ODSZKODOWANIA WARSZAWA

ODDZIAŁ WARSZAWA – DEPARTAMENT SPRAW SĄDOWYCHODSZKODOWANIA WARSZAWA – DZIEDZICZENIE OFE/ZUSVOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – WARSZAWAODDZIAŁ WARSZAWA

Adres: ul. Al. Solidarności 147/33
00-898 Warszawa
E-mail: [email protected]
Tel.: +48 22 290 33 77

Departament zrzesza specjalistów w dziedzinie prawa. Reprezentujemy Klientów w sporach sądowych na terenie całego Kraju. Specjalizujemy się w wywalczaniu wysokich odszkodowań i zadośćuczynień za śmierć najbliższego członka rodziny w wyniku wypadku samochodowego, wypadku w pracy, w rolnictwie. Reprezentujemy również interesy rannych w wypadkach komunikacyjnych: trwałe inwalidztwo, obrażenia powyżej 7 dni. Mandatem do negocjacji jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze. Zapewniamy profesjonalnych prawników zajmujących się jedynie odszkodowaniami.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

 

Obsługujemy miasta i Gminy przylegające do Warszawy :

 • grodziski (cały powiat)
 • legionowski (cały powiat)
 • piaseczyński (cały powiat)
 • pruszkowski (cały powiat)
 • warszawski zachodni (cały powiat)
 • żyrardowski (cały powiat)
 • grójecki (gminy: Chynów, Grójec, Pniewy)
 • miński (gminy: Dębe Wielkie, Halinów, Mińsk Mazowiecki (gm. miejska), Mińsk Mazowiecki (gm. wiejska), Sulejówek)
 • nowodworski (gminy: Czosnów, Leoncin, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek i Zakroczym)
 • otwocki (gminy: Celestynów, Józefów, Karczew, Kołbiel, Otwock, Wiązowna)
 • sochaczewski (gminy: Brochów, Nowa Sucha, Sochaczew (gm. miejska), Sochaczew (gm. wiejska), Teresin)
 • wołomiński (gminy: Dąbrówka, Klembów, Kobyłka, Marki, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Ząbki, Zielonka)
 • wyszkowski (gminy: Somianka, Wyszków, Zabrodzie)

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Obsługujemy dzielnice Warszawy : Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Vox Veritas – odszkodowania Warszawa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się naszą kancelarią VOV VERITAS, która działa na terenie również Warszawy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się, aby dostęp do naszych usług był jak najdogodniejszy. Traumatyczne chwile, ból i cierpienie po wypadku, po utracie bliskiej osoby są ogromne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z nami, prowadzenie sprawy były jak najmniej uciążliwe dla Państwa.

Dlaczego Vox Veritas – odszkodowania Warszawa?

Naszym mottem przewodnim jest niesienie pomocy i wsparcia osobom, poszkodowanym w wyniku zdarzeń losowych, kierując się zasadami: etyki, uczciwości i poszanowania godności człowieka. Wiemy, jak bardzo Państwo cierpią, a zgłaszając się po pomoc do naszej kancelarii, ten ból musiał zostać spotęgowanym niesprawiedliwym potraktowaniem przez inne instytucje. Współczujemy bardzo i ubolewamy na tym, że Państwo muszą przechodzić przez dodatkowe trudności, doświadczając ciężkich przeżyć na drodze sądowej.

Dołożymy wszelkich starań, aby proces pomocy z naszej strony był jak najkrótszy i efektywny. Charakteryzuje nas przede wszystkim szybkość realizacji umowy.  „Mając na uwadze Państwa dobro i sytuację życiową, dokładamy wszelkich starań, aby proces nie był długotrwały i nie podsycał traumatycznych wspomnień. Dlatego wprowadziliśmy system likwidacji szkód on – line poprzez formatkę: „”. Z łatwością poprzez kilka kliknięć można wysłać do nas dokumenty i czekać na przelew.

