w pomocy poszkodowanym

Infolinia

22 290 33 77
od 8:00 do 18:00 pon - sob

Darmowa porada

+48 505 657 675
biuro@voxveritas.pl

ODSZKODOWANIA GDAŃSK

 • Strona główna
 • ODSZKODOWANIA GDAŃSK
 • ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS GDAŃSK

  VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – GDAŃSK

  ODDZIAŁ GDAŃSK

  E-mail: biuro@voxveritas.pl
  Tel. kom.: +48 882 518 578

  OBSŁUGUJEMY TEREN GDAŃSKA I OKOLIC

   

  W czym możemy pomóc?

  Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

  Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

  Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Gdańsku? Skontaktuj się z nami!

  Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

  [caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

  Gdański oddział kancelarii VOX VERITAS pomaga uzyskać wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie i górnictwie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach podstępowania odszkodowawczego, doradzamy Klientom, jakie dokumenty należy przygotować, wysyłamy wnioski do sądów i TU, przejmujemy negocjacje z ubezpieczycielami. Odszkodowaniami zajmujemy się już od wielu lat, w naszym zespole znajdują się pracownicy, którzy specjalizują się w tej dziedzinie, dlatego jesteśmy w stanie szybko ocenić konkretną sprawę i pozyskać dla Klienta o wiele wyższe kwoty niż byłby w stanie uzyskać samodzielnie.

   

  Odszkodowania Gdańsk – w czym pomagamy?

   

  Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowań dla Klientów z Gdańska i okolic.

   

  Podstawową usługą kancelarii VOX VERITAS są odszkodowania za obrażenia ciała i rozstrój zdrowia poniesione w wyniku wypadków komunikacyjnych. Uzyskujemy wysokie odszkodowania za złamany kręgosłup, nogę, rękę lub inne obrażenia ciała. Pomagamy również uzyskać zadośćuczynienie za ból i doznane cierpienie. Osobom poszkodowanym możemy zapewnić wsparcie z zakresu doboru nowoczesnej rehabilitacji w prywatnych klinikach (stosujących najnowsze światowe metody leczenia). Bezpłatna rehabilitacja przysługuje poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, którzy nie zostali uznani za stronę winną zdarzenia. Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

   

  Odzyskujemy odszkodowanie za śmierć członka rodziny w wypadku komunikacyjnym. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw, wiemy, że osoby, które utraciły bliskich często pogrążone są w smutku czy depresji i trudno im dopełniać wymagających formalności wymaganych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Specjaliści z kancelarii VOX VERITAS w Gdańsku zapewniają kompleksową pomoc w całym postępowaniu odszkodowawczym, a wywalczone odszkodowanie czy zadośćuczynienie przelewamy prosto na konto Klienta zlecającego poprowadzenie sprawy.

   

  VOX VERITAS – dziedziczenie z ZUS i OFE

   

  Oddział VOX VERITAS w Gdańsku zajmuje się również dziedziczeniem środków zgromadzonych w ZUS (II filar), w Otwartym Funduszu Emerytalnym, na Indywidualnym Koncie Emerytalnym, w Pracowniczym Programie Kapitałowym. Reprezentujemy małżonków osoby zmarłej, spadkobierców oraz osoby uposażone (wyznaczone przez zmarłego do dziedziczenia).

   

  Odszkodowania Gdańsk – dlaczego warto nam zaufać?

   

  Kancelaria VOX VERITAS posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie odszkodowań. Zespół prawników (specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym) na bieżąco śledzi zmiany w normach i procedurach. Jesteśmy znaną w środowisku marką, wiemy, jak negocjować z firmami ubezpieczeniowymi, aby uzyskać dla Klientów wysokie odszkodowania. Dbamy, aby nasi Klienci mogli skupić się na powracaniu do zdrowia i formy psychicznej, zajęli się leczeniem lub rehabilitacją, a nie trudnymi procedurami związanymi z odzyskaniem odszkodowania. Wiemy, że bardzo często są to osoby pogrążone w bólu po stracie bliskich, cierpiące z powodu rozstroju zdrowia, niepełnosprawności i całkowitej zmiany życia, dlatego przejmujemy wszelkie formalności i negocjacje.

   

  Zapraszamy do naszego oddziału w Gdańsku, kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wnikliwie zapoznamy się ze szczegółami sprawy i ocenimy, jakie są szanse na uzyskanie odszkodowania lub zadośćuczynienia. Zadbamy o interesy Klienta, a odzyskane środki przelejemy bezpośrednio na jego konto.

   

  Gmina Pruszcz Gdański

  Gmina Kolbudy

  GminaTrąbki Wielkie

  Gmina Pszczółki

  Gmina Cedry Wielkie

  Gmina Przywidz

  Gmina Suchy

   

  DARMOWA PORADA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

  BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

  DARMOWA PORADA

  Porada