ODSZKODOWANIA NOWY SĄCZ

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS NOWY SĄCZ

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS –NOWY SĄCZ

ODDZIAŁ NOWY SĄCZ

E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN NOWEGO SĄCZA I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Nowym Sączu? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

VOX VERITAS w Nowym Sączu to kancelaria, która pomaga osobom pokrzywdzonym w wyniku zdarzeń losowych uzyskać odszkodowanie. W branży odszkodowań komunikacyjnych działamy już od wielu lat, nasi prawnicy na bieżąco śledzą zmiany przepisów i procedury stosowane przez sądy czy Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Fachową wiedzę wykorzystujemy, aby szybko i sprawnie uzyskać dla naszych Klientów jak najwyższe odszkodowanie, które bardzo często daje nadzieję na lepsze jutro i pozwala walczyć ze skutkami wypadku.

 

Osoby, które zostały ranne lub straciły w wypadku bliskich bardzo często znajdują się w złym stanie psychicznym i fizycznym, stają się niepełnosprawne i niesamodzielne. Fachowa pomoc pomaga im uzyskać należne odszkodowanie lub zadośćuczynienie bez konieczności długiej i wyczerpującej walki z ubezpieczycielem, którą my bierzemy na siebie.

 

Odszkodowania Nowy Sącz – komu pomagamy?

 

Oddział VOX VERITAS w Nowym Sączu pomaga uzyskać odszkodowanie za rozstrój ciała i urazy powstałe w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach w rolnictwie lub górnictwie. Wspieramy osoby ranne poprzez przejęcie wszystkich formalności i negocjacje z firmami ubezpieczeniowymi. Uzyskujemy również zadośćuczynienia za ból i cierpienie, które wynika z uszczerbków na zdrowiu. Ponadto zajmujemy się ubezpieczeniami za pożar lub zalanie domu czy mieszkania.

 

Posiadamy duże doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za wypadki śmiertelne (odszkodowania za śmierć babci, dziadka, matki, ojca, syna, córki lub innego członka najbliższej rodziny). Pomagamy przygotować i złożyć dokumenty potrzebne do zwrotu kosztów pogrzebu i wypłaty gotówki w ramach odszkodowania czy zadośćuczynienia. Śmierć najbliższej osoby jest bardzo ciężkim przeżyciem i nic nie zwróci straty. Staramy się jednak, aby rodzina uzyskała pomoc finansową, która bardzo często jest niezbędna w takich sytuacjach.

 

Dziedziczenie środków emerytalnych

 

Prawnicy z VOX VERITAS prowadzą postępowania związane z dziedziczeniem środków zmarłej osoby zgromadzonych na subkoncie w ZUS oraz w Otwartym Funduszu Emerytalnym, Pracowniczym Programie Kapitałowym oraz na Indywidualnym Koncie Emerytalnym. Zajmujemy się transferami na konto emerytalne współmałżonka oraz postępowaniami prowadzącymi do wypłaty środków małżonkowi, osobom uposażonym czy spadkobiercom zmarłego.

 

VOX VERITAS Nowy Sącz – dlaczego warto nam zaufać?

 

Kancelarię VOX VERITAS tworzy zespół doświadczonych prawników, którzy od lat specjalizują się w prawie ubezpieczeniowym i odzyskują odszkodowania.  Ustabilizowana pozycja na rynku i znajomość specyfiki branży pozwala nam odzyskiwać najwyższe możliwe odszkodowania i zadośćuczynienia dla naszych Klientów. Znamy procedury stosowane przez sądy i Towarzystwa Ubezpieczeniowe, dlatego postępowania prowadzimy szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 

Naszymi Klientami bardzo często są osoby, które doznały ogromnej straty, znajdują się w trudnym stanie psychicznym, są niepełnosprawne w wyniku wypadku. Z tego powodu przykładamy dużą wagę, aby obsługa była maksymalnie bezproblemowa, a pieniądze z odszkodowania jak najszybciej trafiły na konto Klienta i umożliwiły mu spokojne życie, nowoczesną rehabilitację oraz najlepsze leczenie.

 

Zależy nam, aby nieść kompleksową pomoc, dlatego stworzyliśmy dodatkową markę VOX REHABILITACJA, która zajmuje się doborem bezpłatnej rehabilitacji w najlepszych prywatnych klinikach. Wspieramy osoby niepełnosprawne (trwale lub czasowo) w poprawie ich stanu i powracaniu do samodzielności poprzez pomoc w uzyskaniu dostępu do leczenia na światowym poziomie. Więcej szczegółów : www.voxrehbilitacja.pl

 

Zgodnie ze Statutem Nowego Sącza w mieście wyznaczono 25 jednostek pomocniczych gminy zwanych osiedlami[6]:

 

Barskie

Biegonice

Centrum

Chruślice

Dąbrówka

Falkowa

Gołąbkowice

Gorzków

Helena

Kaduk

Kilińskiego

Kochanowskiego

Millenium

Nawojowska

Piątkowa

Poręba Mała

Przetakówka

Przydworcowe

Stare Miasto

Szujskiego

Westerplatte

Wojska Polskiego

Wólki

Zabełcze

Zawada

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna