWOCZESNA REHABILITACJA

 

https://www.youtube.com/watch?v=sHIrE0txB1I

 

REHABILITACJA I POSTĘPY TERAPII

 

https://www.youtube.com/watch?v=SYvUADOCxQU

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Otagowanyegzoszkieletfreewalkmobilnyegzoszkieletrehabilitacjavoxveritas

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna