Odszkodowanie za złamaną rękę

Odszkodowanie za złamaną rękę

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się ile możesz otrzymać.

Odszkodowanie za złamaną rękę

Złamanie ręki wynika z wielu czynników, a zaliczyć można do nich wypadek komunikacyjny, potknięcie się i upadek na twardą nawierzchnię. Często samo leczenie nie kończy się na założeniu szyny czy gipsu, a wymagany jest zabieg chirurgiczny z użyciem śrub i wielotygodniowa rehabilitacja. Za załamanie ręki również należy się należne odszkodowanie, a towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają jego wartość lub kwestionują zasadność jego wypłacenia.

Od kogo i kiedy ubiegać zadośćuczynienie i odszkodowanie za złamaną rękę?

Posiadanie własnej polisy ubezpieczeniowej NNW gwarantuje wypłacenie środków zgodnych z założeniami zawartymi w dokumencie. Jego wysokość jednak jest z góry narzucona przez warunki określające polisę, a to może oznaczać, że wartość uzyskanych środków nie pokryje kosztów leczenie, a co dopiero rehabilitacji. W przypadku kolizji drogowej lub innego wypadku komunikacyjnego poszkodowany może ubiegać się o zadośćuczynienie i odszkodowanie za złamaną rękę z tytułu polisy OC sprawcy. Główną przyczyną ubiegania się o zadośćuczynienie i odszkodowanie od sprawcy lub ubezpieczyciela są poniesione straty moralne, ból cierpienie oraz straty materialne. Utrata możliwości zarobkowania, utrata należnych premii, konieczność zapewnienia sobie opieki w codziennych czynnościach czy konieczność zabiegu i rehabilitacji to kolejne czynniki powodujące ogromne straty. W takich przypadkach nasza kancelaria Vox Veritas przychodzi z pomocą prawną oraz rehabilitacyjną. Indywidualnie rozpatrujemy każdą sprawę, podchodzimy z wielką empatią i zrozumieniem do każdej ofiary wypadku czy zdarzenia losowego.

Przykładowa sprawa:

Czego od nas mogą Państwo oczekiwać?

Vox Veritas to kancelaria, która działa w oparciu o zasady moralne i etyczne. Dla nas zawsze na pierwszy miejscu jest człowiek, a sprawy finansowe mają dla nas drugorzędne znaczenie. Działamy z wielką troską o każdego poszkodowanego na każdym etapie prowadzonej sprawy. Zawsze można skonsultować się z nami i przedstawić problem za pomocą dostępnych danych kontaktowych na naszej stronie www.voxveritas.pl. Po wstępnym zapoznaniu się ze sprawą poprosimy o przesłanie wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z wypadkiem. Co możemy dla Państwa uzyskać? Po rozpoznaniu sprawy, przebiegu wypadku możemy dla Państwa uzyskać:

  • świadczenie wypłacane jednorazowo za poniesione krzywdy ból i cierpienie;

  • zwrot wszelkich kosztów związanych z wypadkiem i rehabilitacją złamanej ręki;

  • jednorazowe odszkodowanie (tzw. kapitalizacja renty), które jest uzasadnione w szczególności, gdy poszkodowany w następstwie wypadku stał się inwalidą, a jednorazowe świadczenie umożliwi mu wykonywanie innego zawodu, czy też rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej, przy czym, jeżeli poszkodowany korzysta z tego świadczenia, traci prawo do renty uzupełniającej (art. 447 k.c.);

  • zwrot utraconych zarobków, jeśli wskutek wypadku osoba ze złamaną ręką poniosła koszty obniżające poziom jej życia, a także w wyniku niemożności wykonywania zawodu.

Przykładowa sprawa:

Zapewniamy opiekę rehabilitacyjną

Złamanie ręki bywa także bardzo problematyczne, gdy dochodzi do uszkodzenia stawu łokciowego czy nadgarstka. Często leczenie tradycyjne (szyna, gips) nie wystarcza i konieczne jest wykonanie zabiegu z użyciem śrub oraz długa rehabilitacja. Świadczymy również pomoc w zakresie rehabilitacji, która musi się rozpocząć niezwłocznie po wykonanym zabiegu. Stymulacja mięśniowa jest wprowadzana niemal natychmiast, ponieważ zaniki mięśni utrudniają odzyskanie sprawności ruchowej. Vox Veritas Rehabilitacja powstał z myślą o pacjentach, którzy po zabiegu wymagają natychmiastowej pomocy. Dzięki naszym ekspertom mają Państwo sposobność odzyskiwania sprawności ruchowej niemal natychmiast. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 290 33 77 udzielić podstawowych informacji o swoim wypadku, dostarczyć niezbędne dokumenty, aby otrzymać bezgotówkowy i praktycznie natychmiastowy dostęp do wysokiej klasy fizjoterapeutów, wspieranych nowoczesnymi technologiami rehabilitacji. Co ważne w poleconej Klinice Rehabilitacyjnej poszkodowany ma do dyspozycji ponad 100 łóżek, dzięki czemu placówka może przyjąć jednorazowo wielu potrzebujących i nie ma obawy o czekanie w kolejce.

Złamanie ręki może bardzo utrudnić życie i codziennie funkcjonowanie. Zdajemy sobie sprawę, że czasem pozorne sprawy mogą mieć bardzo przykre konsekwencje, dlatego nie bagatelizujemy żadnego problemu. Zachęcamy Państwa do kontaktu i przedstawienia swojej trudnej sytuacji. Podejdziemy do Państwa z należnym zainteresowaniem, szacunkiem i empatią.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.