Nie odmawiamy pomocy, my służymy pomocą

Do naszej kancelarii w Warszawie mogą zgłaszać się osoby poszkodowane długotrwałymi procesami sądowymi, które dotyczą zadośćuczynienia i odszkodowania np.: po wypadku komunikacyjnym lub po śmierci bliskiej osoby. Zakres naszych usług obejmuje między innymi: śmierć członka rodziny w wypadku komunikacyjnym, poważne obrażenia ciała w wyniku wypadku samochodowego, wypadek w pracy, w górnictwie, w rolnictwie, dziedziczenie ofe/zus, spóźniony lot, odszkodowanie za spalony dom itp.

W celu rozpoczęcia współpracy, otrzymania pomocy z naszej strony, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, przez e-mail czy udać się do naszego oddziału w Warszawie. Udzielimy Państwu bezpłatnej porady prawnej i nakreślimy plan działania. Po przesłaniu do nas dokumentacji związanej ze sprawą odpowiemy konkretnie, jakie możliwości możemy zaoferować.

Przykłady spraw, jakie prowadziliśmy

Pierwszym jaskrawym przykładem naszej szybkiej i bezproblemowej działalności, jest odzyskanie zgromadzonych środków na funduszach emerytalnych. Nasza Klientka zgłosiła się do nas celem pomocy odzyskania środków zgromadzonych na rachunkach emerytalnych przez zmarłą Mamę. Efekt naszej pracy jako pełnomocnika: w 27 dni przelew 29.000 PLN z OFE, 87 dni ZUS 37.000 PLN. Łącznie naszej klientce wypłacono 67.000 PLN.

Przykłady spraw jednak nie oddadzą prawdziwej oceny naszych klientów. Oto jedna z nich: “Chciałam bardzo podziękować za wywalczoną kwotę zadośćuczynienia w tak szybkim czasie. Dziękuję, że nie musiałam być narażona na stoczeniem się w Sądzie ze wspomnieniami i przeżyciami związanymi z wypadkiem.
Kwota 94 577 00zł w pełni mnie satysfakcjonuje, chociaż życia syna nie wróci. Dziękuję za tak profesjonalną obsługę i propozycje konferencji: “STRATY ŻYCIOWE” – Klientka.

Przekuwamy ból i cierpienie w lepsze jutro

Dokładamy wszelkich starań, aby walka o odszkodowanie nie była dla Państwa walką o pieniądze, a o lepsze jutro. Często podczas wypadków komunikacyjnych tracimy nie tylko bliską osobę: babcię, córkę, mamę czy wnuczęta, ale również żywicieli rodziny, którzy zapewniali nam spokojny byt. W tych trudnych chwilach muszą Państwo martwić się jeszcze o zapewnienie sobie i swoim najbliższym środków do życia. Tym właśnie charakteryzuje się nasza pomoc – zadośćuczynienie i odszkodowanie w formie wypłaty czy renty. Zdobyte środki z naszą pomocą pomogą rozwijać się dzieciom, studiować, przechodzić najbliższym niezbędną rehabilitację fizyczną czy psychiczną, której celem będzie odzyskani sił życiowych.

Oddział Vox Veritas „Odszkodowania Warszawa” – powstał z myślą o ludziach, którzy szukali bez skutku pomocy. Nie tylko pomożemy uzyskać Państwu odszkodowanie, ale dołożymy wszelkich starań, aby było ono adekwatne do poniesionych strat.

Znajdziesz nas po słowach:

odszkodowania komunikacyjne Warszawa, odszkodowania po śmierci bliskiego Warszawa, odszkodowania po wypadku przy pracy Warszawa, odszkodowania w drodze do pracy Warszawa, wysokie odszkodowania Warszawa, odszkodowania powypadkowe Warszawa, dopłaty do odszkodowań Warszawa, odszkodowanie z oc sprawcy Warszawa, firma odszkodowania Warszawa, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Warszawa, odszkodowania kancelaria Warszawa, odszkodowania dobry adwokat Warszawa.

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.