Vox Veritas Odszkodowania

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ROSZCZENIACH ZA WYPADKI ŚMIERTELNE

KONSULTACJA PRAWNA – tel. 505 657 675

GWARANCJA WYPŁATY

ODSZKODOWANIA DO 30 DNI

LUB OBNIŻAMY % PROWIZJI

30 dni od podpisania umowy z Kancelarią

(kwota bezsporna – szkoda osobowa)

PRAWDOPODOBNIE JAKO NIELICZNI W POLSCE

WYPŁACAMY KLIENTOM

ODSZKODOWANIA DO 30 DNI

VOX VERTIAS ODSZKODOWANIA

Nadrzędnym celem działania Kancelarii jest niesienie pomocy i wsparcia osobom, poszkodowanym w wyniku zdarzeń losowych, kierując się zasadami: etyki, troski, wrażliwości, uczciwości i poszanowania godności człowieka. Najwyższymi celami jakie sobie stawiamy jest polepszenie sytuacji życiowej Klienta w jakiej się znalazł przez zapewnienie: wsparcia, profesjonalnej obsługi prawnej i pomocy psychologicznej.

OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEGO KRAJU

VOX VERITAS Oddziały

Determinacja i Profesjonalizm  to wyróżniające się cechy naszej Kancelarii  dające gwarancje  poczucie bezpieczeństwa. Cele te realizujemy dzięki silnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce, która daje mandat negocjowania z największymi Ubezpieczycielami.

CO NAS WYRÓŻNIA?

DOŚWIADCZENIE

7 letnie doświadczenie w szkodach osobowych Rozpoznawalność marki pomaga nam negocjować z największymi Ubezpieczycielami, z tak licznymi sukcesami. Zrzeszamy specjalistów w dziedzinie prawa. Skróciliśmy czas likwidacji szkody o 50%.

ODSZKODOWANIE DO 30 DNI

Klient powierzając nam prowadzenie sprawy o zadośćuczynienie, w większości przypadkach, może liczyć na jego wypłatę nawet do 30 dni od podpisania umowy.

PROSTA UMOWA

Umowa przejrzysta i korzystna dla Klienta. Minimum formalności. Darmowy dojazd do Klienta na terenie całego Kraju.

POMOC RODZINIE

Wspieramy rodziny. Jako pierwsi w Polsce Pomagamy rodzinom ofiar wypadków samochodowych poprzez cykliczne konferencje/rekolekcje i wsparcie osobiste.

SZYBKA WYPŁATA

Pieniądze wypłacamy w  3 dni od wpływu środków na konto Kancelarii. System informatyczny monitoruje  etapy sprawy informując Klienta smsem.

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

Udzielamy darmowej porady prawnej. Absolutne zero opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie  to „success free”.

99,8 % KLIENTÓW ZADOWOLONYCH Z NASZYCH USŁUG

WYSOKIE ODSZKODOWANIA

Wypróbuj nas

Gwarantujemy bezpieczeństwo danych osobowych oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Zadbamy o każdego zgłaszającego się do nas potrzebującego!
Jako jedyni w Polsce organizujemy wsparcie w formie konferencji/rekolekcji dla ofiar i rodzin osób po wypadkach śmiertelnych.

Darmowa porada – zadzwoń lub napisz e-mail już dziś!

Dzięki darmowej poradzie prawnej możesz bezpłatnie sprawdzić przed podpisaniem umowy wszystkie warunki uzyskania odszkodowania. Bądź dobrej myśli! Prowadziliśmy z dobrym skutkiem wiele trudnych i skomplikowanych spraw, dzięki doświadczeniu udało się w każdym przypadku zadbać o dobro klienta. Skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Musimy pokonać nasz lęk przed przyszłością. Ale nie możemy go do końca pokonać inaczej, jak tylko razem.

– św. Jan Paweł II

STOP ZANIŻONYM ODSZKODOWANIOM

Bądź świadom swoich praw! 

Celem tej akcji jest rzetelne uświadamianie społeczeństwa o możliwości uzyskiwania większych odszkodowań na rynku polskim. STOP & GO

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna