Odszkodowanie po potrąceniu przez samochód w 17 dni

Pan Rafał ZADOWOLONY klient Kancelarii Prawnych VOX VERITAS – Odszkodowanie po potrąceniu przez samochód w 17 dni.

Pan Rafał dn. 29.07.2014 r. został potracony przez samochód osobowy. Wynikiem wypadku był uraz : złamanie obydwu nóg piszczeli . Pól roku Pan Rafał wymagał opieki domowej i pielęgnacyjnej.

Pan Rafał sam starał się o odszkodowanie przez rok czasu! w WARTA S.A . Niestety bezskutecznie.

Nasza Kancelaria Prawna LUX VERITAS została polecona Panu Rafałowi. Sceptyczny Pan Rafał w dn.17.10.2016r. podpisał z nami pełnomocnictwo do poprowadzenia sprawy. Sam nie wierzył w wywalczenie odszkodowania po swoich bezskutecznych działaniach.

Dn. 9.11.2016r. Panu Rafałowi zostało przelane stosowne Zadośćuczynienie i Odszkodowanie powiększone o zwrot kosztów opieki. SPEŁNILIŚMY OBIETNICĘ PANU RAFAŁOWI W 30 DNI ODSZKODOWANIE.

Nasza procedura „SZYBKA WYPŁATA” sprawia ,że wywalczamy odszkodowania najszybciej na rynku  i SPEŁNIAMY ZAWSZE OBIETNICE .

Pan Rafał nie może do dziś uwierzyć w to ,że beznadziejna sytuacja została przez naszą Kancelarię uratowana. Postanowił napisać kilka słów do nas , oraz uczestniczyć w NASZEJ NOWEJ KAMPANII „ODSZKODOWANIE W 30 DNI”.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE PANU RAFAŁOWI !

WALCZYMY O DODATKOWE ODSZKODOWANIE W WYSOKOŚCI

120 000 PLN.+ RENTA .

Odszkodowanie po potrąceniu przez samochód w 17 dni

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

Maria

Bardzo dziękuję za współpracę; jestem zadowolona, że poradzono mi Państwa firmę w staraniu się o powypadkowe odszkodowanie; profesjonalna ,rzetelna i miła obsługa w zakresie doradztwa,

Czytaj więcej »

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna