w pomocy poszkodowanym

Infolinia

22 290 33 77
od 8:00 do 18:00 pon - sob

Darmowa porada

+48 505 657 675
biuro@voxveritas.pl

ODSZKODOWANIA WROCŁAW

 • Strona główna
 • ODSZKODOWANIA WROCŁAW
 • VOX VERITAS ODSZKODOWANIA – WROCŁAW

  ODDZIAŁ WROCŁAW

  Darmowy dojazd do klienta !
  E-mail: biuro@voxveritas.pl
  Tel. kom.: +48 501 28 48 93

  W czym możemy pomóc?

  Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

  Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

  Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

  Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu we Wrocławiu ? Skontaktuj się z nami!

  Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

  [caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

  Zespół kancelarii VOX VERITAS pomaga osobom, które został ranne w wypadkach komunikacyjnych lub doznały szkód w wyniku innych nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Oddział zlokalizowany w mieście Wrocław obsługuje Klientów ze stolicy Dolnego Śląska oraz okolicznych miejscowości walczących o odszkodowania. Wyspecjalizowaliśmy się w odszkodowaniach komunikacyjnych za obrażenia ciała i rozstrój zdrowia oraz zadośćuczynienia za ból i cierpienie. Ofertę uzupełniliśmy o pomoc w doborze najlepszej rehabilitacji.

   

  Odszkodowania Wrocław – profesjonalna pomoc dla osób poszkodowanych

   

  Wrocławski oddział VOX VERITAS reprezentuje Klientów w postępowaniach związanych z odszkodowaniami komunikacyjnymi, odszkodowaniami za wypadki w pracy, w rolnictwie lub górnictwie oraz pożary domów i zalania mieszkań. Do naszej kancelarii bardzo często zgłaszają się osoby ranne w wypadkach komunikacyjnych, które odniosły poważne obrażenia ciała – uzyskujemy odszkodowania we Wrocławiu za złamania kręgosłupa, poważne złamania rąk i nóg oraz inne obrażenia, które prowadzą do całkowitej lub czasowej niepełnosprawności. Pomagamy również osobom, które doznały obrażeń prowadzących do rozstroju zdrowia. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

   

   

  Oprócz odszkodowań, możemy zająć się doborem najlepszej rehabilitacji w prywatnych klinikach (bezpłatna rehabilitacja przysługuje poszkodowanym, którzy nie zostali uznani za winnych wypadku).

   

  Wypadki bardzo częstą wiążą się nie tylko z fizycznymi obrażeniami ciała. Są to traumatyczne przeżycia, którym towarzyszy ból, cierpienie fizyczne i psychiczne. Wiele osób po wypadkach przeżywa poważne załamania, wpada w depresję. W takich sytuacjach pomagamy wywalczyć zadośćuczynienie.

   

  Odszkodowania we Wrocławiu za wypadki śmiertelne – VOX VERITAS

   

  Kancelaria VOX VERITAS z Wrocławia reprezentuje także osoby walczące o odszkodowanie za śmierć matki, ojca, babci, dziadka czy dziecka. Pomagamy odzyskać koszty pogrzebu oraz zadośćuczynienia. Nic nie przywróci życia bliskiej osoby, ale wiele rodzin wraz z nią traci środki potrzebne do życia. W takiej sytuacji odszkodowanie stanowi niewielki promyczek nadziei i pozwala skupić się na innych członkach rodziny, którzy również potrzebują wsparcia.

   

  Posiadamy duże doświadczenie w sprawach związanych z dziedziczeniem środków z kont emerytalnych w ZUS, Otwartym Funduszu Emerytalnym, na Indywidualnym Koncie Emerytalnym czy w Pracowniczym Programie Kapitałowym. Znajomość przepisów i obowiązujących procedur pozwala nam sprawnie składać wnioski do sądu oraz zapewnić Klientom szybki transfer środków na ich konto emerytalne czy wypłatę należnej gotówki. Działamy w imieniu małżonków osoby zmarłej, osób uposażonych oraz spadkobierców ustawowych.

   

  Odszkodowania we Wrocławiu – dlaczego warto nam zaufać?

  Odszkodowania Wrocław – z nami osoby poszkodowane w wypadkach oraz osoby, które straciły najbliższych uzyskają najwyższe należne odszkodowanie bez konieczności walki z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, składania wniosków do sądu czy zastanawiania się, jakie dokumenty należy zgromadzić. Zespół doświadczonych prawników zadba, aby odpowiednio udokumentować sprawę, przejmie wszelkie formalności i pomoże Ci uzyskać pieniądze, które mogą stać się nadzieją na lepszą przyszłość.

   

  Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, znajomość procedur i silna marka, która daje pole przewagi w negocjacjach z firmami ubezpieczeniowymi. Czynniki te wykorzystamy, aby pozytywnie rozwiązać Twoją sprawę – wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem kancelarii!

  Gmina Długołęka

  Gmina Kąty Wrocławskie

  Gmina Kobierzyce

  Gmina Siechnice

  Gmina Sobótka

  Gmina Czernica

  Gmina Żórawina

  Gmina Mietków

  Gmina Jordanów Śląski

   

  Znajdziesz nas po słowach:

  odszkodowania komunikacyjne Wrocław, odszkodowania po śmierci bliskiego Wrocław, odszkodowania po wypadku przy pracy Wrocław, odszkodowania w drodze do pracy Wrocław, wysokie odszkodowania Wrocław, odszkodowania powypadkowe Wrocław, dopłaty do odszkodowań Wrocław, odszkodowanie z oc sprawcy Wrocław, firma odszkodowania Wrocław, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Wrocław, odszkodowania kancelaria Wrocław, odszkodowania dobry adwokat Wrocław.

   

  DARMOWA PORADA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWA PORADA

   

   

   

  Porada