Sukces Vox Veritas Rehabilitacja – Pan Ludwik z nadzieją, że będzie powtórnie chodził.

Dziś zawieźliśmy naszego Klienta do prywatnej renomowanej kliniki, w której staramy się wspólnie przywracać nadzieję najbardziej poszkodowanym. Sztab lekarzy kompleksowo zbadał naszego Klienta celem ustalenia uszczerbku na zdrowiu i weryfikacji dotychczasowego leczenia.

Okazało się, że to spotkanie jest przełomowym dla Pana Ludwika. Lekarze, orzecznicy sądowi, którzy na nasze zlecenie badali Klienta odkryli złą diagnozę i tym samym niewłaściwie dotychczasowe  leczenie.

Gdyby klient po wyjściu ze szpitala trafił bezpośrednio do VOX VERITAS Rehabilitacja  i dzisiejszych lekarzy  –  PRAWDOPODOBNIE BY CHODZIŁ. Niestety w obecnym stanie zdrowia po roku czasu od wypadku, poszkodowany  nie ma takiej możliwości. Popełniono wiele błędów po drodze a jak wiadomo takich przypadkach  czas jest na wagę złota.  W szczególności nie zastosowano  odpowiedniej prywatnej rehabilitacji zaraz po wypadku czego efektem jest przykurcz i inne dolegliwości.  Gdyby Poszkodowany  w takim stanie był zostawiony na kilka najbliższych miesięcy  samemu sobie –  skutki tego byłyby NIEODWRACALNE. Dziś Pan Ludwik dostał światełko nadziei, że będzie chodził, jeżeli tylko zmienimy sposób rehabilitacji i natychmiast podejmiemy odpowiednie leczenie. W tym przypadku czas jest na wagę złota.

Dla takich CHWIL WARTO PRACOWAĆ W Kancelarii VOX VERITAS!!!

Klient jest szczęśliwy i pełen nadziei, że będzie za rok chodził. Uważa, że daliśmy mu energię do życia i nadzieje, której mu tak bardzo brakowało. Przyswajał już myśl, że nigdy nie stanie na własne nogi.

Klient chce poinformować innych o tym jakich błędów po wypadku należy nie popełnia  i jak oddać swój los PROFESJONALISTOM.  Zdrowie jest bezcenne,  a jak widać można łatwo przegapić szansę na całkowite wyzdrowienie. Poszkodowani nie wiedzą, jak można być leczonym i diagnozowanym na światowym poziomie.

Pan Ludwik zachęca do korzystania z naszej pomocy a my zapraszamy osoby z podobnymi przypadkami by się z nami konsultowali.

ZAPRASZAMY www.voxveritas.pl

 

Pozdrawiamy, VOX VERITAS Odszkodowania

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna