15

 

18

 

slajd2

 

slajd3

 

slajd6

Previous
Next

NEWS:

Bliski zginął w
wypadku


Sprawdź

Doznałem obrażeń
ciała


Sprawdź

Dziedziczczenie
OFE/ ZUS / IKE/ PPK


Sprawdź

kredyty frankowe


Sprawdź


Zobacz wszystkie

Rehablitacja
Robotoczyna


Sprawdź

Niezależne orzecznictwo


Sprawdź

Ocena uszczerbku
na zdrowiu


Sprawdź

Kompleksowa organizacja
Leczenia


Sprawdź


Zobacz wszystkie

Załatwiamy sprawy online.

Umowy podpisujemy elektronicznie.

Sprawdź


Ocena:
9.2/10


Poczucie, że mogę być komuś potrzebny daje mi wiele satysfakcji i motywuje mnie do dalszego działania. Ze szczególną troską podchodzę do osób poszkodowanych przez los, którzy często nie mogą liczyć na wsparcie innych.


Zobacz

zdjęcie-daniela-kocura

puchar-new

Opinie


Średnia ocen: 4.95/5.0
Według opinii klientów z wszystkich portali


AnnaMalwina
AnnaMalwina Read More

Jak dobrze pamiętam kwota za śmierć brata jaką dla mnie wywalczyliście wynosiła 60 tys . Jedno co mogę powiedzieć to to że w takim samym przypadku jak ten (śmierć brata lot szybowcem ) która wydarzyła się 2 lata wcześniej zajmowała się tym przypadkiem inna firma ,( Votum) kwota za odszkodowanie dla mnie jako siostry wynosiła 2,5 tyś – 3 tyś , ostatecznie wywalczono 5 tys. Jest widać jest diametralna różnica . Tu nie tylko pieniądze odegrały największą rolę ale pomoc psychiczna- duchowa to ona postawiła mnie na nogi ????????za co w imieniu całej rodziny całej firmie dziękuje ❤️Dobrze że jesteście ????zawsze w porę służycie pomocą wkładając w to ogrom serca ????❤️

Viktoria Plawecka
Viktoria Plawecka Read More

Po wypadku, w wyniku którego doznałam złamania miednicy zakończonego dwiema operacjami, Vox Veritas naprawdę profesjonalnie i rzetelnie podeszli do sprawy, dzięki czemu uzyskałam odszkodowanie, które przerosło oczekiwania.

Marta Ciupa
Marta Ciupa Read More

Polecam wszystkim którzy potrzebują profesjonalnej pomocy szybkość skuteczność w uzyskaniu satysfakcjonującej kwoty odszkodowania przyjacielskie mile osoby i najważniejsze duże wsparcie ze strony ubezpieczalni.

Janka Mirowska Read More

Szczerze polecam firmę Vox Veritas . Jeśli macie Państwo jakiekolwiek
problemy z uzyskaniem odszkodowania w rożnych sytuacjach życiowych.
Pracownicy firmy to osoby rzetelne, sumienne, kompetentne i uczciwe, co w dzisiejszych czasach jest chyba najważniejsze! Nie zostaniecie Państwo nigdy bez pomocy ze strony pracowników Vox Veritas! POLECAM!:)

Łukasz Nowicki Read More

Na początku roku dotkliwie złamałem nogę na oblodzonej nawierzchni, która nie była kompletnie niczym posypana. Operacja, później pół roku spędzone w domu na odzyskiwaniu sił i rehabilitacji. Straciłem pracę. Ze względu na silne obrażenie, lekarz poinformował mnie, że nie będę mógł nigdy już pracować na takich obrotach jak wcześniej. Moja rodzina nagle została pozbawiona dochodów, zostaliśmy jedynie z opłatami i kredytami. Ratowałem się w tym wszystkim oszczędnościami, ale te też się kiedyś kończą. Czułem się bardzo słaby psychicznie, miałem wrażenie że nie wyjdę z tego. Wiedziałem, że sam niczego nie ugram. Postanowiłem poszukać prawników, którzy pomogą mi w tym ciężkim dla mnie okresie, uzyskać od firmy, która zaniedbała swoje obowiązki, stosowne zadośćuczynienie. Nie liczyłem na wiele. Okazało się, że firma VOX VERITAS potrafi naprawdę bardzo zawalczyć o dobro swojego klienta. Przez kilka miesięcy wywalczyli dla mnie kilkadziesiąt tysięcy złotych, które były wypłacane w kilku transzach. Za obsługę nie zapłaciłem nic, wiadomo od wywalczonej kwoty potrącili prowizję, ale naprawdę – należała się im. Te pieniądze pomogły mi uratować się od widma wpadnięcia w ogromne długi i wyjść na prostą, tak że zmieniłem profil swojej działalności gospodarczej i dziś tak naprawdę zacząłem nowe życie. Dyskomfort podczas chodzenia pozostał, ale mimo to cieszę się, że po prostu chodzę. Bardzo dziękuję pracownikom i prawnikom firmy VOX VERITAS.

Justyna Karas Read More

Witam wszystkich zainteresowanych! na poczatku chce polecić firmę VOX VERITAS!Doradztwo i profesjonalizm na każdym etapie trwania sprawy.
Moja mama uczesniczyla w karambolu gdzie ledwo przeżyła. Lekarze dawalili Jej 2% na przeżycie. Sprawe prowadziła firma DRB Odszkodowania. Wywalczyli 30.000 tys zł. Zdecydowałam się przenieść sprawę do VOX VERITAS z racji ich wielkiego doświadczenia z odszkodowaniami za obrażenia ciała i nowoczesna rehabilitacja.
Co zrobili
– zbadali moją mamę w prywatnej klinice na koszt VOX VERITAS
– wykryli pewne rzeczy medyczne , które są kluczowe dla życia mamy
– wydali stosowne opinie medyczne i prawne i zrobili 40 stronnicowe odwołanie.
Decyzja Allianz
– wypłata 30. 000 zł. i skierowanie na wniskowane badania : psychologa, neurologa
– deycyzja po komisji i wyplata 75.000 PLN.
VOX VERITAS dołożyło niesamowitego starania by pomóc medycznie i prawnie Mamie. Prawnik był non stop ze mną w kontakcie. Dyrektor opiekował się bezpośrednio sprawą.
Teraz podjeli decyzje o skierowanie sprawy do Sądu i walkę -o wyłożenie z góry potrzebnej kwoty na nowoczesną rehabilitacje o wartości 50 tys zł/rocznie.
– walke o zadośćuczynienie 500 tys zł.
Jesteśmy pod wrażeniem ich pracy dla poszkodowanych !

Kacper P Read More

W zeszłym roku brat miał wypadek samochodowy, spowodował go nietrzeźwy kierowca. Brat zmarł na miejscu, a ja pogrążona w żałobie bratowa nie była w stanie wywalczyć dla siebie nawet złotówki.. Przez ten czas nie ogarniała praktycznie nic, rachunków, kredytów, domu..Ciężko też było jej pomóc, jednak Państwo byliście bardzo pomocni – pomogliście wywalczyć odszkodowanie i to całkiem spore, to jeszcze wsparliście nas wszystkich na duchu. Jestem wam ogromnie wdzięczny, tam pracują ludzie anioły 🙂

Mamine zycie Read More

Moja sprawa dotyczyła wypadku samochodowego i kalectwa – złamany kręgosłup rehabilitacja. Ale udało się bo otrzymałam wysokie odszkodowanie oraz OFE.

monia lunks Read More

Super kancelaria od odszkodowań. Szybko i sprawnie udało się uzyskać pieniążki nam należne po wypadku samochodowym i problemami z kręgosłupem i wysokie odszkodowanie oraz OFE. Polecam

Kacper Read More

Miałam wypadek, moje obrażenia były mocne, nie zagrażały mojemu życiu ale niestety mam złamany kręgosłup…W mojej sytuacji ciężko zrobić cokolwiek i nagle skupić sie na odzyskiwaniu kasy, gdzie mi się zawalił świat. Ale z wami to już kwota sięgnęła kilku tysięcy, w ogóle się nie spodziewłaem. Do tego jeszcze pomocna rehabilitacja … Dziękuję!
Previous
Next

VOX VERITAS ®


Rehablitacja


Historie

https://www.youtube.com/watch?v=V_jFdPyNRIwhttps://www.youtube.com/watch?v=V_jFdPyNRIw

