ODSZKODOWANIA ŚLĄSK

ODDZIAŁ ŚLĄSK – DEPARTAMENT SPRAW PRZEDSĄDOWYCH I NEGOCJOWANIA UGÓD

DZIEDZICZENIE OFE/ZUS ŚLĄSK – KATOWICE – VOX VERITAS  – DEPARTAMENT DS. OFE/ZUS

Departament zrzesza specjalistów w dziedzinie prawa. Reprezentujemy Klientów na terenie całego kraju. Specjalizujemy się  w DZIEDZICZENIU OFE/ZUS .Wywalczamy  środki pieniężne dla : uposażonych, spadkobierców , małżonków. BEZPŁATNIE SPRAWDZAMY w jakim Funduszu Emerytalnym. Reprezentujemy również interesy  rodziny po stracie osób bliskich , trwałe inwalidztwo , obrażenia powyżej 7 dni. Mandatem do negocjacji jest rozpoznawalność naszej marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze. Zapewniamy profesjonalnych prawników zajmujących się tematyką zdarzeń losowych.

Adres: ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel.: +48 22 290 33 77
Tel. kom.: +48 505 657 675

ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS ŚLĄSK

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA I DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – ŚLĄSK

ODDZIAŁ ŚLĄSK

Departament składa się z wyspecjalizowanych specjalistów w dziedzinie prawa. Negocjujemy w imieniu Klienta Wysokie Ugody za śmierć najbliższego członka rodziny w wyniku wypadku samochodowego, wypadku w pracy, w rolnictwie. Reprezentujemy również interesy rannych w wypadkach komunikacyjnych: trwałe inwalidztwo, obrażenia powyżej 7 dni. Wywalczane zadośćuczynienie i odszkodowanie zawsze jest akceptowane przez Klienta. Nie podpisujemy ugód bez zgody Klienta. Mandatem do negocjacji jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Adres: ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel.: +48 22 290 33 77
Tel. kom.: +48 505 657 675

Obsługujemy:

miasta i Gminy przylegające do Katowic: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze) oraz okoliczne miasta ze Śląska i Zagłębia (Bieruń, Będzin, Czeladź, Knurów, Mikołów, Łaziska Górne, Pyskowice, Radzionków, Tarnowskie Góry i Wojkowice)

W czym możemy pomóc?

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_GoogleMap_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

DARMOWA PORADA

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna