Ranking szybkości wypłaty odszkodowań. I miejsce

Ranking szybkości wypłaty odszkodowań – Wielki sukces naszej kancelarii.

Fragment podsumowania rankingu i powody wyróżnienia naszej pracy :

„Zastanawialiśmy sie jak możliwe są tak ogromne różnice. Zbadaliśmy umowy wiodących firm odszkodowań i okazało się ,że znaleźlismy powody tak długiego oczekiwania na odszkodowanie wśród firm od 2 miejsca do 4 , a niebywałe szybkie załatwianie spraw przez ZWYCIĘZCE. Okazuje się ,że w umowach istnieje zapis , iż firma wysyła klientowi pieniądze po 14 dniach od momentu zaksięgowania środków u siebie . Do tego praktyka w tych znanych i dużych kancelariach odszkodowań wygląda tak ,że roszczenie do Zakłądu Ubezpieczeń jest wysyłana dopiero po 14 dniach od momentu podpisania umowy a w skrajnych zbadanych przez nas przypadkach aż po 30 dniach. Co wydłuża znacząco proces likwidacji szkody. Pieniądze u klienta mogą znaleść się dopiero po 2 – 3 miesiącach.

Kancelarie Prawne VOX VERITAS wygrało zdecydowanie. Zwycięstwo zawdzięcza swojemu ZINTEGROWANEMU SYSTEMOWI nazwanemu :” SZYBKA WYPŁATA”. W umowie z klientem jest zapis ,że Kancelarie zobowiązuje się do wysłania wniosku z roszczeniem do Ubezpieczalni przez radcę prawnego , adwokata już po 3 dniach od daty podpisania umowy. Zobowiązuje się również Kancelaria do przelewu klientowi pieniędzy po 3 dniach od momentu zaksięgowania środków. Ten zapisy powodują skrócenie czasu likwidacji szkody . Reasumując opisywana Kancelaria wyprzedza znacznie konkurencje swoim skutecznym i szybkim działaniem.

Jesteśmy pod wrażeniem szybkości likwidowania szkody przez VOX VERITAS Kancelarie Prawne. Uważamy ,że praca opisywanej Kancelarii może być dobrym przykładem dla innych Kancelarii. „

DZIĘKUJEMY ZA DOCENIENIE !

Żródło: http://rankingfirmodszkodowawczych.blox.pl

Ranking szybkości wypłaty odszkodowań. I miejsce

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.