ODSZKODOWANIA ZAKOPANE

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA – ZAKOPANE

ODDZIAŁ ZAKOPANE

Darmowy dojazd do klienta !
E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel.: +48 22 290 33 77
Tel. kom.: +48 505 657 675

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Zakopanem ? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Specjalnie dla mieszkańców Zakopanego i okolicznych miejscowości stworzyliśmy odział kancelarii VOX VERITAS z siedzibą w tym mieście. Pomagamy poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych oraz osobom, które w śmiertelnych wypadkach drogowych straciły najbliższych członków rodziny. Trudne zdarzenia losowe nie sprzyjają myśleniu o procedurach i formalnościach związanych z odzyskaniem odszkodowania, dlatego dla wielu poszkodowanych walka z ubezpieczycielem okazuje się zadaniem ponad ich siły. Nasza kancelaria w Zakopanem pomaga w takich sytuacjach uzyskać wysokie odszkodowanie lub zadośćuczynienie, które bardzo często może być pierwszym krokiem, aby podnieść się po traumatycznym przeżyciu.

 

Odszkodowania Zakopane – zakres działań kancelarii

 

Reprezentujemy osoby, które zostały ranne w wypadkach komunikacyjnych. Pomagamy uzyskać odszkodowanie należne za rozstrój zdrowia, złamanie kręgosłupa, nóg, rąk lub inne urazy ciała. W imieniu naszych Klientów, walczymy o jak najwyższe zadośćuczynienia za ból, cierpienie i inne doznane krzywdy. Uzyskujemy zwroty kosztów pogrzebu i odszkodowania za śmierć w wypadku członków rodziny.

 

Zajmujemy się również odszkodowaniami za wypadki w górnictwie, rolnictwie i innych miejscach pracy, za pożary lub zalania nieruchomości (domów, mieszkań). Podejmujemy się spraw związanych z dziedziczeniem pieniędzy zgromadzonych w ZUS, Otwartym Funduszu Emerytalnym, na Indywidualnym Koncie Emerytalnym lub w Pracowniczym Programie Kapitałowym. Reprezentujemy małżonków osoby zmarłej, uposażonych do zgromadzonych środków oraz spadkobierców.

 

Bezpłatna rehabilitacja z VOX VERITAS

 

Standardową ofertę rozszerzyliśmy o dobór bezpłatnej rehabilitacji w prywatnych klinikach pozwalającą uniknąć długich kolejek w placówkach służby zdrowia, które podpisały kontrakty z NFZ. Wielu naszym Klientom pomogliśmy uzyskać dostęp do najlepszego leczenia na światowym poziomie, które pomogło im odzyskać całkowitą lub częściową sprawność po wypadku. Jedynym warunkiem możliwości bezpłatnej rehabilitacji jest to, że osoba poszkodowana nie może być sprawcą wypadku.

 

VOX VERITAS Zakopane – kompleksowa obsługa

 

Dbamy, aby pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku zdarzeń losowych stała się realnym wsparciem, dlatego przejmujemy wszystkie formalności potrzebne do uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia. Naszą dewizą jest bezproblemowa obsługa – wystarczy skontaktować się z kancelarią, a nasz przedstawiciel zapozna się ze sprawą i wyjaśni dalsze kroki postępowania. Podpowiadamy, jakie dokumenty należy zgromadzić, a następnie w imieniu Klienta wnioskujemy o odszkodowanie do sądu i TU. Zapraszamy do siedziby oddziału w Zakopanem, kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stworzyliśmy również nowoczesny system likwidacji szkód online, który dostępny jest przez całą dobę.

 

VOX VERITAS to znana w środowisku kancelaria, dlatego mamy szansę wynegocjować wyższe kwoty niż osoby prywatne. Staramy się maksymalnie przyspieszyć czas potrzebny na wypłatę odszkodowania, ponieważ doskonale wiemy, że wielu poszkodowanych potrzebuje zastrzyku gotówki w sytuacji, gdy nie mogą normalnie pracować.

Kancelaria VOX VERITAS, zaprasza wszystkich poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i innych nieprzewidzianych wypadkach losowych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w uzyskaniu odszkodowania w Zakopanem. W zespole posiadamy doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w tej dziedzinie i są w stanie wywalczyć bardzo wysokie odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

Odszkodowania Zakopane – dla kogo stworzyliśmy ofertę?

Oddział naszej kancelarii powstał, aby pomagać wszystkim osobom z Zakopanego i przylegających do niego miejscowości, którzy ucierpieli w wyniku wypadków. Specjalność kancelarii stanowią odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Pomagamy osobom rannym, które doznały poważnych obrażeń ciała lub rozstroju zdrowia w walce o wysokie odszkodowanie, które często jest niezbędne, aby móc spokojnie żyć w czasie rekonwalescencji, korzystać z prywatnego leczenia i rehabilitacji. Pomagamy osobom, które w wyniku wypadku stały się całkowicie lub częściowo niepełnosprawne, złamały kręgosłup, doznały poważnych złamań rąk czy nóg. Każdy poważny wypadek jest bardzo nieprzyjemnym zdarzeniem, dla wielu osób stanowi prawdziwą traumę, poważnie zmienia codzienne życie, dlatego w imieniu Klientów walczymy również o zadośćuczynienia za ból czy doznane cierpienie. Ponadto pomagamy wybrać najlepszą rehabilitację w prywatnych klinikach i uzyskać tym samym do bezpłatnego leczenia na światowym poziomie. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

 

Kolejną gałęzią działalności kancelarii VOX VERITAS jest pomoc dla osób, które straciły członków rodziny w wypadkach w uzyskaniu odszkodowania w Zakopanem. Z nami Klienci mogą uzyskać zwrot kosztów pogrzebu, odszkodowanie za śmierć matki, ojca, babci, dziadka, syna czy córki. Śmierć bliskich jest strasznym przeżyciem i niewiele osób ma wtedy siłę i determinację, aby walczyć o należne odszkodowanie, dlatego wspieramy Klientów w tej trudnej drodze.

 

Dziedziczenie ZUS, OFE, PPK, IKE

 

Reprezentujemy Klientów w toku postępowań związanych z dziedziczeniem składek osoby zmarłej zgromadzonych w ZUS (II filar), Otwartym Funduszu Emerytalnym, Pracowniczym Programie Kapitałowym oraz na Indywidualnym Koncie Emerytalnym. Nasi prawnicy dbają, aby małżonek zmarłej osoby, jej spadkobiercy lub osoby uposażone otrzymali szybki transfer bądź wypłatę środków.

 

Kancelaria zajmuje się również uzyskiwaniem wysokich odszkodowań za wypadki w pracy, górnictwie lub rolnictwie oraz za pożary domów czy zalania mieszkań.

 

VOX VERITAS Zakopane – zaufaj profesjonalistom

 

Kancelaria VOX VERITAS Zakopane to regionalny oddział znanej w całej Polsce sieci, którą tworzą doświadczeni fachowcy z dziedziny odszkodowań. Jako ceniona marka jesteśmy traktowani przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe jako równy partner, co pozwala nam wynegocjować o wiele wyższe kwoty niż udaje się to osobom indywidualnym.

 

Nasi prawnicy dbają, aby dopełnić wszystkich formalności w imieniu Klienta, który znajduje się w bardzo trudnej życiowo sytuacji. Wiele osób korzystających z pomocy naszej kancelarii doznało całkowitego lub częściowego kalectwa w wyniku wypadku, utraciło w wypadku śmiertelnym najbliższą osobę. Takie osoby często dotyka depresja, niemoc do działania, apatia. Profesjonalna pomoc pozwala odzyskać odszkodowanie w Zakopanem lub zadośćuczynienie bez konieczności o dopełnienie wielu formalności. To nasi przedstawiciele walczą z ubezpieczycielem o należność, co zapewnia Klientowi bezpieczeństwo.

Wystarczy skontaktować się z odziałem w mieście Zakopane, zadzwonić do kancelarii lub skorzystać z formularza (likwidacja szkód online), a my zapoznamy się ze sprawą i podejmiemy dalsze kroki w celu uzyskania należnego odszkodowania dla Klienta.

Gmina Bukowina Tatrzańska

Gmina Poronin

Gmina Kościelisko

Gmina Biały Dunajec

 

Części Zakopanego :

Antałówka

Bachledówka

Bachledzki Wierch

Bilinówka

Bogówka

Bory

Brzeziny

Buńdówki

Bystre

Chłabówka

Choćkowskie

Chyców Potok

Ciągłówka

Furmanowa

Galicówka

Gawlaki

Gładkie

Gubałówka

Guty

Harenda

Hrube Niżnie

Hrube Wyżnie

Huty

Janosówka

Jaszczurówka

Kalatówki

Kamieniec

Klusie

Kotelnica

Koziniec

Króle

Krzeptówka

Krzeptówka-Potok

Krzeptówki-Potok

Kuźnice

Łosiówki

Mraźnica

Mrowce

Murowaniec

Myślenickie Turnie

Oberconiówka

Olcza

Pardołówka

Piszczory

Pod Skocznią

Rybkówka

Skibówki

Słodyczki

Sobczakówka

Spadowiec

Sperkówka

Stachonie

Stary Młyn

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna