Likwidacja szkód bez wychodzenia z domu. „VOX VERITAS on-line” – Cyfrowa Rewolucja.

Wywiad z Prezesem Kancelarii Vox Veritas.

Jaką obecnie pozycję posiadacie na rynku odszkodowań ?

– Kancelaria ma ambicję stać się Kancelarią pierwszego wyboru dla rodzin ofiar wypadków samochodowych oraz rannych w wypadkach. Ponadto dzięki pomyślnej realizacji cyfrowej strategii, VOX VERITAS ma na celu dołączenie do grona najlepszych i najbardziej innowacyjnych Kancelarii zajmującej się Odszkodowaniami w Polsce. Tym samym stanie się najefektywniejszą Kancelarią na rynku krajowym.

Wprowadzona została w Kancelarii Cyfrowa Rewolucja, likwidacja szkód on-line. Nowa pionierska e – usługa nazwana ” VOX VERITAS on-line „, czyli likwidacja szkód bez wychodzenia z domu, jak Ona może wpłynąć na pozyskanie rynku ?

– Będziemy z wielką determinacją realizować wszystkie obszary cyfrowej strategii pod nazwą „VOX VERITAS on-line ”. Myślę, że wyniki pokazują naszą determinację i to, że założone plany realizujemy całościowo. Zauważamy ogromne zainteresowanie naszą „e-usługą”. Likwidacja Szkody ON-LINE trafiła w potrzeby Klienta. Dzięki nowej usłudze znikają bariery a odległość nie ma już żadnego znaczenia, bowiem szybko i sprawnie docieramy do Klientów z całej Polski . Wystarczy, że Klient posiada dostęp do Internetu i skanera, kilka kliknięć, a my zajmujemy się resztą. Rynek przyjął pomysł z entuzjazmem, a to jest dla nas znak, żeby dalej się rozwijać i podążać za duchem czasu.

Czy jesteście pionierami jeżeli chodzi o wprowadzenie na rynku odszkodowań e – usługi ?

– Nowa usługa ” VOX VERITAS on-line ” to cyfrowa rewolucja w naszej Kancelarii.Możliwość likwidowania szkody osobowej bez wychodzenia z domu stało się faktem. Nasza e – usługa wprowadza innowacyjność na rynku odszkodowań. Z obserwacji rynku wynika ,że nasz sposób likwidowania szkody wyróżnia nas na tle konkurencji . Kancelaria , która w sposób usystematyzowany , kompleksowy likwiduje szkody osobowe on-line .Oczywiście Zakłady Ubezpieczeń posiadają taką możliwość , jednak tylko w bezpośrednim kontakcie z Klientem.

Jakie konkretne różnice i korzyści przynosi Klientom e-usługa ?. Jaki cel ma spełniać likwidacja szkód on-line?.

– Cyfrowa rewolucja ma cel prosty, usługa powinna być : wygodniejsza, szybsza i tańsza przy zachowaniu wszystkich cech usługi stacjonarnej, jak: profesjonalizm, rzetelność i miła obsługa. Nasz dział prawny jest przeszkolony i wnikliwie rozpatruje każde roszczenie, by ostatecznie pomóc Klientowi wywalczyć jak największe odszkodowanie. Zachowanie staranności przy weryfikacji dokumentów to nasz atut. Opinie Klientów wskazują, że ten cel usługi osiągnęliśmy w 100 %. Konkretne korzyści dla Klienta są opisane na naszej stronie: www.voxveritas.pl

KORZYŚCI DLA KLIENTA :

WYGODNIE – całą sprawę załatwisz w kilka minut przez Internet za pomocą kilku kliknięć;

SZYBKO – pieniądze otrzymasz szybciej – nawet do 30 dni od zgłoszenia sprawy;

OSZCZĘDNIE – oszczędzasz czas i pieniądze. Koszt e-usługi jest do 50 % tańszy od stacjonarnej;

PROFESJONALNIE – Twoje sprawy obsługują tylko i wyłącznie adwokaci i radcy prawni z aplikacją;

BEZ OGRANICZEŃ – przyjmujemy zgłoszenia z terenu całego Kraju;

SKUTECZNIE – nasi prawnicy wiedzą jak wygrać dla Ciebie najwyższe odszkodowanie;

PROSTO – wystarczy wypełnić krótki formularz online i przesłać nam skan dokumentów.

Mówi się o Was , że jesteście jedną z najszybciej likwidujących szkody osobowe Kancelarią w Polsce. Jak to robicie ? I czy to prawda, że Klienci otrzymują pieniądze w większości przypadków do 30 dni od momentu podpisania umowy z Wami?.

– Ja słyszę od Klientów, że jesteśmy najszybciej likwidującą szkody osobowe Kancelarią w Polsce (uśmiech). Tak to prawda. W ubiegłym roku przeszliśmy strukturalne zmiany w Kancelarii w wyniku których usystematyzowaliśmy proces likwidacji szkód, skracając go aż o połowę. Średni czas oczekiwania Klienta na pieniądze u nas w Kancelarii to 19 dni ! . Rekord, to pieniądze po 3 dniach od podpisania umowy. Oczywiście mówimy o sprawach, gdzie pełna dokumentacja od samego początku jest w naszym posiadaniu, a sprawa jest klarowna i zasadna prawnie. Nie mogę zdradzić jak to robimy z wiadomych powodów. Mogę jedynie powiedzieć , że nasi koledzy z konkurencji (w rozmowach prywatnych) są zdumieni szybkością działania i kwotami jakie jesteśmy w stanie uzyskać dla naszych Klientów. W pewnym momencie uznaliśmy , że chcemy być najszybciej obsługującą Klientów Kancelarią w Polsce, przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi. Wszystkie nasze działania służą by ten cel osiągnąć. Idziemy więc dobrą drogą, a co najważniejsze, nasi Klienci są w pełni zadowoleni z naszych usług i szybkości wypłat odszkodowań.

Jakie były faktyczne powody wprowadzenia e- usługi?. Mówi się o was, że jesteście z „innej bajki” odszkodowawczej. Nie pozyskujecie Klientów drogą nieetyczną, a mimo to z roku na rok zwiększacie swoje obroty przy jednoczesnym filantropijnym podejściu do swoich Klientów, zapraszając na darmowe warsztaty weekendowe „straty życiowe”, które współorganizujcie. Jak łączycie cechę pomocniczości i filantropii z twardym, bezwzględnym i nieetycznym rynkiem odszkodowań?.

– Fundamenty naszej Kancelarii to wartości, którym jesteśmy wierni. Pozwala to nam na faktyczną pomoc naszym Klientom i stać trzeźwo na nogach. Z nadzieją patrzeć w przyszłość. Jesteśmy przykładem Kancelarii, w której jest coś ważniejszego niż pieniądz, a jest nim człowiek. Oczywiście cele biznesowe staramy się realizować, jednak powiem całkiem prywatnie, że największą radość sprawia mi wzruszenie naszych Klientów . Dam dwa przykłady, starsza Pani otrzymuje od nas 500 zł i płacze ze szczęścia, bo nie miała na leki w Święta. Inny przykład to wywalczenie zadośćuczynienia dla dzieci po śmierci Ojca. Rodzina ta mieszkała w lepiance i nie mogła liczyć przez 15 lat na żadne pieniądze. Kwota kilkuset tysięcy złotych dla tej rodziny za ból i cierpienie to konkretna pomoc z naszym pośrednictwem. To konkretne przykłady naszej pomocy, gdzie pojawiliśmy się by poprawić los tych rodzin. Rynek faktycznie jest bezwzględny, walka o Klienta przyciemnia wartości jakimi powinny kierować się Kancelarie. Nam udało się połączyć sferę biznesową ze sferą bardziej Duchową. Wspieramy dzieło Anioł Pomocy i zapraszamy naszych Klientów na weekendowe – darmowe warsztaty psychologiczne z noclegiem i wyżywieniem. O pomocy faktycznej uważam, że nie powinno się głosić na tzw. dachach, więc staramy się te sprawy załatwiać „w ukryciu”. Mogę jednak zdradzić, że planujemy powołanie w najbliższych dniach Fundacji, która będzie pomagała wyjść z traumy rodzinom ofiar wypadków komunikacyjnych. Faktycznie to były częściowe powody stworzenia e-usługi. Nie chcieliśmy naśladować innych Kancelarii, które „kupują dane osobowe”, dlatego stworzyliśmy e- usługę, aby to Klient sam mógł się z nami skontaktować i zrealizować w bardzo szybki i wygodny sposób swoją sprawę. Jestem przekonany, że jak nie zaczniemy od siebie poprawiać rynku odszkodowań, to on sam się nie poprawi. Wytyczamy nieustannie nowe standardy i przecieramy nowe szlaki na rynku odszkodowań. Wiem jaką drogą idziemy i dokąd zmierzamy.

Wasi klienci używają o Was takiego określenia „ Armia Aniołów” , „ Aniołowie Pomocy” Czym sobie zasłużyliście ?

– Do Anioła dużo mi brakuje (śmiech) . Tak poważnie to mogę użyć takiego określenia do swojego zespołu sprzedażowego. Obserwując ich podejście do Klienta jestem pewien, że dla nich liczy się człowiek, a pieniądz jest dodatkiem. Przyznaję , że kładziemy duży nacisk na rekrutację . Nie praktykujemy masowości. Przyjmujemy osoby ze szczególną aparycją – po prostu o dobrym sercu, ludzi wrażliwych i empatycznych, którym krzywda ludzka i cierpienie nie są obojętne. Nasz cały zespół współpracowników od prawników po siły sprzedażowe, to wyjątkowi i wspaniali ludzie, dla których misją życia stało się pomaganie innym. Myślę, że określenie „ Armia Aniołów „ lub „ Aniołowie Pomocy „ może być pochodną od dzieła, które jest nam bliskie . www.aniolpomocy.pl . To dzieło rozkwita i niesie faktyczną psychologiczną i duchową pomoc dla rodzin ofiar wypadków samochodowych i innych zdarzeń losowych. My staramy się wspierać to dzieło, a dział sprzedażowy faktycznie można nazwać „Armią Aniołów Pomocy”, z czego osobiście jestem bardzo dumny.

Czego możemy życzyć na ten rok ?

– Wielu Aniołów w zespole oraz tego by możliwie jak najwięcej Klientów mogło o nas usłyszeć i skorzystać z oferty nasze Kancelarii. Biznesowo tego , abyśmy spełnili 100 % wyznaczonych celów na ten rok.

Dziękujemy za wywiad.

Gościem wywiadu był : Daniel K. Prezes Zarządu VOX VERITAS Odszkodowania Sp. z o.o.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.