ODSZKODOWANIA KRAKÓW

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS KRAKÓW

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – KRAKÓW

ODDZIAŁ KRAKÓW

E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel.: +48 22 290 33 77
Tel. kom+48 505 657 675

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Vox Veritas – odszkodowania Kraków.

Kancelaria VOX VERITAS służy państwu pomocą już także w Krakowie. VOX VERITAS – odszkodowania Kraków powstało z myślą o naszych klientach, którzy w wielkim bólu i cierpieniu próbują odzyskać normalne życie. Pomagamy dzięki zadośćuczynieniu i odszkodowaniu mieszkańcom Krakowa i okolic, odzyskać nadzieję na lepsze jutro.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

 

Jesteśmy często ostatnią deską ratunku

Gdy dotknie nas tragedia życiowa – śmierć bliskiej osoby, inwalidztwo często odbija się to też na naszym zdrowiu psychicznym. Człowiek przestaje walczyć o swoje zdrowie, dobro lepsze życie. Załamanie nerwowe, apatia, bezsens życia rozkłada człowieka na łopatki. Naszym zadaniem jest przywrócenie Państwu sensu życia po traumatycznych chwilach. Ból i cierpienie nie miną szybko, jeśli w ogóle miną. Życie jednak toczy się dalej i warto nadać mu sens. Pamiętacie Państwo, że wśród nas jest zawsze ktoś, dla kogo warto żyć. Dlaczego mamy takie podejście? Naszym mottem przewodnim jest niesienie pomocy i wsparcia osobom, poszkodowanym w wyniku zdarzeń losowych, kierując się zasadami: etyki, uczciwości i poszanowania godności człowieka.

Staramy się także nie przedłużać trwającego bólu i cierpienie, nie rozdrapywać świeżo zabliźnionych ran, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegał szybko i bezproblemowo. „Mając na uwadze Państwa dobro i sytuację życiową, dokładamy wszelkich starań, aby proces nie był długotrwały i nie podsycał traumatycznych wspomnień. Dlatego wprowadziliśmy system likwidacji szkód on – line poprzez formatkę: „”. Z łatwością poprzez kilka kliknięć można wysłać do nas dokumenty i czekać na przelew.

Kto może liczyć na naszą pomoc?

Działając na powyższych zasadach, staramy się wysłuchać każdego, kto prosi nas o pomoc. Do Państwa dyspozycji jest przygotowany specjalny numer telefonu, pod którym jest specjalista do Państwa dyspozycji. Skontaktować się można z nami również przez e-mail czy osobiście w oddziale krakowskim. Po zapoznaniu się z państwa sytuacją poprosimy o przekazanie wszystkich dokumentów związanych ze sprawą. Nasi najlepsi specjaliści przeanalizują dokumentację i na podstawie analizy przedstawimy Państwu wnioski oraz plan działania.

Do naszej kancelarii w Krakowie mogą zgłaszać się osoby poszkodowane długotrwałymi procesami sądowymi, które dotyczą zadośćuczynienia i odszkodowania np.: po wypadku komunikacyjnym lub po śmierci bliskiej osoby. Zakres naszych usług obejmuje między innymi: śmierć członka rodziny w wypadku komunikacyjnym, poważne obrażenia ciała w wyniku wypadku samochodowego, wypadek w pracy, w górnictwie, w rolnictwie, dziedziczenie ofe/zus, spóźniony lot, odszkodowanie za spalony dom itp.

Nasze działanie to nie walka o pieniądze…

Zawsze cechuje nas empatia i współczucie. Nie inaczej jest w przypadku osób poszkodowanych przez życie, które mogły stracić jego sens. Oto przykład naszej pomocy, walki z życiowymi przeszkodami na podstawie wywiadu z Prezesem Kancelarii Vox Veritas twórcą nowej marki i usługi VOX VERITAS rehabilitacja:

Kancelaria VOX VERITAS ma na celu dołączenie do grona najlepszych i najskuteczniejszych Kancelarii zajmującej się Odszkodowaniami w Polsce. Tym sposobem planujemy być najbardziej rozpoznawalną Kancelarią w obszarze pomocy poszkodowanym po wypadkach: inwalidom, osobom z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

W jaki sposób chcecie uzyskać ten cel?

– Jesteśmy bardzo zdeterminowani, by pomagać poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Szczególnie interesuje nas los niepełnosprawnych z 100 % uszczerbkiem na zdrowiu oraz częściowym. Los nie oszczędził tych ludzie i często przeżywając dramat życiowy, nie wiedzą jak mogą nowocześnie, skutecznie i BEZPŁATNIE leczyć! Chcemy dotrzeć z naszą nową ofertą do jak największego grona osób z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Co proponujecie innego niż konkurencja na rynku odszkodowań w Polsce?

– Nasza nowa marka” VOX VERITAS rehabilitacja” to początek wielkiego projektu, który ma na celu faktyczną pomoc inwalidom oraz osobom z częściową – czasową niepełnosprawnością. Nasza propozycja spełnia światowe i europejskie wysokie standardy w likwidacji szkód osobowych. Proponujemy naszym Klientom NIESTANDARDOWĄ BEZPŁATNĄ USŁUGĘ:

  • CAŁODZIENNE BADANIE DIAGNOSTYCZNE ZE SZTABEM LEKARZY W PRYWATNEJ KLINICE CELEM OCENY USZCZERBKU NA ZDROWIU ORAZ ZAPEWNIENIU OPINII BIEGŁYCH UDOWADNIAJĄC KONIECZNOŚĆ LECZENIA NOWOCZESNYMI METODAMI NA ŚWIATOWYM POZIOMIE – BEZPŁATNIE.

Cały wywiad dostępny jest na naszej stronie w oddzielnej zakładce. Właśnie takiej pomocy można od nas oczekiwać. VOX VERITAS – odszkodowania Kraków to filia – jako ludzie jesteśmy zdeterminowani i zmotywowani do niesienia pomocy, a interes kancelarii ma znaczenie drugoplanowe.

Komu pomagamy :

Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Nowa Huta.

Znajdziesz nas po słowach :

odszkodowania komunikacyjne Kraków, odszkodowania po śmierci bliskiego Kraków, odszkodowania po wypadku przy pracy Kraków, odszkodowania w drodze do pracy Kraków, wysokie odszkodowania Kraków, odszkodowania powypadkowe Kraków, dopłaty do odszkodowań Kraków, odszkodowanie z oc sprawcy Kraków, firma odszkodowania Kraków, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Kraków, odszkodowania kancelaria Kraków, odszkodowania dobry adwokat Kraków.

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna