FILM DZIENNIKA ZACHODNIEGO O NASZEJ PRACY. „Dziękuję VOX VERITAS, że uratowali mi życie” Pacjent.

 

 

 

Kompleksowa opieka w AMED
Zaczęła się więc walka na dwóch frontach: Ludwik walczył na rehabilitacji w AMED w Katowicach, a prawnicy z Vox Veritas – z ubezpieczycielem. Potrzebne były pieniądze, a tych na rehabilitację nigdy za dużo. Nie wszyscy to wiedzą, ale to właśnie dzięki takim kancelariom, osoby poszkodowane są w stanie uzyskać większe kwoty odszkodowania od ubezpieczycieli i wygrać walkę o zadośćuczynienie. Pieniądze nie są małe: suma obowiązkowego OC to ponad 5 mln euro i nawet kilka procent tej kwoty może stanowczo wpłynąć na jakość rehabilitacji.

Samochód ciągnął go kilkadziesiąt metrów, ledwo uszedł z życiem. W Katowicach wróciła mu nadzieja…
Grzegorz Bargieła

Wszystko to byłoby na nic, gdyby nie upór Ludwika i zaangażowanie pracowników Górnośląskiego Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED w Katowicach. Pomoc poszkodowanym w wypadkach, osobom po zawałach, złamaniach, z chorobami reumatycznymi, osteoporozą oraz setkom innych osób to specjalność tej kliniki._ – Jesteśmy na rynku od 12 lat. Nad naszymi pacjentami czuwa zespół wielospecjalistyczny: neurolog, ortopeda, lekarz rehabilitacji, neurologopeda, doświadczeni fizjoterapeuci oraz dziesiątki innych osób. Kompleksowa opieka daje efekty. – mówi Krzysztof Krop, dyrektor zarządzający AMED w Katowicach. _Dzięki cierpliwej rehabilitacji można wiele osiągnąć, a dowodem jest sam Pan Ludwik – Potrafię się już sam wykąpać, wiele rzeczy zrobię sam. Widzę postępy, o kulach, ale już chodzę. Dziękuję Vox Veritas i AMED-owi, że bardzo dobrze o mnie dbają. Śpię spokojnie.

Samochód ciągnął go kilkadziesiąt metrów, ledwo uszedł z życiem. W Katowicach wróciła mu nadzieja…
Grzegorz Bargieła

Najważniejszy jest czas
Warto więc pamiętać, by w przypadku nieszczęścia reagować od razu. Im wcześniej zawodowa kancelaria prawno-medyczna weźmie nas pod swoje skrzydła, tym większe szanse na szybkie rozpoczęcie kluczowej w tym okresie rehabilitacji w profesjonalnej klinice. – Niestety, niekompetencja wielu osób przed nami doprowadziła Ludwika po raz drugi na skraj życia. Gdyby trafił do nas od razu po wypadku, dziś jego stan mógłby być jeszcze lepszy. Dzięki wspólnej pracy Ludwika, AMED i Vox Veritas udało się nam, i jesteśmy dumni z tego, co udało się osiągnąć.

Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.