ODSZKODOWANIA LUBLIN

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS LUBLINVOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – LUBLINODDZIAŁ LUBLIN

E-mail: [email protected]
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN LUBLINA I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Lublinie? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

 

Kancelaria VOX VERITAS w Lublinie powstała, aby nieść pomoc osobom poszkodowanym w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należnych odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, rolnictwie czy górnictwie oraz za śmierć członka rodziny.

 

VOX VERITAS Lublin – pomoc poszkodowanym w wypadkach losowych

 

Traumatyczne przeżycia bardzo często wiążą się nie tylko z rozstrojem zdrowia i obrażeniami fizycznymi. Często ich efektem jest załamanie nerwowe, apatia, depresja, poczucie niemocy. Osoby znajdujące się w takim stanie najczęściej nie mają sił, aby samodzielnie zająć się odzyskaniem odszkodowania za wypadek czy śmierć członka rodziny. Przedstawiciele kancelarii VOX VERITAS w Lublinie przeanalizują sprawę, dobiorą i wdrożą niezbędne środki, aby należne pieniądze zasiliły konto Klienta i pozwoliły mu powrócić do normalności (np. podjąć leczenie czy drogą rehabilitację, skupić się na psychoterapii).

 

W ofercie posiadamy również dobór prywatnej rehabilitacji (na koszt ubezpieczyciela), aby osoba niepełnosprawna nie musiała czekać w długich kolejkach NFZ. Lekarze orzecznicy wykonują szereg badań diagnostycznych oceniających stopień uszczerbku na zdrowiu i dobierają nowoczesne środki leczenia. Pomagamy uzyskać pomoc w najlepszych prywatnych klinikach, które wykorzystują światowe metody leczenia. Bardzo często jest to dla naszych Klientów jedyna szansa na odzyskanie samodzielności lub nawet pełnej sprawności. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

Odszkodowania Lublin – co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Oddział VOX VERITAS w Lublinie specjalizuje się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań za rozstrój zdrowia i urazy ciała wynikające z wypadków komunikacyjnych, wypadków podczas pracy czy wypadków w rolnictwie. Osoby ranne w wypadku bardzo często stają się czasowo lub trwale niepełnosprawne, co oznacza konieczność długiego leczenia i rehabilitacji, inwestowania w zdrowie, wynajęcia fachowej opieki. Taka sytuacja zwykle wiążę się z utratą dochodów, dlatego tak ważne jest, aby możliwie jak najszybciej wywalczyć odszkodowanie. Prowadzimy także sprawy o zadośćuczynienie za ból i cierpienia wynikające z wypadku.

 

Kolejną specjalnością kancelarii pozostają wypadki śmiertelne. Pomagamy najbliższym członkom rodziny uzyskać odszkodowania oraz zwrot kosztów pogrzebu. O pomoc zwraca się do nas wiele osób, które straciły w wypadku ojca, matkę, babcię, dziadka, córkę czy syna. W takich chwilach najważniejsze jest nie tylko trzymanie się procedur, ale i wsparcie. Ogromną wagę przykładamy, aby obsługa była bezproblemowa, a cierpiąca osoba nie musiała dodatkowo zajmować się kolejnymi formalnościami wymaganymi przez ubezpieczyciela.

 

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach dziedziczenia środków z ZUS, Otwartego Funduszu Emerytalnego, Indywidualnego Konta Emerytalnego oraz Pracowniczego Programu Kapitałowego. Nasi prawnicy zajmują się pomocą w procedurze niezbędnej do transferu środków na konto emerytalne współmałżonka czy wypłatę należnej gotówki współmałżonkowi, uposażonym lub spadkobiercom zmarłej osoby.

 

Oddział VOX VERITAS Lublin – zapraszamy do kontaktu

 

Z kancelarią VOX VERITAS w Lublinie można skontaktować się 24 h na dobę poprzez wygodny system likwidacji szkód online. Zapraszamy również do wizyty w oddziale lub kontaktu telefonicznego. Nasz przedstawiciel dokładnie objaśni wszystkie procedury, przeanalizuje sprawę, a po akceptacji umowy zajmiemy się odzyskaniem odszkodowania i przekazaniem je na Twoje konto.

 

Dzielnice Lublina : Abramowice

Bronowice

Czechów Południowy

Czechów Północny

Czuby Południowe

Czuby Północne

Dziesiąta

Felin

Głusk

Hajdów-Zadębie

Kalinowszczyzna

Konstantynów

Kośminek

Ponikwoda

Rury

Sławin

Sławinek

Stare Miasto

Szerokie

Śródmieście

Tatary

Węglin Południowy

Węglin Północny

Wieniawa

Wrotków

Za Cukrownią

Zemborzyce

Lublin graniczy z następującymi gminami: Głusk, Jastków, Konopnica, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Świdnik, Wólka.

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.