w pomocy poszkodowanym

Infolinia

22 290 33 77
od 8:00 do 18:00 pon - sob

Darmowa porada

+48 505 657 675
biuro@voxveritas.pl

ODSZKODOWANIA LUBLIN

 • Strona główna
 • ODSZKODOWANIA LUBLIN
 • ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS LUBLIN

  VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – LUBLIN

  ODDZIAŁ LUBLIN

  E-mail: biuro@voxveritas.pl
  Tel. kom.: +48 882 518 578

  OBSŁUGUJEMY TEREN LUBLINA I OKOLIC

   

  W czym możemy pomóc?

  Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

  Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

  Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Lublinie? Skontaktuj się z nami!

  Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

  [caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

  Kancelaria VOX VERITAS w Lublinie powstała, aby nieść pomoc osobom poszkodowanym w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należnych odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, rolnictwie czy górnictwie oraz za śmierć członka rodziny.

   

  VOX VERITAS Lublin – pomoc poszkodowanym w wypadkach losowych

   

  Traumatyczne przeżycia bardzo często wiążą się nie tylko z rozstrojem zdrowia i obrażeniami fizycznymi. Często ich efektem jest załamanie nerwowe, apatia, depresja, poczucie niemocy. Osoby znajdujące się w takim stanie najczęściej nie mają sił, aby samodzielnie zająć się odzyskaniem odszkodowania za wypadek czy śmierć członka rodziny. Przedstawiciele kancelarii VOX VERITAS w Lublinie przeanalizują sprawę, dobiorą i wdrożą niezbędne środki, aby należne pieniądze zasiliły konto Klienta i pozwoliły mu powrócić do normalności (np. podjąć leczenie czy drogą rehabilitację, skupić się na psychoterapii).

   

  W ofercie posiadamy również dobór prywatnej rehabilitacji (na koszt ubezpieczyciela), aby osoba niepełnosprawna nie musiała czekać w długich kolejkach NFZ. Lekarze orzecznicy wykonują szereg badań diagnostycznych oceniających stopień uszczerbku na zdrowiu i dobierają nowoczesne środki leczenia. Pomagamy uzyskać pomoc w najlepszych prywatnych klinikach, które wykorzystują światowe metody leczenia. Bardzo często jest to dla naszych Klientów jedyna szansa na odzyskanie samodzielności lub nawet pełnej sprawności. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

   

  Odszkodowania Lublin – co możemy dla Ciebie zrobić?

   

  Oddział VOX VERITAS w Lublinie specjalizuje się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań za rozstrój zdrowia i urazy ciała wynikające z wypadków komunikacyjnych, wypadków podczas pracy czy wypadków w rolnictwie. Osoby ranne w wypadku bardzo często stają się czasowo lub trwale niepełnosprawne, co oznacza konieczność długiego leczenia i rehabilitacji, inwestowania w zdrowie, wynajęcia fachowej opieki. Taka sytuacja zwykle wiążę się z utratą dochodów, dlatego tak ważne jest, aby możliwie jak najszybciej wywalczyć odszkodowanie. Prowadzimy także sprawy o zadośćuczynienie za ból i cierpienia wynikające z wypadku.

   

  Kolejną specjalnością kancelarii pozostają wypadki śmiertelne. Pomagamy najbliższym członkom rodziny uzyskać odszkodowania oraz zwrot kosztów pogrzebu. O pomoc zwraca się do nas wiele osób, które straciły w wypadku ojca, matkę, babcię, dziadka, córkę czy syna. W takich chwilach najważniejsze jest nie tylko trzymanie się procedur, ale i wsparcie. Ogromną wagę przykładamy, aby obsługa była bezproblemowa, a cierpiąca osoba nie musiała dodatkowo zajmować się kolejnymi formalnościami wymaganymi przez ubezpieczyciela.

   

  Posiadamy duże doświadczenie w sprawach dziedziczenia środków z ZUS, Otwartego Funduszu Emerytalnego, Indywidualnego Konta Emerytalnego oraz Pracowniczego Programu Kapitałowego. Nasi prawnicy zajmują się pomocą w procedurze niezbędnej do transferu środków na konto emerytalne współmałżonka czy wypłatę należnej gotówki współmałżonkowi, uposażonym lub spadkobiercom zmarłej osoby.

   

  Oddział VOX VERITAS Lublin – zapraszamy do kontaktu

   

  Z kancelarią VOX VERITAS w Lublinie można skontaktować się 24 h na dobę poprzez wygodny system likwidacji szkód online. Zapraszamy również do wizyty w oddziale lub kontaktu telefonicznego. Nasz przedstawiciel dokładnie objaśni wszystkie procedury, przeanalizuje sprawę, a po akceptacji umowy zajmiemy się odzyskaniem odszkodowania i przekazaniem je na Twoje konto.

   

  Dzielnice Lublina : Abramowice

  Bronowice

  Czechów Południowy

  Czechów Północny

  Czuby Południowe

  Czuby Północne

  Dziesiąta

  Felin

  Głusk

  Hajdów-Zadębie

  Kalinowszczyzna

  Konstantynów

  Kośminek

  Ponikwoda

  Rury

  Sławin

  Sławinek

  Stare Miasto

  Szerokie

  Śródmieście

  Tatary

  Węglin Południowy

  Węglin Północny

  Wieniawa

  Wrotków

  Za Cukrownią

  Zemborzyce

   

  Lublin graniczy z następującymi gminami: Głusk, Jastków, Konopnica, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Świdnik, Wólka.

  DARMOWA PORADA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWA PORADA

  Porada