Ranking firm odszkodowawczych w Polsce za 2018r.

Fragment podsumowania rankingu i powody wyróżnienia naszej pracy:

Kryterium : SZYBKOŚĆ WYPŁATY ODSZKODOWAŃ

Jak wybrać dobrą kancelarię odszkodowawczą? – ranking 2018.

Życie biegnie w szybkim tempie i człowiek nie zwraca uwagi na zdrowie, do momentu, aż nie przytrafi się tragedia. Wypadki losowe, ciężka choroba czy błąd w sztuce lekarskiej zmienia życie człowieka, czasem nieodwracalnie. Poszkodowany ma prawo do zadośćuczynienia i rekompensaty, które w niewielkim stopniu ulżą jego cierpieniu. Niestety nie każda firma świadcząca usługi odszkodowawcze prezentuje wysoki poziom. Jak rozpoznać dobrą kancelarię?

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się ile możesz otrzymać.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Co kilka tygodni otwiera się nowa firma, która świadczy usługi prawne w zakresie odszkodowań powypadkowych. W wielu przypadkach niestety powstałe podmioty prawne zatrudniają postronne osoby bez uprawnień i zamiast działać na rzecz klienta, to jeszcze pogłębiają jego cierpienie. Na podstawie kilku czynników, między innymi opinii klientów i mediów, powstają rankingi, które pomagają zweryfikować kancelarię prawną przed skorzystaniem z jej usług. Jakie cechy posiada dobra kancelaria?

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Transparentne działanie

Przed wyborem firmy czy kancelarii odszkodowawczej należy sprawdzić, czy posiada ona nie tylko stronę internetową, ale także siedzibę stacjonarną oraz czas jej istnienia. Warto ufać podmiotom, które można odwiedzić osobiście i omówić problem bezpośrednio na spotkaniu. Porada domowa czy telefoniczna to niewątpliwie atut, ale jako dodatkowa opcja, a nie jedyna możliwość. Drugim aspektem jest własna kancelaria prowadzona przez własny zespół z wieloletnią tradycją. Osoby zatrudnione w firmie nie tylko prezentują wysoki poziom wiedzy i kompetencji, ale także nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje przez naukę i szkolenia. Klient zawsze powinien mieć świadomość kompetencji osób, którym powierza swoją sprawę po traumatycznych przeżyciach.

Referencje i opinie

Najgorszym wyborem, którego może dokonać osoba poszkodowana w wypadku lub jej reprezentant to wybór nieznanej nikomu kancelarii. Podmiot świadczący usługi prawne na wysokim poziomie wręcz porusza Internet swoją działalnością – nie ukrywając jej przed innymi. Mowa tu o prasie, telewizji czy opiniach klientów wystawianych na niezależnych forach tematycznych. Można zasugerować się opinią na stronie internetowej kancelarii, lecz najważniejsze są niezależne strony internetowe i media. Im więcej wzmianek, opinii o firmie tym większa jest skala i skuteczność jej działalności. Przy okazji z mediów można dowiedzieć się, jaka jest skuteczność firmy oraz można zapoznać się z jej największymi osiągnięciami. Ważna też jest rola prezentowanych certyfikatów i uprawnień, aby firma miała takowe w biurze lub na stronie internetowej.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Niezależne rankingi firm odszkodowawczych

W zestawieniach wykonywanych przez niezależne instytuty badań opinii publicznej, czasopisma fachowe obecne są także kancelarie odszkodowawcze. Kancelaria z wieloletnim doświadczeniem na rynku, posiadająca znaczne sukcesy będzie obecna w ogólnodostępnych rankingach, a nawet świeciła triumfy przez obecność na pierwszym miejscu rankingu. Poza rankingami w postaci suchych tabel zamieszczane są przykłady spraw, które obrazują i charakteryzują sposób działania lidera rankingu. Na podstawie tych informacji można założyć, że firma jest doświadczoną kancelarią, posiadająca wysoką skuteczność i dbającą przede wszystkim o dobro klienta. Podstawowe kryteria, jakie musi spełnić dobra kancelaria odszkodowawcza, aby została umieszczona w rankingu to duża ilość spraw wygranych, wysokość wyegzekwowanych odszkodowań oraz najnowsze kryterium, czyli szybkość rozwiązania sprawy, aż do wypłaty.

VOX VERITAS – transparentny lider

Kancelaria VOX VERITAS działa transparentne, posiada własną siedzibę, stronę internetową i świadczy usługi, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, włącznie z wizytami domowymi. Przecież po tragedii losowej nie każdy może dotrzeć do siedziby. Niezwykła dbałość o dobro klienta jest obecna również w mediach. Kancelaria posiada wiele bardzo przychylnych opinii na niezależnych forach internetowych wystawionych przez swoich klientów. Media donoszą o sukcesach kancelarii VOX VERITAS, która wygrała Ranking Firm Odszkodowawczych 2017/2018. Historia kancelarii opisana jest w mediach w postaci jej sukcesów dotyczących pojedynczych spraw. Konikiem firmy jest najważniejszy w życiu czas. „Szybka Wypłata” to specjalizacja firmy, która pomogła rozwiązać w szybkim tempie olbrzymią ilość spraw. Kancelaria jest także liderem w dziedzinie tempa rozwiązywania spraw odszkodowawczych, gdzie rekordy ocierały się o dni, a nie miesiące czy lata. Jest to nowe kryterium w rankingu, które w dużej mierze decyduje o pozycji lidera.

Najważniejsze jest jednak dobro ludzi, którym służyła kancelaria. Duże doświadczenie, kompetentni specjaliści, ogromna ilość spraw, ich niewątpliwie pozytywny finał oraz opinie klientów znajdują odzwierciedlenie w rankingach, ale przede wszystkim w sercach klientów, w których pojawiła się nadzieja na lepsze jutro.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze firmy. Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Zastanawialiśmy sie jak możliwe są tak ogromne różnice. Zbadaliśmy umowy wiodących firm odszkodowań i okazało się ,że znaleźliśmy powody tak długiego oczekiwania na odszkodowanie wśród firm od 2 miejsca do 4 , a niebywałe szybkie załatwianie spraw przez ZWYCIĘSCE. Okazuje się ,że w umowach istnieje zapis , iż firma wysyła klientowi pieniądze po 14 dniach od momentu zaksięgowania środków u siebie . Do tego praktyka w tych znanych i dużych kancelariach odszkodowań wygląda tak ,że roszczenie do Zakładu Ubezpieczeń jest wysyłana dopiero po 14 dniach od momentu podpisania umowy a w skrajnych zbadanych przez nas przypadkach aż po 30 dniach. Co wydłuża znacząco proces likwidacji szkody. Pieniądze u klienta mogą pojawić się dopiero po 2 – 3 miesiącach.

Zwycięzca Kancelarie Prawne VOX VERITAS wygrało zdecydowanie. Zwycięstwo zawdzięcza swojemu ZINTEGROWANEMU SYSTEMOWI nazwanemu: „SZYBKA WYPŁATA”. W umowie z klientem jest zapis ,że Kancelarie zobowiązuje się do wysłania wniosku z roszczeniem do Ubezpieczalni przez radcę prawnego , adwokata już po 3 dniach od daty podpisania umowy. Zobowiązuje się również Kancelaria do przelewu klientowi pieniędzy po 3 dniach od momentu zaksięgowania środków. Co więcej Klient jest na bieżąco informowany o przebiegu sprawy poprzez system informatyczny i wysyłane sms’y , a także kontakt Konsultanta lub Prawnika.Ten zapisy powodują skrócenie czasu likwidacji szkody . Reasumując opisywana Kancelaria wyprzedza znacznie konkurencje swoim skutecznym i szybkim działaniem.

Uważamy ,że praca opisywanej Kancelarii może być dobrym przykładem dla innych Kancelarii w Polsce. Co więcej widać „nowy trend” na rynku Odszkodowań. Dodamy, że bardzo dobry trend dający nadzieję Klientom.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.