ODSZKODOWANIA LUBLIN

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS LUBLIN

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – LUBLIN

ODDZIAŁ LUBLIN

E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN LUBLINA I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Lublinie? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Kancelaria VOX VERITAS w Lublinie powstała, aby nieść pomoc osobom poszkodowanym w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należnych odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, rolnictwie czy górnictwie oraz za śmierć członka rodziny.

 

VOX VERITAS Lublin – pomoc poszkodowanym w wypadkach losowych

 

Traumatyczne przeżycia bardzo często wiążą się nie tylko z rozstrojem zdrowia i obrażeniami fizycznymi. Często ich efektem jest załamanie nerwowe, apatia, depresja, poczucie niemocy. Osoby znajdujące się w takim stanie najczęściej nie mają sił, aby samodzielnie zająć się odzyskaniem odszkodowania za wypadek czy śmierć członka rodziny. Przedstawiciele kancelarii VOX VERITAS w Lublinie przeanalizują sprawę, dobiorą i wdrożą niezbędne środki, aby należne pieniądze zasiliły konto Klienta i pozwoliły mu powrócić do normalności (np. podjąć leczenie czy drogą rehabilitację, skupić się na psychoterapii).

 

W ofercie posiadamy również dobór prywatnej rehabilitacji (na koszt ubezpieczyciela), aby osoba niepełnosprawna nie musiała czekać w długich kolejkach NFZ. Lekarze orzecznicy wykonują szereg badań diagnostycznych oceniających stopień uszczerbku na zdrowiu i dobierają nowoczesne środki leczenia. Pomagamy uzyskać pomoc w najlepszych prywatnych klinikach, które wykorzystują światowe metody leczenia. Bardzo często jest to dla naszych Klientów jedyna szansa na odzyskanie samodzielności lub nawet pełnej sprawności. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

Odszkodowania Lublin – co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Oddział VOX VERITAS w Lublinie specjalizuje się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań za rozstrój zdrowia i urazy ciała wynikające z wypadków komunikacyjnych, wypadków podczas pracy czy wypadków w rolnictwie. Osoby ranne w wypadku bardzo często stają się czasowo lub trwale niepełnosprawne, co oznacza konieczność długiego leczenia i rehabilitacji, inwestowania w zdrowie, wynajęcia fachowej opieki. Taka sytuacja zwykle wiążę się z utratą dochodów, dlatego tak ważne jest, aby możliwie jak najszybciej wywalczyć odszkodowanie. Prowadzimy także sprawy o zadośćuczynienie za ból i cierpienia wynikające z wypadku.

 

Kolejną specjalnością kancelarii pozostają wypadki śmiertelne. Pomagamy najbliższym członkom rodziny uzyskać odszkodowania oraz zwrot kosztów pogrzebu. O pomoc zwraca się do nas wiele osób, które straciły w wypadku ojca, matkę, babcię, dziadka, córkę czy syna. W takich chwilach najważniejsze jest nie tylko trzymanie się procedur, ale i wsparcie. Ogromną wagę przykładamy, aby obsługa była bezproblemowa, a cierpiąca osoba nie musiała dodatkowo zajmować się kolejnymi formalnościami wymaganymi przez ubezpieczyciela.

 

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach dziedziczenia środków z ZUS, Otwartego Funduszu Emerytalnego, Indywidualnego Konta Emerytalnego oraz Pracowniczego Programu Kapitałowego. Nasi prawnicy zajmują się pomocą w procedurze niezbędnej do transferu środków na konto emerytalne współmałżonka czy wypłatę należnej gotówki współmałżonkowi, uposażonym lub spadkobiercom zmarłej osoby.

 

Oddział VOX VERITAS Lublin – zapraszamy do kontaktu

 

Z kancelarią VOX VERITAS w Lublinie można skontaktować się 24 h na dobę poprzez wygodny system likwidacji szkód online. Zapraszamy również do wizyty w oddziale lub kontaktu telefonicznego. Nasz przedstawiciel dokładnie objaśni wszystkie procedury, przeanalizuje sprawę, a po akceptacji umowy zajmiemy się odzyskaniem odszkodowania i przekazaniem je na Twoje konto.

 

Dzielnice Lublina : Abramowice

Bronowice

Czechów Południowy

Czechów Północny

Czuby Południowe

Czuby Północne

Dziesiąta

Felin

Głusk

Hajdów-Zadębie

Kalinowszczyzna

Konstantynów

Kośminek

Ponikwoda

Rury

Sławin

Sławinek

Stare Miasto

Szerokie

Śródmieście

Tatary

Węglin Południowy

Węglin Północny

Wieniawa

Wrotków

Za Cukrownią

Zemborzyce

 

Lublin graniczy z następującymi gminami: Głusk, Jastków, Konopnica, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Świdnik, Wólka.

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

Sens życia

Sens życia

Jaki jest Sens życia? Życie czym jest, jaki jego sens… zadajemy sobie to pytanie?? Myśli te przychodzą jak przypływy i odpływy uderzając w nas jak fale

Czytaj więcej »

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna