Kancelaria VOX VERITAS wygrała w rankingu Kancelarii Odszkodowawczych roku 2017/2018

Ranking przygotowany przez: rankingfirmodszkodowawczych.blox.pl za 2017/2018r prezentuje się jak w grafice. Największą ilość punktów zdobyła Kancelaria VOX VERITAS .

W sumie zdobyli 11 punktów na 12 możliwych do uzyskania. Wyjątkowy wynik.

Zwycięzca : Kancelaria VOX VERITAS

Rok temu zastanawialiśmy się jak możliwe są tak ogromne różnice w szybkości dochodzeniu odszkodowań od momentu podpisania umowy do wypłaty pierwszych środków dla Klienta . W tym roku ranking Kancelarii Odszkodowawczych poszerzyliśmy o kryterium :wysokość wypłacanych odszkodowań w Sądzie , w drodze polubownej. Sprawdziliśmy też profesjonalizm obsługi oraz stawki % pobieranych od Klientów. Ankieta była dobrowolna i wybrana losowo.

W tamtym roku zwracaliśmy uwagę na bardzo opieszałe postępowania wiodących kancelarii odszkodowawczych a bardzo szybkie postępowania w sprawach Kancelarii VOX VERITAS.Okazuje się ,że po roku czasu nic się nie zmieniło i sytuacja wygląda następująco . W umowach większości Kancelarii Odszkodowawczych istnieje zapis , iż firma przelewa klientowi pieniądze po 14 dniach od momentu zaksięgowania środków u siebie . Do tego praktyka w tych znanych i dużych kancelariach odszkodowań wygląda tak ,że roszczenie do Zakłądu Ubezpieczeń jest wysyłana dopiero po 14 dniach od momentu podpisania umowy a w skrajnych zbadanych przez nas przypadkach aż po 30 dniach. Co wydłuża znacząco proces likwidacji szkody. Pieniądze u klienta mogą pojawić się dopiero po 2 – 3 miesiącach.

Zwycięzca Kancelaria VOX VERITAS wygrało zdecydowanie i w tym kryterium za ro 2017/2018. Niedoścignione jak do tej pory procedury zdecydowanie pozwala Klientowi otrzymać pieniądze znacznie szybciej niż u konkurencji.

Kancelaria VOX VERITAS posiada system tzw.:” SZYBKA WYPŁATA”. W umowie z klientem jest zapis ,że Kancelarie zobowiązuje się do wysłania wniosku z roszczeniem do Ubezpieczalni przez radcę prawnego , adwokata już po 3 dniach od daty podpisania umowy. Zobowiązuje się również Kancelaria do przelewu klientowi pieniędzy po 3 dniach od momentu zaksięgowania środków. Co więcej Klient jest na bieżąco informowany o przebiegu sprawy poprzez system informatyczny i wysyłane smsy , a także kontakt Konsultanta lub Prawnika.Ten zapisy powodują skrócenie czasu likwidacji szkody . Reasumując opisywana Kancelaria wyprzedza znacznie konkurencje swoim skutecznym i szybkim działaniem a w rankingu Kancelarii Odszkodowawczych wygrali również pozostałymi kryteriami.

 

Źródło: http://rankingfirmodszkodowawczych.blox.pl/2018/05/nbsp-Ranking-za-20172018r-prezentuje-sie-jak-w.html

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Czytaj także:

zacznij z nami chodzić

Bezpłatna