w pomocy poszkodowanym

Infolinia

22 290 33 77
od 8:00 do 18:00 pon - sob

Darmowa porada

+48 505 657 675
biuro@voxveritas.pl

ODSZKODOWANIA KRAKÓW

 • Strona główna
 • ODSZKODOWANIA KRAKÓW
 • ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS KRAKÓW

  VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – KRAKÓW

  ODDZIAŁ KRAKÓW

  E-mail: biuro@voxveritas.pl
  Tel.: +48 22 290 33 77
  Tel. kom+48 505 657 675

  Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

   

  W czym możemy pomóc?

  Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

  Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

  Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

  Vox Veritas – odszkodowania Kraków.

  Kancelaria VOX VERITAS służy państwu pomocą już także w Krakowie. VOX VERITAS – odszkodowania Kraków powstało z myślą o naszych klientach, którzy w wielkim bólu i cierpieniu próbują odzyskać normalne życie. Pomagamy dzięki zadośćuczynieniu i odszkodowaniu mieszkańcom Krakowa i okolic, odzyskać nadzieję na lepsze jutro.

  Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

  Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

  [caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

  Jesteśmy często ostatnią deską ratunku

  Gdy dotknie nas tragedia życiowa – śmierć bliskiej osoby, inwalidztwo często odbija się to też na naszym zdrowiu psychicznym. Człowiek przestaje walczyć o swoje zdrowie, dobro lepsze życie. Załamanie nerwowe, apatia, bezsens życia rozkłada człowieka na łopatki. Naszym zadaniem jest przywrócenie Państwu sensu życia po traumatycznych chwilach. Ból i cierpienie nie miną szybko, jeśli w ogóle miną. Życie jednak toczy się dalej i warto nadać mu sens. Pamiętacie Państwo, że wśród nas jest zawsze ktoś, dla kogo warto żyć. Dlaczego mamy takie podejście? Naszym mottem przewodnim jest niesienie pomocy i wsparcia osobom, poszkodowanym w wyniku zdarzeń losowych, kierując się zasadami: etyki, uczciwości i poszanowania godności człowieka.

  Staramy się także nie przedłużać trwającego bólu i cierpienie, nie rozdrapywać świeżo zabliźnionych ran, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegał szybko i bezproblemowo. „Mając na uwadze Państwa dobro i sytuację życiową, dokładamy wszelkich starań, aby proces nie był długotrwały i nie podsycał traumatycznych wspomnień. Dlatego wprowadziliśmy system likwidacji szkód on – line poprzez formatkę: „”. Z łatwością poprzez kilka kliknięć można wysłać do nas dokumenty i czekać na przelew.

  Kto może liczyć na naszą pomoc?

  Działając na powyższych zasadach, staramy się wysłuchać każdego, kto prosi nas o pomoc. Do Państwa dyspozycji jest przygotowany specjalny numer telefonu, pod którym jest specjalista do Państwa dyspozycji. Skontaktować się można z nami również przez e-mail czy osobiście w oddziale krakowskim. Po zapoznaniu się z państwa sytuacją poprosimy o przekazanie wszystkich dokumentów związanych ze sprawą. Nasi najlepsi specjaliści przeanalizują dokumentację i na podstawie analizy przedstawimy Państwu wnioski oraz plan działania.

  Do naszej kancelarii w Krakowie mogą zgłaszać się osoby poszkodowane długotrwałymi procesami sądowymi, które dotyczą zadośćuczynienia i odszkodowania np.: po wypadku komunikacyjnym lub po śmierci bliskiej osoby. Zakres naszych usług obejmuje między innymi: śmierć członka rodziny w wypadku komunikacyjnym, poważne obrażenia ciała w wyniku wypadku samochodowego, wypadek w pracy, w górnictwie, w rolnictwie, dziedziczenie ofe/zus, spóźniony lot, odszkodowanie za spalony dom itp.

  Nasze działanie to nie walka o pieniądze…

  Zawsze cechuje nas empatia i współczucie. Nie inaczej jest w przypadku osób poszkodowanych przez życie, które mogły stracić jego sens. Oto przykład naszej pomocy, walki z życiowymi przeszkodami na podstawie wywiadu z Prezesem Kancelarii Vox Veritas twórcą nowej marki i usługi VOX VERITAS rehabilitacja:

  Kancelaria VOX VERITAS ma na celu dołączenie do grona najlepszych i najskuteczniejszych Kancelarii zajmującej się Odszkodowaniami w Polsce. Tym sposobem planujemy być najbardziej rozpoznawalną Kancelarią w obszarze pomocy poszkodowanym po wypadkach: inwalidom, osobom z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

  W jaki sposób chcecie uzyskać ten cel?

  – Jesteśmy bardzo zdeterminowani, by pomagać poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Szczególnie interesuje nas los niepełnosprawnych z 100 % uszczerbkiem na zdrowiu oraz częściowym. Los nie oszczędził tych ludzie i często przeżywając dramat życiowy, nie wiedzą jak mogą nowocześnie, skutecznie i BEZPŁATNIE leczyć! Chcemy dotrzeć z naszą nową ofertą do jak największego grona osób z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu.

  Co proponujecie innego niż konkurencja na rynku odszkodowań w Polsce?

  – Nasza nowa marka” VOX VERITAS rehabilitacja” to początek wielkiego projektu, który ma na celu faktyczną pomoc inwalidom oraz osobom z częściową – czasową niepełnosprawnością. Nasza propozycja spełnia światowe i europejskie wysokie standardy w likwidacji szkód osobowych. Proponujemy naszym Klientom NIESTANDARDOWĄ BEZPŁATNĄ USŁUGĘ:

  • CAŁODZIENNE BADANIE DIAGNOSTYCZNE ZE SZTABEM LEKARZY W PRYWATNEJ KLINICE CELEM OCENY USZCZERBKU NA ZDROWIU ORAZ ZAPEWNIENIU OPINII BIEGŁYCH UDOWADNIAJĄC KONIECZNOŚĆ LECZENIA NOWOCZESNYMI METODAMI NA ŚWIATOWYM POZIOMIE – BEZPŁATNIE.

  Cały wywiad dostępny jest na naszej stronie w oddzielnej zakładce. Właśnie takiej pomocy można od nas oczekiwać. VOX VERITAS – odszkodowania Kraków to filia – jako ludzie jesteśmy zdeterminowani i zmotywowani do niesienia pomocy, a interes kancelarii ma znaczenie drugoplanowe.

  Komu pomagamy :

  Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Nowa Huta.

  Znajdziesz nas po słowach :

  odszkodowania komunikacyjne Kraków, odszkodowania po śmierci bliskiego Kraków, odszkodowania po wypadku przy pracy Kraków, odszkodowania w drodze do pracy Kraków, wysokie odszkodowania Kraków, odszkodowania powypadkowe Kraków, dopłaty do odszkodowań Kraków, odszkodowanie z oc sprawcy Kraków, firma odszkodowania Kraków, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Kraków, odszkodowania kancelaria Kraków, odszkodowania dobry adwokat Kraków.

  DARMOWA PORADA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWA PORADA

  Porada