ODSZKODOWANIA WROCŁAW

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA – WROCŁAW

ODDZIAŁ WROCŁAW

Darmowy dojazd do klienta !
E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 501 28 48 93

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu we Wrocławiu ? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Zespół kancelarii VOX VERITAS pomaga osobom, które został ranne w wypadkach komunikacyjnych lub doznały szkód w wyniku innych nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Oddział zlokalizowany w mieście Wrocław obsługuje Klientów ze stolicy Dolnego Śląska oraz okolicznych miejscowości walczących o odszkodowania. Wyspecjalizowaliśmy się w odszkodowaniach komunikacyjnych za obrażenia ciała i rozstrój zdrowia oraz zadośćuczynienia za ból i cierpienie. Ofertę uzupełniliśmy o pomoc w doborze najlepszej rehabilitacji.

 

Odszkodowania Wrocław – profesjonalna pomoc dla osób poszkodowanych

 

Wrocławski oddział VOX VERITAS reprezentuje Klientów w postępowaniach związanych z odszkodowaniami komunikacyjnymi, odszkodowaniami za wypadki w pracy, w rolnictwie lub górnictwie oraz pożary domów i zalania mieszkań. Do naszej kancelarii bardzo często zgłaszają się osoby ranne w wypadkach komunikacyjnych, które odniosły poważne obrażenia ciała – uzyskujemy odszkodowania we Wrocławiu za złamania kręgosłupa, poważne złamania rąk i nóg oraz inne obrażenia, które prowadzą do całkowitej lub czasowej niepełnosprawności. Pomagamy również osobom, które doznały obrażeń prowadzących do rozstroju zdrowia. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

 

Oprócz odszkodowań, możemy zająć się doborem najlepszej rehabilitacji w prywatnych klinikach (bezpłatna rehabilitacja przysługuje poszkodowanym, którzy nie zostali uznani za winnych wypadku).

 

Wypadki bardzo częstą wiążą się nie tylko z fizycznymi obrażeniami ciała. Są to traumatyczne przeżycia, którym towarzyszy ból, cierpienie fizyczne i psychiczne. Wiele osób po wypadkach przeżywa poważne załamania, wpada w depresję. W takich sytuacjach pomagamy wywalczyć zadośćuczynienie.

 

Odszkodowania we Wrocławiu za wypadki śmiertelne – VOX VERITAS

 

Kancelaria VOX VERITAS z Wrocławia reprezentuje także osoby walczące o odszkodowanie za śmierć matki, ojca, babci, dziadka czy dziecka. Pomagamy odzyskać koszty pogrzebu oraz zadośćuczynienia. Nic nie przywróci życia bliskiej osoby, ale wiele rodzin wraz z nią traci środki potrzebne do życia. W takiej sytuacji odszkodowanie stanowi niewielki promyczek nadziei i pozwala skupić się na innych członkach rodziny, którzy również potrzebują wsparcia.

 

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach związanych z dziedziczeniem środków z kont emerytalnych w ZUS, Otwartym Funduszu Emerytalnym, na Indywidualnym Koncie Emerytalnym czy w Pracowniczym Programie Kapitałowym. Znajomość przepisów i obowiązujących procedur pozwala nam sprawnie składać wnioski do sądu oraz zapewnić Klientom szybki transfer środków na ich konto emerytalne czy wypłatę należnej gotówki. Działamy w imieniu małżonków osoby zmarłej, osób uposażonych oraz spadkobierców ustawowych.

 

Odszkodowania we Wrocławiu – dlaczego warto nam zaufać?

Odszkodowania Wrocław – z nami osoby poszkodowane w wypadkach oraz osoby, które straciły najbliższych uzyskają najwyższe należne odszkodowanie bez konieczności walki z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, składania wniosków do sądu czy zastanawiania się, jakie dokumenty należy zgromadzić. Zespół doświadczonych prawników zadba, aby odpowiednio udokumentować sprawę, przejmie wszelkie formalności i pomoże Ci uzyskać pieniądze, które mogą stać się nadzieją na lepszą przyszłość.

 

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, znajomość procedur i silna marka, która daje pole przewagi w negocjacjach z firmami ubezpieczeniowymi. Czynniki te wykorzystamy, aby pozytywnie rozwiązać Twoją sprawę – wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem kancelarii!

Gmina Długołęka

Gmina Kąty Wrocławskie

Gmina Kobierzyce

Gmina Siechnice

Gmina Sobótka

Gmina Czernica

Gmina Żórawina

Gmina Mietków

Gmina Jordanów Śląski

 

Znajdziesz nas po słowach:

odszkodowania komunikacyjne Wrocław, odszkodowania po śmierci bliskiego Wrocław, odszkodowania po wypadku przy pracy Wrocław, odszkodowania w drodze do pracy Wrocław, wysokie odszkodowania Wrocław, odszkodowania powypadkowe Wrocław, dopłaty do odszkodowań Wrocław, odszkodowanie z oc sprawcy Wrocław, firma odszkodowania Wrocław, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Wrocław, odszkodowania kancelaria Wrocław, odszkodowania dobry adwokat Wrocław.

 

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna