Odszkodowanie po potrąceniu przez samochód w 17 dni

Pan Rafał ZADOWOLONY klient Kancelarii Prawnych VOX VERITAS – Odszkodowanie po potrąceniu przez samochód w 17 dni.

Pan Rafał dn. 29.07.2014 r. został potracony przez samochód osobowy. Wynikiem wypadku był uraz : złamanie obydwu nóg piszczeli . Pól roku Pan Rafał wymagał opieki domowej i pielęgnacyjnej.

Pan Rafał sam starał się o odszkodowanie przez rok czasu! w WARTA S.A . Niestety bezskutecznie.

Nasza Kancelaria Prawna LUX VERITAS została polecona Panu Rafałowi. Sceptyczny Pan Rafał w dn.17.10.2016r. podpisał z nami pełnomocnictwo do poprowadzenia sprawy. Sam nie wierzył w wywalczenie odszkodowania po swoich bezskutecznych działaniach.

Dn. 9.11.2016r. Panu Rafałowi zostało przelane stosowne Zadośćuczynienie i Odszkodowanie powiększone o zwrot kosztów opieki. SPEŁNILIŚMY OBIETNICĘ PANU RAFAŁOWI W 30 DNI ODSZKODOWANIE.

Nasza procedura „SZYBKA WYPŁATA” sprawia ,że wywalczamy odszkodowania najszybciej na rynku  i SPEŁNIAMY ZAWSZE OBIETNICE .

Pan Rafał nie może do dziś uwierzyć w to ,że beznadziejna sytuacja została przez naszą Kancelarię uratowana. Postanowił napisać kilka słów do nas , oraz uczestniczyć w NASZEJ NOWEJ KAMPANII „ODSZKODOWANIE W 30 DNI”.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE PANU RAFAŁOWI !

WALCZYMY O DODATKOWE ODSZKODOWANIE W WYSOKOŚCI

120 000 PLN.+ RENTA .

Odszkodowanie po potrąceniu przez samochód w 17 dni

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.