Kompleksowa organizacja leczenia

kompleksowa organizacja leczenia

Tragiczne wydarzenia mogą spotkać człowieka nie tylko na ulicy czy w podróży, ale także w jego własnym domu. Pożar, powódź, trzęsienie wywołane szkodami górniczymi niszczą często cały dorobek życia. Spotykaną praktyką firm ubezpieczeniowych bywało oferowanie polisy ubezpieczeniowej poniżej wartości nieruchomości. Obietnica niższej składki okazywała się bardzo kusząca dla właściciela domu czy mieszkania. Niestety, gdy dojdzie do wielkiej tragedii, ubezpieczyciel wykorzystuje zapisy umowy i wypłaca zaniżone odszkodowanie. Następuje druga tragedia, czyli brak środków na niezbędne naprawy mieszkania czy domu. Człowiek staje się nie tylko pokrzywdzony przez los, ale również przez innych ludzi, którzy usiłują zbilansować swój biznes. Warto walczyć w sądach o zadośćuczynienie, które zrekompensuje nie tylko szkodę materialną, ale także ból, cierpienie i jego następstwa. Jak poprowadzić batalię o własne dobro w tak trudnych chwilach?

Potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu odszkodowania domowego? Skontaktuj się z nami!

Jak działamy?

Vox Veritas jest kancelarią , która specjalizuje się w trudnych przypadkach odszkodowawczych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą przez infolinię czy darmowe porady prawne. Działamy na zasadzie etyki i profesjonalizmu. Nie pozyskujemy klientów w sposób nielegalny, a pomagamy uzyskać zadośćuczynienie przy realnych problemach, dramatach zwykłych ludzi, którzy często są ofiarami firm odszkodowawczych. Charakteryzuje nas empatia i indywidualne podejście do każdej sprawy. Personalizujemy nasze usługi i nie działamy sztampowo. Naszą dewizą jest niesienie pomocy ludziom i wyegzekwowanie należnego zadośćuczynienia, które, choć w części ukoi ból i pokryje straty materialne. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a zapoznamy się ze sprawą. Po przedstawieniu dokumentacji podpiszemy umowę i zajmiemy się problemem, aż do pozytywnego finału. Mając na uwadze Państwa dobro i sytuację życiową, dokładamy wszelkich starań, aby proces nie był długotrwały i nie podsycał traumatycznych wspomnień. Dlatego wprowadziliśmy pionierski system „SZYBKA WYPŁATA”, który przyspiesza o 70% wypłaty odszkodowań. Szczegóły są dostępne w zakładce „O nas”.

Czego można się spodziewać po naszych usługach?

Sytuacje losowe dotykają nas w najmniej oczekiwanym momencie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć pożaru czy zalania. O tym, jak działają kancelarie, które pomagają poszkodowanym, omówi najlepiej przykład prosto z życia.

Kilka lat temu doszło do pożaru domu. Spaleniu uległy: gabinet, salon, pokoje na piętrze, kuchnia, salon, klatka schodowa i piwnica. Umowa zawarta z ubezpieczycielem zaniżała wartość domu jednorodzinnego. Właściciel nie ma obowiązku wyceny własnej posesji, budynków oraz nie ma obowiązku posiadać wiedzy na ten temat, ponieważ nie jest ekspertem od nieruchomości. Ogólnodostępne informacje nie mogą być podstawą wyceny konkretnej nieruchomości. Ubezpieczyciel wykorzystał ten fakt i skusił właściciela niższymi składkami. Po pożarze oszacowano szkody na kwotę 160 tys. zł. Jednak ubezpieczyciel, korzystając z zapisów umowy, wypłacił jedynie 92 tys. zł odszkodowania. Sprawa trafiła do sądu, nastąpiła apelacja ubezpieczyciela, po czym sprawą zajął się Sąd Najwyższy. W toku przewodu sądowego sąd stwierdził, że zawarta klauzula proporcjonalności oraz zaniżenie wartości z 750 tys. zł do 420 zł nie może zaniżać wartości odszkodowania i poniesionej szkody. Uznał zawartą klauzulę za nielegalną i niemającą mocy prawnej. Ostatecznie klient kancelarii prawnej i poszkodowany jednocześnie, otrzymał dopłatę w wysokości 107 tys. zł z tytułu poniesionych strat.

Inny przykład Kancelarii Vox Veritas .Odszkodowanie za spalony dom .PO INTERWENCJI Vox Veritas PZU S.A WYPŁACIŁO 187000zł za spalony dom. PZU S.A chciało wypłacić 83650zł.Pan Zdzisław zgłosił się do Vox Veritas celem poprowadzenia sprawy o spalony budynek mieszkalny.PZU S .A  wydało ostateczną decyzję o wypłacie 83650 zł. Po zapoznaniu się przez prawników Kancelarii Vox Veritas ze sprawą zdecydowaliśmy , aby skierować sprawę do oceny przez rzeczoznawce Sądowego celem sporządzenia opinii. Po wykonaniu opinii , prawnicy wystosowali reklamację do Ubezpieczyciela udowadniając całkowite zniszczenie budynku . Roszczenie wystosowaliśmy na kwotę 187000zł . Dnia 14 grudnia 2016r. PZU S.A wydało pozytywną decyzja w CAŁOŚCI PRZYJMUJĄC NASZĄ ARGUMENTACJĘ.   Klientowi została wypłacona kwota 187000 zł. Klient nie umie ukryć radości i zostawił piękne referencje. Warto pomagać !

Czy warto walczyć o odszkodowanie?

Oczywiście, że warto walczyć o odszkodowanie oraz jego wysokość. Zalanie mieszkania, pożar domu, szkody górnicze to czynniki niezależne od właściciela domu. Towarzystwa ubezpieczeniowe nie mogą zaniżać wartości szkody i wypłacanego odszkodowania. Aby wykryć i ukrócić proceder, warto skorzystać z usług kancelarii takiej, jak Vox Veritas, ponieważ dzięki naszym usługom mogą Państwo zrewidować wartość zawartej umowy i dowiedzieć się, czy ubezpieczyciel nie zaniżył wartości nieruchomości oraz jej wyposażenia, celem wypłaty niższego odszkodowania. Właściciel nieruchomości i ruchomości nie ma obowiązku wyceny rynkowej swojej własności czy własnych przedmiotów. Jest to wiedza ekspercka, czynność, której dokonuje ubezpieczyciel zgodnie z obowiązującym prawem. Wszelkie klauzule oferujące zaniżenie składki są nielegalne i naruszają dobro klienta. Naszym zadaniem jest pomoc Państwu w trudnych chwilach, kiedy dotknęła Państwa tragedia losowa i zostali Państwo oszukani.

W przypadku wątpliwości, pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, internetowego czy osobistego w najbliższych punktach stacjonarnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy szeroko pojętą „pomocą”.

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.