Historie osób,

Poznaj więcej historii
naszych Klientów

pomogliśmy ponad

30 tys.

poszkodowanym


sprawdź

Media

Samochód ciągnął go kilkadziesiąt metrów, ledwo uszedł z życiem. W Katowicach wróciła mu nadzieja… NOWOCZESNA REHABILITACJA. SPRAWA SKIEROWANA DO SĄDU.Ludwik Skwarczyński został potrącony na przejściu dla pieszych niedaleko swojego domu w Wadowicach. Dziewczyna, która wtedy kierowała ciągnęła go za sobą jeszcze 62 metry. W krytycznym stanie leżał w szpitalu w Krakowie.
Mateusz BordaDZIENNIK ZACHODNI
Dzięki tej kancelarii wywalczyła 155 tys. zł odszkodowania zamiast 30 tys. Poznaj jej historię
W wyniku wypadku, do którego doszło 16 grudnia 2019 roku, poszkodowana została Pani Victoria. Doznała ona poważnego złamania miednicy.
stronaZDROWIAKATOWICE NASZE MIASTO
Egzoszkielet zamiast wózka. Nadzieja niepełnosprawnych na lepsze życie
Waży 20 kilogramów i mieści się w walizce. W Katowicach zaprezentowano sprzęt najnowszej generacji – mobilny egzoszkielet. To przyszłość rehabilitacji, a mówiąc wprost – kolejny duży krok nowoczesnej medycyny. Osoby po wypadkach, przykute do łózka lub wózka inwalidzkiego, dzięki sztucznemu kręgosłupowi, znów mogły wstać.
Sylwia WziątekTVP3 KATOWICE

Zobacz wszystkie


USŁUGA PREMIUM

ORGANIZUJEMY LECZENIE poszkodowanego

Organizujemy leczenie poszkodowanego

Specjalizujemy się w Orzecznictwie Medycznym z zakresu Rehabilitacji, Traumatologii, Neurologii i Ortopedii dla potrzeb osób prywatnych po wypadkach komunikacyjnych.

Dowiedz się więcej

Robotyczna rehabilitacja

Orzecznictwo medyczne

Rehabilitacja na NFZ

Blog


Prawne

rekord vox veritas


Zadośćuczynienie w 3 dni. Rekord Vox Veritas

27 października 2020
Prawne

Pan Marek zgłosił się do nas z referencji , słysząc dobre opinie o naszej szybkiej profesjonalnej pracy. Zginął syn Pana Marka w tragicznych okolicznościach w …

śmierć ojca


Zadośćuczynienie w 14 dni. Śmierć męża, ojca

27 października 2020
Prawne

Klientka p. Dorota zgłosiła się do nas, abyśmy pomogli w wywalczeniu odszkodowania za śmierć swojego Ojca w wyniku wypadku komunikacyjnego dn. 2000 r. Roszczącymi byli: żoną …


Medyczne

rozdajemy maseczki


Vox Veritas dba o klientów i rozdaje maseczki

27 października 2020
Medyczne

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KLIENTÓW W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, decyzją zarządu VOX VERITAS ® zostały wyprodukowane wysokiej jakości maseczki, które  przekazaliśmy wszystkim …


Rekord na polskim rynku odszkodowawczym!

27 października 2020
Medyczne

VOX VERITAS® znowu z tarczą! W minionym tygodniu wywalczyliśmy aż 155 tyś zł. odszkodowania za złamaną miednicę dla naszej Klientki! Na podkreślenie zasługuje fakt, iż …

Bezpłatna porada

Wypełnij formularz i prześlij go nam, a odezwiemy się do ciebie z pomocą.

Formularz na głównej

VOX VERITAS ®


Aktualności


Złamany kręgosłup. Uzyskaliśmy wysokie odszkodowanie

356.000 PLN + 24.000 PLN/msc robotyczna rehabilitacja w kilku cyklach rocznych. To owoce 14 stronnicowego odwołania oraz niezależnych opinii medycznych, które przygotowaliśmy i dostarczyliśmy do …

27 października 2020

Facebook

Media o nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Współpracujemy z
ZAPRASZAMY DO BEZŁPATNEJ KONSUTLACJI

Nasi specjaliści udzielą wyczerpującej bezpłatnej porady w interesującej Cię dziedzinie


kONTAKT DO NAS

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.