ODSZKODOWANIA BYDGOSZCZ

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS BYDGOSZCZ

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – BYDGOSZCZ

ODDZIAŁ BYDGOSZCZ

E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel. kom.: +48 882 518 578

OBSŁUGUJEMY TEREN BYDGOSZCZY I OKOLIC

 

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Kancelaria VOX VERITAS w Bydgoszczy specjalizuje się w odszkodowaniach za wypadki komunikacyjne. Pomagamy odzyskać należne odszkodowanie za rozstrój zdrowia lub urazy ciała oraz odszkodowania za śmierć osoby bliskiej poniesioną w wypadku komunikacyjnym. Naszym celem jest profesjonalne wsparcie dla Klientów w tym trudnym dla nich czasie. Doświadczeni prawnicy (od wielu lat zajmujący się odszkodowaniami) są w stanie uzyskać wysokie kwoty, które zabezpieczają rannych w wypadkach, często pozwalają odzyskać pełną lub częściową sprawność, nie martwić się o leczenie i rehabilitację czy środki potrzebne na codzienne wydatki.

 

Odszkodowania Bydgoszcz – kompleksowa pomoc

 

Oddział w Bydgoszczy stworzyliśmy, aby móc zapewnić mieszkańcom tego miasta i jego okolic kompleksowe wsparcie w odzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynień za wypadki. Naszą siłą jest zespół prawników specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym, doskonała znajomość obowiązujących procedur i zachodzących na tym polu zmian, doświadczenie w negocjacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dla Klientów jesteśmy w stanie wywalczyć najwyższe możliwe w danej sprawie odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

 

Pomagamy rodzinom osób, które zginęły w wypadkach komunikacyjnych. Wypadki śmiertelne stanowią ogromną traumę dla bliskich, często prowadzą do depresji, załamań nerwowych czy utraty środków do życia. Zespół bydgoskiej kancelarii VOX VERITAS szybko i sprawnie pomaga wtedy uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Bardzo wielu naszym Klientom dało to siłę do dalszej walki i powolnego powrotu do normalnego życia.

 

Kolejnym typem spraw, które prowadzimy, są odszkodowania za urazy ciała (m.in. złamania kręgosłupa, nóg czy rąk) doznane w wyniku wypadków drogowych. Doradzamy również, aby poszkodowani walczyli o zadośćuczynienie za doznany ból i cierpienie. Uzyskane środki bardzo często są niezbędne do leczenia. Osoby ranne w wypadkach tracą możliwości zarobkowe, dlatego odszkodowanie i zadośćuczynienie bardzo często jest jedyną możliwością, aby mogły skupić się na leczeniu i rehabilitacji, bez martwienia się o środki do życia.

 

Więcej szczegółów : www.voxrehabilitacja.pl

 

 

Kancelaria pomaga również w sprawach dotyczących dziedziczenia środków zgromadzonych na subkoncie ZUS, Otwartym Funduszu Emerytalnym, na Indywidualnym Koncie Emerytalny, w Pracowniczym Programie Kapitałowym. Dopełniamy formalności i odzyskujemy środki w imieniu małżonków osoby zmarłej, spadkobierców lub uposażonych.

 

VOX VERITAS w Bydgoszczy – pomoc w uzyskaniu bezpłatnej rehabilitacji

 

Problemy Klientów, które poznaliśmy w toku wieloletniej obecności na rynku, skłoniły kancelarię do wprowadzenia do oferty usługi dodatkowej – skierowanej przede wszystkim w stronę osób całkowicie lub częściowo niepełnosprawnych. Jako VOX VERITAS REHABILITACJA pomagamy dobrać i uzyskać najlepszą darmową rehabilitację. Bardzo często wypadek powoduje ogromne obrażenia, a ich całkowite lub częściowe cofnięcie możliwe jest wyłącznie w cenionych prywatnych klinikach. Bezpłatna rehabilitacja wielu osobom daje szansę na powrót do samodzielności.

 

Odszkodowania Bydgoszcz – sprawna obsługa

 

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasi Klienci często walczą z bólem i ogromnym cierpieniem, dlatego potrzebują fachowego wsparcia. Przedstawiciele kancelarii VOX VERITAS w Bydgoszczy zapewniają bezproblemową obsługę i biorą na siebie całą procedurę związaną z uzyskaniem odszkodowania lub zadośćuczynienia (składamy wnioski do sądu i TU).

 

Wystarczy, że odwiedzisz siedzibę naszego oddziału, skontaktujesz się z kancelarią telefonicznie lub mailowo, a specjaliści zapoznają się ze sprawą i rozpoczną starania o uzyskanie należnych odszkodowań.

 

Gmina Białe Błota

Gmina Dąbrowa Chełmińska

Gmina Dobrcz (gmina) Dobrcz

Gmina Koronowo (gmina) Koronowo

Gmina Nowa Wieś Wielka (gmina)

Gmina Osielsko (gmina) Osielsko

Gmina Sicienko (gmina) Sicienko

Gmina Solec Kujawski (gmina) Solec

 

DARMOWA PORADA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

DARMOWA PORADA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna