Menu Zamknij

Odszkodowania – wypadek

Życie biegnie nieustannie i często nie zauważamy podczas codziennych zmagań z pracą naszych bliskich czy nie doceniamy naszego zdrowia. Niestety wypadek samochodowy może w jednej sekundzie zmienić nasze życie diametralnie a czasem jedno niewinne pośliźnięcie się, upadek zmienia bieg naszego życia. Traumatyczne przeżycie w postaci wielu lat walki o powrót do zdrowia lub śmierć bliskiej osoby wytrącają nas z codzienności. Ból, cierpienie, niedostatek bliskości, niepełnosprawność to trauma, która towarzyszy człowiekowi czasem do końca swoich dni. Za każdą z tych okoliczności można uzyskać zadośćuczynienie, którego celem jest ulga w życiu, związana z procesami rehabilitacji fizycznej, pomocą psychologa, czy zapomogą finansową wynikającą z rekompensowania poniesionych strat materialnych.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu po wypadku? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

lub zadzwoń pod numer +48 505 657 675

Pieniądze po śmierci członka rodziny w wypadku

O odszkodowanie za śmierć członka rodziny w wypadku (matki, taty, współmałżonka, córki, syna) można ubiegać się nawet do 20 lat od momentu zgonu. Pod uwagę wziąć można wypadek przy pracy, błąd w sztuce lekarskiej czy wypadek komunikacyjny. O świadczenia ubiegać się mogą członkowie rodziny zmarłej osoby. Czyli rodzice, dziadkowie, dzieci czy wnukowie. Za rodzinę według Sądu Najwyższego uważać się mogą również członkowie wspólnego gospodarstwa domowego, którzy tworzyli trwałą relację rodzinną ze zmarłym. Przykładem są dzieci drugiego współmałżonka czy dzieci adoptowane, które nie są spokrewnione bezpośrednio ze zmarłym. Poza jednorazowym odszkodowaniem pieniężnym członkom rodziny może przysługiwać renta wypłacona jednorazowo lub comiesięcznie. Jeśli zmarły świadczył pomoc finansową, objęty był obowiązkiem alimentacyjnym wobec dzieci czy rodziców, to osobom przysługującym takie świadczenia, należy się renta.

Utrata zdrowia w wyniku wypadku

Do czasowej lub trwałej utraty zdrowia dojść może w wyniku wypadku samochodowego . Rodzina często zdezorientowana jak wywalczyć odszkodowanie i zapewnić bezpłatną nowoczesną rehabilitacje. Do wypadku może również dojść podczas wykonywania obowiązków służbowych w pracy. Odszkodowanie można uzyskać, wykonując swoje obowiązki na rzecz pracodawcy w miejscu pracy lub wyznaczonym miejscu – podczas podróży służbowej. Gdy dojdzie do wypadku, można ubiegać się o odszkodowanie. Do wypadku może dojść również w gospodarstwie rolnym. Wypadek prowadzący do trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci objęty jest zadośćuczynieniem, które obejmuje właściciela gospodarstwa, osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym z właścicielem, osoby pracujące na gospodarstwie czy osoby trzecie – przebywające na terenie gospodarstwa rolnego. Zadośćuczynienie można uzyskać za wiele form wypadków, ale trzeba być świadomym, że ono się należy poszkodowanemu, a wiele firm ubezpieczeniowych robi wszystko, aby poszkodowany tej świadomości nie uzyskał.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Niezależnie o rodzaju wypadku warto skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii, która specjalizuje się w tematyce odszkodowań. Wiele firm ubezpieczeniowych zaniża wartość odszkodowania lub unika wypłaty należnych świadczeń rehabilitacyjnych czy rentowych. Vox Veritas jest kancelarią działającą kompleksowo za pomocą swojej nowatorskiej usługi :” pomoc po wypadku 2.0 „ Poszkodowany otrzymuje dedykowanego opiekuna prawnego i medycznego , aby pomóc w dalszych losach poszkodowanego w wypadku. Szczegóły na stronie www.voxrehabilitacja.pl . Vox Veritas na terenie całego kraju pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu należnego zadośćuczynienia. Dla nas każdy klient jest bardzo ważny, działamy z etyką i pełnym profesjonalizmem. Zależy nam przede wszystkim na ludziach. Kierujemy się także współczuciem i empatią. Staramy się zrozumieć sytuację życiową naszych klientów. Dbając o Państwa dobro, dokładamy wszelkich starań, aby proces uzyskiwania świadczeń należnych, nie był dla Państwa uciążliwy, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z Państwa sytuacji. Mając na uwadze Państwa dobro i sytuację życiową, dokładamy wszelkich starań, aby proces nie był też długotrwały i nie podsycał traumatycznych wspomnień. Dlatego wprowadziliśmy system likwidacji szkód on-line nazwany „oszczędzaj czas i pieniądze”, gdzie poszkodowany może za pomocą kilku kliknięć zgłosić szkodę osobową i czekać na pieniądze . Oddzwaniamy do 28 sekund – można sprawdzić. Szczegóły są dostępne na stronie głównej i zakładce :” doznałem obrażeń ciała „.Zapewniamy, że jeśli to możliwe, to cały proces można zakończyć w kilkanaście dni.

Procedura odszkodowawcza nie jest tak trudna, jak wydaje się to na początku. Zapraszamy na bezpłatną infolinię, po poradę prawną, a rozpatrzymy każdy przypadek. Każda sytuacja jest inna i wymaga spersonalizowanego podejścia, a my takie prezentujemy. Pomożemy w uzyskaniu opieki medycznej, rehabilitacyjnej, psychologa, jeśli zajdzie taka konieczność. Zadbamy o Państwa interes w czasie rozpraw sądowych i wywalczymy odszkodowanie, którego wysokość będzie adekwatna do poniesionej szkody, straty moralnej, bólu, cierpienia czy traumy po utracie bliskich. Wywalczone świadczenia mają być ulgą w Państwa cierpieniu i poprawą sytuacji życiowej, w jakiej Państwo się znaleźli w wyniku wypadku własnego lub bliskiej osoby. Prosimy pamiętać, że Państwa krzywda nie jest nam obojętna.