ODSZKODOWANIA GDYNIA

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS GDYNIAVOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – GDYNIAODDZIAŁ GDYNIA

E-mail: [email protected]
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN GDYNII I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Gdyni? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

 

VOX VERITAS w Gdyni to oddział kancelarii działającej na terenie całej Polski. Szybko i bezproblemowo uzyskujemy odszkodowania za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy, górnictwie i rolnictwie. Pomagamy uzyskać odszkodowania za obrażenia ciała (m.in. złamany kręgosłup, nogę czy rękę) oraz śmierć członka rodziny. Zajmujemy się również odzyskiwaniem zadośćuczynienia za ból i cierpienie wynikające z wypadku. Staramy się, aby nasi Klienci mogli uzyskać środki potrzebne im do leczenia, rehabilitacji czy codziennego życia po wypadku. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

 

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie – wystarczy skontaktować się z kancelarią, a nasz przedstawiciel zapozna się ze sprawą i rozpocznie procedurę potrzebną do uzyskania należnej gotówki i przelania jej na konto Klienta.

 

VOX VERITAS – kompleksowa pomoc w procedurze odszkodowawczej

 

Oddział VOX VERITAS w Gdyni powstał z myślą o osobach z Gdyni i przylegających do niej miejscowości, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w procedurze odszkodowawczej.

 

Zakres naszej działalności obejmuje analizę przedstawionej sprawy, pomoc w gromadzeniu potrzebnej dokumentacji oraz kompleksowe dopełnianie formalności w imieniu Klienta. Jako marka z bogatym doświadczeniem i ustabilizowaną pozycją w swojej branży, jesteśmy w stanie uzyskać dla naszych Klientów najwyższe odszkodowania i zadośćuczynienia. Pieniądze przelewamy bezpośrednio na rachunek Klienta – bezproblemowa obsługa wynika z faktu, że doskonale wiemy jak traumatycznym przeżyciem są wypadki śmiertelne lub prowadzące do poważnych obrażeń ciała.

 

Odszkodowania i zadośćuczynienia Gdynia – zakres działalności

 

Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu poniesiony w wyniku wypadków komunikacyjnych. Osobom rannym pomagamy uzyskać pieniądze, które bardzo często są niezbędne, aby mogli powoli odzyskiwać dawną sprawność, korzystać z nowoczesnego leczenia i nie martwić się o codzienne wypadki. Uzyskujemy wysokie odszkodowania za obrażenia ciała i rozstrój zdrowia oraz zadośćuczynienia za ból związany z wypadkiem oraz cierpienie psychiczne.

 

Kolejną specjalnością kancelarii VOX VERITAS w Gdyni są odszkodowania za śmierć członków rodziny (poniesioną w wyniku wypadków komunikacyjnych czy w pracy). Nasi prawnicy uzyskują odszkodowania za śmierć ojca, matki, dziadka, babci, syna, córki lub innego członka najbliższej rodziny. Wypadki śmiertelne stanowią dla rodziny ogromną traumę, dlatego dbamy, aby nie przysparzać im dodatkowych problemów i sprawnie uzyskać odszkodowanie. Jako doświadczona i znana na rynku marka mamy większe pole do negocjacji z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, doskonale znamy obowiązujące procedury. Dzięki temu nasi Klienci mogą skupić się na innych sprawach, a my zadbamy, aby w tym bardzo ciężkim czasie mogli uzyskać środki finansowe, które dadzą im nadzieję na lepsze jutro.

Dziedziczenie ZUS, środków w Otwartym Funduszu Emerytalnym, Indywidualnym Koncie Emerytalnym oraz Pracowniczym Programie Kapitałowym to kolejny rodzaj spraw, które prowadzi kancelaria VOX VERITAS z Gdyni. Nasi prawnicy reprezentują małżonków zmarłej osoby, jej uposażonych oraz spadkobierców.

 

Odszkodowania w Gdyni – kompleksowa obsługa

 

Szerokie doświadczenie z zakresu odszkodowań i poznanie problemów Klientów zwracających się do naszej kancelarii sprawiły, że zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres działalności o pomoc w doborze najlepszej rehabilitacji. Specjalistyczne leczenie w prywatnych klinikach bardzo często jest jedyną możliwością odzyskania pełnej lub częściowej sprawności po wypadku. Bezpłatna rehabilitacja jest możliwa, gdy poszkodowany nie był winny wypadkowi, ale wymaga udowodnienia poważnego uszczerbku na zdrowiu i jego wpływu na codzienne życie. Zespół VOX VERITAS z Gdyni pomaga osobom niepełnosprawnym w uzyskaniu dostępu do rehabilitacji na światowym poziomie.

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.