Odkup szkód OC

Odkup szkód OC

Odkup szkód OC

Mawia się, że „nieszczęścia chodzą parami”. Podobnie jest w przypadku kolizji drogowych i walki o należne odszkodowanie. Zwykły dzień, wyjazd do pracy po śniadaniu, postój na światłach i tylko poczuć można szarpnięcie samochodem. Ktoś uderzył w Twój stojący samochód na światłach. Ewidentna wina kierowcy, który nie zachował należytej ostrożności. Po perypetiach z policją, spisywaniem szkody, dziesiątkami telefonów przychodzi czas na wypłatę odszkodowania. Ubezpieczyciel szybko rozprawił się ze szkodą, ale wypłacone środki nie wystarczają na pokrycie napraw, które są niezbędne w samochodzie. Czas nagli, samochód jest koniecznością, a stoi bezużyteczny, ponieważ nie można nim poruszać się po drogach publicznych.

Odkupujemy szkody OC

Vox Veritas zajmuje się usługą odkupu szkód OC. Rozumiemy Państwa zniecierpliwienie i trudną sytuację. Charakteryzuje nas etyka empatia i zrozumienie trudnej sytuacji osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Staramy się, aby Państwa potrzeby zostały jak najszybciej zaspokojone. Samochód przy dużych odległościach pokonywanych do pracy jest niezbędny. Jego naprawa jest priorytetem, dlatego możemy pomóc przed odkupie szkody i wypłatę niemal natychmiast dodatkowych funduszy, które pomogą w naprawie pojazdu. Nawet jeśli udało się Państwu naprawić auto za uzyskane środki od firmy ubezpieczeniowej, to warto przeanalizować, czy wypłacone środki nie są zbyt niskie, względem poniesionej szkody. Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają wartość odszkodowań, względem cen rynkowych. Dzięki naszej interwencji otrzymają Państwo dodatkowe odszkodowanie bez konieczności uczestnictwa w wieloletnich rozprawach sądowych. Pieniądze mogą być wypłacone do kilku dni od wysłania nam kosztorysu.

Potrzebujesz pomocy przy odkupie szkód OC? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Jak to działa?

Dzięki naszej infolinii mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady prawnej i wstępnie omówić swój przypadek. Vox Veritas działa na zasadzie pomocy ludziom i poszkodowanym w wypadkach, dlatego każdy przypadek traktujemy z powagą, szacunkiem i godnością. Po wstępnym omówieniu swojego przypadku można osobiście doręczyć dokumenty do wybranego punktu lub przesłać je do nas za pomocą formularza :”oszczędzaj czas i pieniądze” , rozpatrzymy szkodę w jak najszybszym terminie. Dokonamy wyceny szkody na podstawie opinii profesjonalistów rzeczoznawców samochodowych, a następnie stworzymy propozycje godnej dopłaty dla Państwa. W przypadku zgody obu stron zostanie zawarta umowa i wypłata ustalonej kwoty – dopłaty do odszkodowania już wypłaconego przez ubezpieczyciela. Bardzo ważnym punktem umowy z Vox Veritas jest pewność, że nie stracą Państwo wcześniej wypłaconego, należnego odszkodowania od ubezpieczyciela.
Usługa skierowana jest do osób, które boją się wręcz sądów i nie mają już środków własnych, cierpliwości, aby prowadzić proces sądowy, tak, jak Pan Wojtek S.
21 lipca 2011 roku w samochód osobowy Pana Wojtka uderzył autobus MPK, ścinając zakręt. Autobus w części znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i nastąpiła kolizja. Decyzją ubezpieczyciela było wypłacenie szkody całkowitej w wysokości 6 tys. złotych. Rzeczoznawca ubezpieczyciela wycenił koszt naprawy na 9 tys. złotych przy wartości rynkowej 12 tys. zł samochodu. Po wieloletniej walce w sądzie Pan Wojtek otrzymał dopłatę do odszkodowania w wysokości 2,5 tys. zł i zwrot kosztów sądowych, gdyż w opinii biegłych ubezpieczyciel zaniżył wartość odszkodowania, na podstawie zaniżonej wyceny wartości rynkowej pojazdu. Proces jednak okazał się kosztowny, jeśli chodzi o czas, a samochód musiał zostać naprawiony ze środków, które uprzednio otrzymał poszkodowany z dopłatą własną.
Dlatego kancelaria Vox Veritas świadczy usługę „odkup szkód OC”. Dzięki temu dopłatę otrzymają Państwo zaraz po analizie dokumentacji i podpisaniu umowy, bez wieloletniego oczekiwania na procesy sądowe. Dzięki szybkiej dopłacie do odszkodowania będą Państwo mogli bez przeszkód dokończyć naprawę pojazdu lub wykorzystać zdobyte środki na inne cele.
Z naszej strony zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę wstępną, bezpłatną poradę, analizę dokumentów przez najlepszych profesjonalistów oraz w przypadku podpisania umowy – szybką wypłatę środków. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo szybko uruchomić swój pojazd, cieszyć się swobodnym przemieszczaniem i to wszystko bez wieloletniej batalii w sądach.

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.