ODSZKODOWANIA TARNÓW

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS TARNÓW

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – TARNÓW

ODDZIAŁ TARNÓW

E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN TARNOWA I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Tarnowie? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Kancelaria VOX VERITAS posiada oddział w Tarnowie, który pomaga uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia osobom z tego miasta oraz okolic. Do dyspozycji Klientów pozostaje wykwalifikowany i dyskretny zespół, który zapewnia nie tylko fachową pomoc w procedurze odszkodowawczej, negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, ale także wsparcie dla osób, które zostały ranne w wypadkach lub straciły w nich członka rodziny.

 

Odszkodowania Tarnów – czym zajmuje się VOX VERITAS?

 

Tarnowski oddział VOX VERITAS zapewnia pomoc w uzyskaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Prowadzimy sprawy o odszkodowania dla osób rannych, które w wyniku wypadku doznały urazów ciała (złamania kręgosłupa, nóg, rąk itp.) lub rozstroju zdrowia. Pomagamy odzyskać zadośćuczynienie za ból i cierpienie wynikające z wypadku.

 

Kolejną specjalnością kancelarii są wypadki śmiertelne. Działamy w imieniu najbliższych, którzy stracili członka rodziny. Kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowanie za śmierć matki, ojca, babci, dziadka, syna lub córki. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu oraz zadośćuczynienie za stratę. Prowadzimy sprawy związane z dziedziczeniem środków zgromadzonych na subkoncie w ZUS, w Otwartym Funduszu Emerytalnym, Pracowniczym Programie Kapitałowym, Indywidualnym Koncie Emerytalnym.  Prawnik z kancelarii reprezentuje małżonka osoby zmarłej, spadkobierców lub uposażonych odzyskując środki zgromadzone w II filarze emerytalnym.

 

Zależy nam na kompleksowości świadczonej pomocy, dlatego działalność rozszerzyliśmy o dobór bezpłatnej rehabilitacji prywatnej. W czasie wieloletniej działalności w dziedzinie odszkodowań zauważyliśmy, że wielu naszych Klientów potrzebuje najwyższej jakości rehabilitacji, która dostępna jest wyłącznie w drogich, prywatnych klinikach. Pomagamy uzyskać bezpłatne leczenie na światowym poziomie – już wielu osobom pozwoliło to powrócić do częściowej lub całkowitej sprawności po wypadku.

 

Zajmujemy się także odszkodowaniami za pożary i zalanie domu lub mieszkania.

 

Gmina Tarnów obejmuje wsie i osady: Biała , Błonie , Jodłówka-Wałki , Koszyce Małe , Koszyce Wielkie , Łękawka , Nowodworze , Poręba Radlna , Radlna , Tarnowiec , Wola Rzędzińska , Zawada , Zbylitowska Góra i Zgłobice .

 

Sąsiadujące gminy

Gmina Tarnów graniczy z miastem Tarnów oraz gminami Czarna , Lisia Góra , Pleśna , Skrzyszów , Tuchów , Wierzchosławice , Wojnicz i Żabno .

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

Sens życia

Sens życia

Jaki jest Sens życia? Życie czym jest, jaki jego sens… zadajemy sobie to pytanie?? Myśli te przychodzą jak przypływy i odpływy uderzając w nas jak fale

Czytaj więcej »

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna