Odszkodowanie po śmierci brata

VOX Veritas Kancelarie Prawne – Nasz Drogi Klient Pani Anna Grzyb. Odszkodowanie po śmierci brata w 30 DNI – ale to najmniej ważne bo to historia na książkę.

W 2015r. zginął brat p.Anny. Bartek był cudownym człowiekiem, chciał iść do zakonu. Śmierć brata była szokiem dla całej rodziny. Niestety pełnomocnik w tej sprawie o zadośćuczynienie nie zrobił nic przez pół roku. Ale tak chyba miało być bo podjęliśmy się tej sprawy na prośbę rodziny. Zależało nam przede wszystkim na pomocy Duchowej. To misja naszej Kancelarii – nasza nazwa – VOX VERITAS tj. Światło Prawdy. Tak się stało ,że przez naszą skromną pomocą rodzina stanęła na nogi. Ale w tej sytuacji wydarzył się CUD.

Niesamowita historia miała miejsce z naszą klientką p.Anną siostrą zmarłego Bartka. Po śmierci brata jej świat się załamał . Rozpacz , ból , depresja. To tylko niektóre skutki tego tragicznego zdarzenia. p. Anny była raczej z daleka od Kościoła . Sytuacja wydawała się beznadziejna , wręcz byliśmy zniechęcani ,że jej nie da się pomóc.Ania nie mogła wchodzić do Świątyni, miała taki uraz od dzieciństwa a tragedia brata dopełniła ten problem. Gdy spędziliśmy 2 dni u Ani w ostatni dzień wyjazdu udało się namówić ją na Nowenne Pompejańską oraz na wyjazd 4 dniowy do o.Daniela na Modlitwę o Uwolnienie i Uzdrowienie wraz ze spowiedzią u Ojca. To był moment kluczowy w życiu Ani. To co się tam wydarzyło pozostanie pomiędzy Nią a Bogiem. Możemy jedynie potwierdzić , że to był CUD NAWRÓCENIA. Nie da się po ludzku wytłumaczyć zmiany człowieka o 100 % w ciągu 4 dni. W ostatnim dniu zauważyliśmy uśmiech na twarzy Ani. Ania po prostu została napełniona DUCHEM ŚWIĘTYM i nadzieją. Teraz zaczęła pisać ksiażkę : ”Nowa JA”.
Kibicujemy Ani w jej NOWYM ŻYCIU i obserwujemy jak teraz może sama być świadectwem i pomocą dla innych, Zaprosiliśmy również wszystkich z rodziny na konferencję we wrześniu w Tyńcu dla rodzin ofiar wypadków samochodowych – oczywiście nasi klienci nic nie płacą . Wszystko na koszt firmy. z Bogiem…

Odszkodowanie po śmierci brata.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.