Ranking 2019

W ostatnich czasach jesteśmy zasypywani, a wręcz bombardowani informacjami na temat firm odszkodowawczych, wśród których trudno czasem znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na polskim rynku działa obecnie wiele kancelarii odszkodowawczych, a brak regulacji prawnych dla tej branży spowodował, że jak przysłowiowe grzyby po deszczu powstają coraz to nowe firmy, które niestety nie zawsze działają zgodnie z zasadami etyki, a ich usługi są dalekie od profesjonalnych.

Tak samo sytuacja przedstawia się w kwestii pojawiających się coraz częściej w sieci rankingów firm odszkodowawczych. Wiele z nich jest komercyjnych i nie zawiera informacji o wszystkich firmach odszkodowawczych działających na rynku. Należy zdać sobie również sprawę, że żaden ranking nie ocenia wszystkich kluczowych cech, a jedynie ogólniki. Dlatego często osoby poszkodowane, szukające pomocy, czytając rankingi firm odszkodowawczych dalej nie wiedzą gdzie się udać po pomoc. Wiele informacji w nich zawartych po prostu się nie pokrywa, nie pozwalając tym samym na zajęcie własnego stanowiska.

Dlatego też firma VOXVERITAS ® nie zabiega o miejsce w tworzonych na wielu portalach rankingach firm odszkodowawczych. Dla nas najlepszym rankingiem są tysiące zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i się nie zawiedli. To właśnie te osoby tworzą żywy ranking VOXVERITAS ®, którym są historie konkretnych osób, a nie tylko puste słowa, cyferki czy wykresy. Historię naszej firmy tworzy żywy człowiek, który poleca VOXVERITAS ® innym ludziom oraz media piszące o nas i dostrzegające działania, które nas wyróżniają spośród innych firm działających na rynku odszkodowawczym.

Czynniki wpływające na pozycje firmy odszkodowawczej w rankingu

Działalność wielu firm odszkodowawczych w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia. Nieprecyzyjne zasady, „kruczki prawne” w umowach, zwlekanie z wypłatą odszkodowania, brak profesjonalizmu w kontakcie z klientem, nieetyczne praktyki – zarzuty wobec firm z tej branży można by mnożyć. Podpowiadamy w rankingu firm odszkodowawczych naszym czytelnikom na co zwracać uwagę, wybierając firmę odszkodowawczą, która będzie nas reprezentować.

Niezależne opinie medyczne

Chcąc uzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym czy innym zdarzeniu, które wywołało uszczerbek na zdrowiu musimy posiadać dokumentację medyczną. Jest ona niezbędna w walce o zadośćuczynienie czy odszkodowanie. VOXVERITAS ® w przeciwieństwie do wielu firm działających na rynku nie pozostawia swoich klientów samych sobie, ale działa wielopłaszczyznowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że walcząc o zdrowie, a czasem nawet życie swoje czy naszych najbliższych nie zawsze wiemy, dokąd się udać. Często sama karta leczenia szpitalnego z rozpoznaniem choroby, bądź przyczyny zgonu nie jest wystarczająca. Dlatego też nasza firma pomaga osobom poszkodowanym w uzyskaniu niezależnych opinii medycznych, które są kluczowe dla spraw odszkodowawczych bo są materiałem źródłowym! Niezależna opinia medyczna jest pomocna przy ustalaniu wielkości uszczerbku na zdrowiu, czy też wskazaniu związku przyczynowo – skutkowego pomiędzy doznanymi urazami, a pogorszeniem stanu zdrowia. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami medycznymi oraz wykwalifikowanymi lekarzami różnych specjalności, co pozwala nam oferować Państwu pomoc na najwyższym poziomie. Sprawa, którą prowadzimy jest od samego początku dobrze dokumentowana. Szczególnie ważne są opinie medyczne np. w przypadku wypadku śmiertelnego to opinia psychologiczna, a w przypadku inwalidztwa – lekarzy rehabilitacji czy fizjoterapii.

Poszkodowany w wypadku jest przez nas kierowany na specjalistyczne badania lekarskie z wykorzystaniem zrobotyzowanych testów klinicznych oraz najnowocześniejszych zobiektywizowanych narzędzi, pozwalających na określenie rzeczywistego urazu i potrzeb pacjenta oraz stworzeniem planu nowoczesnej robotycznej rehabilitacji.

W skład zespołu wchodzą znani lekarze posiadający tytuł profesora czy doktora nauk medycznych : lekarz rehabilitacji, fizjoterapii, ortopedii, neurologii, psychologii klinicznej, neurolodzy, neurologopedzi i dietetycy.

Tak przygotowana sprawa dopiero trafia na biurko prawników i można rozpocząć walkę o wysokie odszkodowanie i zabezpieczenie wysokiej renty na koszty leczenia.

Zobacz również na czym polega orzecznictwo medyczne.

Organizacja leczenia

W wielu przypadkach osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym oraz jej rodzina nie wie jak zorganizować dalsze leczenie po wyjściu pacjenta ze szpitala. VOXVERITAS ® i tutaj podaje naszym klientom pomocną dłoń prowadząc za rękę rodzinę poszkodowanego. Klienci korzystający z naszych usług mają możliwość skorzystania z usługi VOX VERITAS PREMIUMorganizujemy dla ofiar wypadków komunikacyjnych nowoczesną rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieletu bionicznego, lokomatu, luny itp. I to właśnie wyróżnia nas spośród innych firm odszkodowawczych. Nasi klienci zupełnie bezpłatnie mogą odzyskać utraconą w wypadku sprawność i powrócić do zdrowia, wykorzystując do tego np. egzoszkielet a VOXVERITAS ® zadba by leczenie było finansowane z OC sprawcy wypadku. Nowoczesna rehabilitacja robotyczna skraca czas leczenia i pozwala odzyskać pełną lub częściową sprawność. Widać więc, że VOXVERITAS ® oferuje nie tylko pomoc w uzyskaniu odszkodowania, ale również organizuje nowoczesne leczenie wtedy, gdy poszkodowany najbardziej tego potrzebuje.

Reprezentowanie w sądzie

W przypadku korzystania z usług firmy odszkodowawczej warto zwrócić uwagę na to, jaka osoba będzie zajmowała się naszą sprawą, a tym samym komu powierzamy reprezentowanie swojej osoby w sądzie. Należy więc sprawdzić czy będzie to adwokat, referent prawny czy przypadkowa osoba, niekoniecznie do tego przygotowana. Wybierając VOXVERITAS ® mają Państwo pewność, że będzie Was reprezentować doświadczony prawnik, posiadający odpowiednie przygotowanie. Nasz zespół nie przekazuje sobie spraw, stąd też zawsze prawnik, który ją rozpoczyna, prowadzi ją do końca. Na sali sądowej nie zobaczycie więc przypadkowej osoby na tzw. zastępstwo w dniu rozprawy, co czasem ma miejsce u konkurencji, ale konkretnego człowieka, znającego Waszą historię i chcącego Wam pomóc. Pełnomocnik VOXVERITAS ® wyręczy Państwa w większości czynności prawnych, a każda nasza decyzja będzie konsultowana z klientem.

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Pozycja w rankingu firm odszkodowawczych a szybka wypłata odszkodowania

Klientem kancelarii odszkodowawczej najczęściej zostaje się w dość dramatycznych warunkach – tracąc zdrowie, najbliższe osoby, a czasem nawet ostatnie pieniądze. Człowiek w takich momentach przeżywa prawdziwą traumę bo często potrzebuje pilnie środków na skuteczne leczenie. Ważne jest więc, by szybko pomóc poszkodowanemu w odzyskaniu pieniędzy, które mogą okazać się nieocenione w walce o zdrowie, a czasem nawet życie. VOXVERITAS® działa jak najszybciej jest to możliwe. W żadnym wypadku nie przetrzymujemy na koncie odzyskanych pieniędzy, o czym coraz częściej się słyszy w branży odszkodowawczej. Nasi pracownicy rozpoczynają wszystkie procedury zaraz po podpisaniu z Państwem umowy. Dlatego też aż 98 % odszkodowań, którymi się zajmowała kancelaria VOXVERITAS® zostało wypłaconych już do 30 dni od skompletowania dokumentów i podpisania umowy. Nasi klienci nie czekają na pieniądze po kilka miesięcy.

Wysokie kwoty odszkodowań

Dla wszystkich, szczególnie tych poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych kwota wypłaconego odszkodowania jest bardzo ważna. To właśnie te pieniądze pozwalają skorzystać z drogiej rehabilitacji, pojechać do sanatorium, odpowiednio przystosować mieszkanie czy opłacić wizyty u specjalistów. Dlatego też VOXVERITAS ® walczy do końca. Wyspecjalizowane zaplecze prawno – medyczne pozwala nam walczyć o maksymalne kwoty odszkodowań jakie można uzyskać w polskich warunkach. Nie interesują nas szybkie i łatwe ugody, na których traci nasz klient. Dzięki naszemu doświadczeniu, popartemu wiedzą oraz współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin możemy uzyskać dla Państwa naprawdę wysoką kwotę odszkodowania od kilkaset tysięcy złotych do nawet kilku milionów złotych.

Ranking firm odszkodowawczych a wsparcie potrzebujących

Jak powiedział pewien mędrzec – żyje się za pieniądze, ale nie dla pieniędzy.

Misją VOXVERITAS ® jest pomoc drugiemu człowiekowi, a nie bogacenie się jego kosztem. Dlatego też wspieramy osoby potrzebujące, poszkodowane przez los. Każdy klient podpisujący z nami umowę ma pewność, że część naszego honorarium z każdej sprawy zostanie przekazana na Fundację POMOCNA DŁOŃ, która poprzez rehabilitację wspiera swoich podopiecznych w walce o zdrowie. Przychodząc do nas pomagasz więc nie tylko sobie, ale również innym!

 

Dowiedz się, na co należało zwracać uwagę przy wyborze firmy odszkodowawczej w naszym wpisie Ranking firm odszkodowawczych 2018.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.