rozdajemy maseczki

Vox Veritas dba o klientów i rozdaje maseczki

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, decyzją zarządu VOX VERITAS ® zostały wyprodukowane wysokiej jakości maseczki, które  przekazaliśmy wszystkim naszym klientom  oraz członkom zespołu sprzedażowego. Podjęto również decyzję o niezwalnianiu personelu oraz poszerzaniu kadry pracowniczej w dziele sprzedaży.

 

„Decyzją zarządu VOX VERITAS postanowiliśmy nie zwalniać pracowników etatowych
oraz przeznaczyć dodatkowe środki  na działania zmierzające do zatrudnienia nowych członków działu handlowego oraz osób odpowiadających za bezpośredni kontakt z Klientem. Spółka przekaże też wyprodukowane maseczki swoim klientom, dbając o ich zdrowie.
Wszystkim Klientom życzymy dużo zdrowia! Razem przetrwamy ten okres”.

Zarząd VOX VERITAS®

Jesteśmy z naszymi  klientami „na dobre i na złe”.  Nie mogłoby nas zabraknąć również w obecnych trudnych czasach.  Czujemy się w obowiązku, by zadbać o  Państwa zdrowie, dlatego wysyłamy do Was pocztą mały upominek od firmy.

 

” Jak przyszedł listonosz nie wiedzieliśmy o co chodzi. Po otwarciu i miłym liściku zobaczyliśmy bardzo porządnie wykonaną maseczkę dla nas od Państwa. Popłakaliśmy się z Mężem, gdyż właśnie mieliśmy szukać materiałowych maseczek, a boimy się wychodzić z domu. Bardzo DZIĘKUJEMY FIRMIE ZA TAKĄ POTRZEBNĄ NIESPODZIANKĘ! ZAWSZE MOGLIŚMY NA WAS LICZYĆ, ALE TO PRZERASTA NASZE OCZEKIWANIA! Mamy z Mężem w czym chodzić na spacery. „

Krystyna

VOX VERITAS ® w dobie Koronawirusa

VOX VERITAS pełni rolę społeczną

Pomoc drugiemu człowiekowi jest wpisana w misję firmy VOX VERITAS, dlatego chcemy pomagać naszym Klientom na tyle, ile pozwalają nam nasze możliwości i wiedza. Nie szukamy półśrodków, ale działamy w 100 %, w trosce o Państwa i Wasze rodziny.

Już jedno uratowane życie ludzkie będzie dla nas wielką satysfakcją i dowodem na to, że warto rozsyłać maseczki dla naszych Klientów.

#zostanwdomu #voxveritas

2 thoughts on “Vox Veritas dba o klientów i rozdaje maseczki”

Comments are closed.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.