ODSZKODOWANIA RZESZÓW

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS RZESZÓW

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – RZESZÓW

ODDZIAŁ RZESZÓW

E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN RZESZOWA I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Rzeszowie? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

VOX VERITAS w Rzeszowie to oddział ogólnopolskiej sieci kancelarii zajmujących się uzyskiwaniem odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy i w rolnictwie oraz zadośćuczynień za ból i cierpienie (fizyczne, psychiczne) doznane w wyniku wypadków. W imieniu naszych Klientów, sprawnie i szybko odzyskujemy należne odszkodowania. Dbamy, aby cały proces był możliwie jak najmniej obciążający dla osoby poszkodowanej, a wysokość odszkodowania maksymalna dla charakteru danej sprawy.

 

Odszkodowania Rzeszów – w czym dokładnie pomagamy?

 

Oddział kancelarii VOX VERITAS w Rzeszowie specjalizuje się w uzyskaniu odszkodowań za rozstrój zdrowia oraz urazy ciała spowodowane wypadkami komunikacyjnymi. Pomagamy m.in. osobom, które w wyniku wypadków złamały kręgosłup, nogę, rękę lub doznały innych uszczerbków na zdrowiu (na powyżej 7 dni). Urazy wiążą się z bólem i cierpieniem, uniemożliwiają podjęcie pracy, często powodują całkowitą zmianę życia, mogą prowadzić do całkowitej lub czasowej niepełnosprawności. Dbamy, aby osoby, które ucierpiały w wypadkach, uzyskały najwyższe możliwe odszkodowanie za szkodę lub zadośćuczynienie za straty. Nasz zespół wnikliwie analizuje sprawę, dobiera kroki postępowania, które przyniosą najlepsze efekty i zajmuje się wszystkimi formalnościami. To pozwala poszkodowanym czy rannym skupić się na powrocie do zdrowia fizycznego i psychicznego, rehabilitacji oraz leczeniu, a nie walce z ubezpieczycielami lub winnymi wypadku. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

 

 

Kolejną specjalność kancelarii odszkodowawczej w Rzeszowie stanowią wypadki śmiertelne. Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowania za śmierć najbliższych. W toku działalności odzyskaliśmy wiele odszkodowań za śmierć ojca, matki, dziecka, babci czy dziadka. Takie sprawy wymagają dużej delikatności, dlatego staramy się przejąć wszelkie formalności i bezproblemowo odzyskać odszkodowanie.

 

VOX VERITAS – przekazanie środków z ZUS i OFE

 

Odział VOX VERITAS w Rzeszowie zajmuje się dziedziczeniem środków zgromadzonych na koncie w ZUS, Otwartym Funduszu Emerytalnym, Indywidualnym Koncie Emerytalnym, Pracowniczym Programie Kapitałowym. Pomagamy w przekazaniu oszczędności z drugiego filaru emerytalnego żonie lub mężowi osoby zmarłej, osobom uposażonym oraz spadkobiercom.

 

 

 

 

Odszkodowania w Rzeszowie – profesjonalna pomoc

 

Siłą VOX VERITAS jest znana w branży marka, zespół prawników specjalizujących się od wielu lat w dziedzinie odszkodowań i znajomość procedur stosowanych przez ubezpieczycieli działających na polskim rynku. To pozwala zapewnić kompleksowe wsparcie dla naszych Klientów. W traumatycznych chwilach pomoc specjalistów w swoim fachu pozwala odzyskać należne odszkodowanie czy zadośćuczynienie (bez konieczności samodzielnego zajmowania się skomplikowanymi procedurami). Nasze umiejętności negocjacyjne wykorzystujemy, aby uzyskać dla Klienta możliwie jak najwyższe odszkodowania, które zapewnią mu bezpieczeństwo finansowe, pozwolą na skomplikowane leczenie i powrót do formy sprzed traumatycznego zdarzenia.

 

Dodatkowo, stworzyliśmy usługę doboru najlepszej prywatnej rehabilitacji. Zadbamy, aby osoby niepełnosprawne po wypadku mogły wykorzystać najlepsze światowe metody stosowane w klinikach bez martwienia się o finanse (pomagamy uzyskać bezpłatne leczenie i rehabilitację). Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

Gmina miejska

Dynów

Gminy miejsko-wiejskie

Błażowa

Boguchwała

Głogów Małopolski

Sokołów Małopolski

Tyczyn

 

Gminy wiejskie

Chmielnik

Dynów

Hyżne

Kamień

Krasne

Lubenia

Świlcza

Trzebownisko

Miasta

Dynów

Błażowa

Boguchwała

Głogów Małopolski

Sokołów Małopolski

Tyczyn

 

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna