Menu Zamknij

ODSZKODOWANIA WROCŁAW

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA – WROCŁAW

ODDZIAŁ WROCŁAW

Darmowy dojazd do klienta !
E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 501 28 48 93

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu we Wrocławiu ? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

lub zadzwoń pod numer +48 505 657 675

Odszkodowania Poznań

Vox Veritas ma swoje filie w wielu miejscowościach, dlatego zapewniamy fachową obsługę w każdej z nich. Dewizą Vox Veritas jest pomoc ludziom, pomoc dla poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając na uwagę Państwa trudną sytuację życiową, staramy się, aby dostęp do naszych usług był dogodny dla Państwa. Zapraszamy do naszych dwóch oddziałów w Katowicach.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu. Udzielimy Państwu wszelkiego możliwego wsparcia od bezpłatnej porady prawnej do uzyskania należnego odszkodowania. Obsługujemy wszystkich klientów z Wrocławia a w szczególności dzielnic: STARE MIASTO, ŚRÓDMIEŚCIE, PSIE POLE, KRZYKI, FABRYCZNA.

Znajdziesz nas po słowach:

odszkodowania komunikacyjne Wrocław, odszkodowania po śmierci bliskiego Wrocław, odszkodowania po wypadku przy pracy Wrocław, odszkodowania w drodze do pracy Wrocław, wysokie odszkodowania Wrocław, odszkodowania powypadkowe Wrocław, dopłaty do odszkodowań Wrocław, odszkodowanie z oc sprawcy Wrocław, firma odszkodowania Wrocław, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Wrocław, odszkodowania kancelaria Wrocław, odszkodowania dobry adwokat Wrocław.

 

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA