miednica

Rekord na polskim rynku odszkodowawczym!

VOX VERITAS® znowu z tarczą! W minionym tygodniu wywalczyliśmy aż 155 tyś zł. odszkodowania za złamaną miednicę dla naszej Klientki! Na podkreślenie zasługuje fakt, iż za tego typu urazy najczęściej wypłacane są kwoty oscylujące w granicach 60 – 80 tys. zł.

 

Pani Viktoria w wyniku wypadku doznała poważnego złamania miednicy oraz odcinka lędźwiowego  kręgosłupa. Konsekwencją był również pourazowy niedowład nerwu zasłonowego prawego oraz uraz obwodowego nerwu brzucha.

 

Wybierając VOX VERITAS®, kancelarię od lat specjalizującą się w likwidacji szkód powypadkowych, obdarzyła nas swoim zaufaniem i nie zawiodła się.

 

Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom Poszkodowana nie musiała tracić czasu na rozprawy sądowe, a pieniądze otrzymała bardzo szybko. Pomogliśmy jej zgromadzić całą potrzebną dokumentację.

Przedstawiamy Państwu tę historię nie po to, by się chwalić, ale by pokazać Wam, że warto z nami współpracować i walczyć o powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Taka wysoka kwota  odszkodowania z pewnością pomoże Pani Viktorii stanąć na nogi i na jej twarzy znów zagości uśmiech.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.