ODSZKODOWANIA POZNAŃ

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA – POZNAŃODDZIAŁ POZNAŃ

Darmowy dojazd do klienta !
E-mail: [email protected]
Tel. kom.: +48 501 28 48 93

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Poznaniu ? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Kancelaria VOX VERITAS to zespół specjalistów, którzy od wielu lat reprezentują Klientów w sprawach o odszkodowania komunikacyjne, za wypadki w pracy (w tym w górnictwie czy rolnictwie), za pożary i zalania (domów, mieszkań). Zakres działania naszego oddziału obejmuje Poznań i całe woj. wielkopolskie. Prowadzimy sprawy o odszkodowania za rozstrój zdrowia i obrażenia ciała, zadośćuczynienia za ból i cierpienie oraz pomagamy uzyskać dostęp do bezpłatnej rehabilitacji w prywatnych klinikach.

 

Odszkodowania Poznań – jakie sprawy prowadzimy?

 

Kancelaria VOX VERITAS pomaga osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków komunikacyjnych uzyskać należne odszkodowania w Poznaniu. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby, u których doszło do poważnych złamań (nóg, rąk, kręgosłupa), straciły władzę w nogach oraz doznały wielu innych obrażeń ciała. W ich imieniu wnioskujemy o odszkodowania za obrażenia ciała i rozstrój zdrowia. Pomagamy także uzyskać zadośćuczynienia za ból oraz cierpienie fizyczne i psychiczne lub inne straty, które są następstwem wypadku. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

 

Kolejną specjalnością kancelarii w Poznaniu są wypadki śmiertelne. W tym przypadku nasza kancelaria może ubiegać się o odszkodowanie w imieniu członków rodziny osoby, która zginęła w wypadku (komunikacyjnym, w pracy, w rolnictwie, w górnictwie). Prowadzimy odszkodowania za śmierć dziecka, matki, ojca, babci dziadka. Uzyskujemy zwroty kosztów pogrzebu oraz pomagamy odzyskać zadośćuczynienie (np. od sprawcy wypadku).

Prowadzimy również sprawy o odszkodowania w Poznaniu za pożary i zalania domów lub mieszkań. Ponadto reprezentujemy Klientów w toku postępowań związanych z dziedziczeniem z ZUS, Indywidualnego Konta Emerytalnego, Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz Pracowniczego Programu Kapitałowego.  Zajmujemy się postępowaniami dziedziczenia środków zgromadzonych na rzecz małżonka osoby zmarłej, osób uposażonych przez zmarłego lub jego ustawowych spadkobierców.

 

Jak pomagamy naszym Klientom?

 

Kancelaria przejmuje wszystkie formalności potrzebne do uzyskania należnego odszykowania lub zadośćuczynienia. Analizujemy zgłoszoną sprawę i wyjaśniamy, jakie dokumenty należy zgromadzić, aby sprawa została rozpatrzona pozytywnie. W imieniu Klientów wysyłamy wnioski do właściwych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz sądów. Negocjujemy wysokość odszkodowań, a wypłacone pieniądze przelewamy bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy. Bardzo często udaje się nam uzyskać dużo wyższe kwoty odszkodowań niż naszej bezpośredniej konkurencji. Wynika to przede wszystkim z silnej marki i doskonałej znajomości procedur obowiązujących w branży. Za marką „VOX VERITAS Odszkodowania Poznań” kryją się prawnicy z bogatym doświadczeniem w sektorze odszkodowań.

 

Odszkodowania Poznań – wszystkie procedury pozostają po naszej stronie!

 

Nasi pracownicy bardzo dbają, aby całe postępowanie było możliwie jak najmniej uciążliwe dla poszkodowanych, ponieważ doskonale wiemy, że wielu Klientów walczących o odszkodowania znajduje się w bardzo złym stanie psychicznym, przechodzi załamania nerwowe lub walczy o odzyskanie sprawności i zdrowia.

 

Kontakt z kancelarią pozwala takim osobom uzyskać fachową pomoc i wparcie w najtrudniejszych życiowych momentach. Staramy się doprowadzić do pozytywnego zakończenia sprawy, a jednocześnie możliwie, jak najmniej obciążać procedurami naszego Klienta.

 

Gmina Dopiewo

Gmina Kleszczewo

Gmina Komorniki

Gmina Kostrzyna

Gmina Kórnik

Gmina Luboń

Gmina Mosina

Gmina Murowana Goślina

Gmina Pobiedziska

Gmina Puszczykowo

Gmina Rokietnica

Gmina Stęszew

Gmina Suchy Las

Gmina Swarzędz

Gmina Tarnowo Podgórne

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.