Odszkodowania Katowice

ODSZKODOWANIA powypadkowe,komunikacyjne. Rehabilitacja po wypadku. KATOWICE

VOX VERITAS ODSZKODOWANIA – KATOWICE
ODDZIAŁ KATOWICE
Adres: ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
E-mail: biuro@voxveritas.pl
Tel.: +48 22 290 33 77
Tel. kom.: +48 505 657 675

OBSŁUGUJEMY TEREN KATOWIC I OKOLIC

 

Obsługujemy Klientów z całego województwa wraz z przyległymi miastami.

Nasza kancelaria specjalizuje się w wypadkach śmiertelnych. Wywalczamy wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia dla wszystkich członków rodziny. Pomagamy uzyskać zwrot za koszty pogrzebu . Reprezentujemy Klientów  i przeprowadzamy DZIEDZICZENIE OFE/ZUS – transfer środków z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz wypłatę gotówki dla: małżonka, spadkobierców, uposażonych. Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania dla: rannych w wypadkach samochodowych, wypadkach w pracy, wypadkach w rolnictwie. Dla poszkodowanych w wyniku wypadku komunikacyjnego zapewniamy bezpłatny pobyt w prywatnej Klinice  wraz z szeroką rehabilitacją, wywalczamy również wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane urazu i cierpienia.

Mandatem do negocjacji  jest rozpoznawalność naszej Marki oraz wieloletnie doświadczenie prawników w tym obszarze.

Obsługujemy klientów z dzielnic:
Bogucice, Brynów – os. Zgrzebnioka, Dąb, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota-Panewniki, Murcki, os. Paderewskiego – Muchowiec, os. Tysiąclecia, os. Witosa, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Śródmieście, Szopienice-Burowiec, Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Załęże, Zarzecze, Zawodzie.

Potrzebujesz pomocy przy odszkodowaniu w Katowicach? Skontaktuj się z nami!

Wypełnij szybki formularz i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

[caldera_form id=”CF5bf2a13c9483b”]

Odszkodowania Katowice I Śląsk

Vox Veritas ma swoje filie w wielu miejscowościach, dlatego zapewniamy fachową obsługę w każdej z nich.Dewizą Vox Veritas jest pomoc ludziom, pomoc dla poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając na uwagę Państwa trudną sytuację życiową, staramy się, aby dostęp do naszych usług był dogodny dla Państwa. Zapraszamy do naszych dwóch oddziałów w Katowicach.

Nasze działania są przede wszystkim etyczne

Działy w sposób transparentny i niesiemy pomoc na zasadach profesjonalizmu, etyki i z poszanowaniem godności ludzkiej. Charakteryzuje nas troska, wrażliwość czy empatia. Dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć osoby poszkodowane, ich ból, cierpienie, dlatego nie eskalujemy traumy, a koimy zadane rany przez los, w jak najszybszy sposób finalizując cały proces odszkodowawczy. Poprawiamy świadomość społeczną i przeciwdziałamy zaniżaniu odszkodowań, aby osoby korzystające z naszej pomocy nie były pokrzywdzone jeszcze bardziej. Oceniamy możliwość uzyskania odszkodowania i udzielamy niezbędnych porad prawnych i psychologicznych. Organizujemy weekendy terapeutyczne dla rodzin ofiar wypadków samochodowych. Nasza kancelaria kieruje się dobrem klientów i szanujemy prywatność każdego klienta. Każdy pracownik i współpracownik kancelarii to profesjonalista pozostający do Państwa dyspozycji. Działamy tak, ponieważ naszym fundamentem działalności jest etyka i profesjonalizm.

Nasze oczko w głowie

Vox Veritas jest jedną z firm, która działa na rynku od wielu lat i ma ogromny atut na tle konkurencji. „Mając na uwadze Państwa dobro i sytuację życiową, dokładamy wszelkich starań, aby proces nie był długotrwały i nie podsycał traumatycznych wspomnień. Dlatego wprowadziliśmy system likwidacji szkód on – line poprzez formatkę : „”. Z łatwością poprzez kilka kliknięć można wysłać do nas dokumenty i czekać na przelew. „Wiemy, jak bardzo Państwo cierpią, jak wielkie straty materialne i niematerialne ponoszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces odszkodowawczy zamknąć szybko, sprawie i z jak najbardziej pomyślnym skutkiem dla naszych klientów. Najlepszą rekomendacją jednak są słowa niezależnych mediów i naszych klientów. To opinie medialne, a przede wszystkim osób, które skorzystały z pomocy kancelarii, świadczą o naszej skuteczności. Jedną z nich napisała Pani Bożena: „Dziękuję za wywalczoną kwotę 75 tys. zł w 12 dni w formie ugody za śmierć mojej matki w wypadku samochodowym. Jestem pod wrażeniem Państwa obsługi i szybkości działania. Dziękuję również za kwotę 15 tys. zł wywalczoną dla wnuka za śmierć babci. Dziękuję Państwu!! – Klientka Bożena”. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi opiniami na naszej stronie lub na niezależnych stronach, które tworzą niezależne rankingi firm odszkodowawczych.

Kiedy możemy pomóc?

Nie pozostawiamy nikogo bez pomocy, wspomożemy każdego, kto przyjdzie do nas o nią się ubiegać. Świadczymy doradztwo prawne czy pomoc psychologiczną. Zakres naszych usług obejmuje między innymi : śmierć członka rodziny w wypadku komunikacyjnym,poważne obrażenia ciała w wyniku wypadku samochodowego,wypadek w pracy , w górnictwie ,w rolnictwie, dziedziczenie ofe/zus , spóźniony lot , odszkodowanie za spalony dom itp.Przykłady naszej działalności mogą znaleźć Państwo zakładce „sukcesy”. Opisane są tam przykłady odszkodowań, uzyskanych świadczeń, zadośćuczynienia, które udało nam się wywalczyć od firm ubezpieczeniowych, naszym zdaniem, po krzywdzących decyzjach dla ofiar wypadków czy poszkodowanych. Różnice w wysokości odszkodowań wynoszą nawet po kilkaset tysięcy złotych. Opisy są stworzone na podstawie autentycznych wydarzeń, traumy, wypadków, które w końcowym efekcie doczekały się pozytywnego rozwiązania dla poszkodowanych.

Czy warto walczyć o odszkodowanie?

Oczywiście, że warto, bo straty w wyniku wypadku czy śmierci bliskiej osoby, to nie tylko aspekt moralny, ale również materialny. Rozumiemy śmierć czy kalectwo bliskiej osoby bądź trudną sytuację psychiczną. Ogrom bólu, cierpienia zdają się nie do ukojenia. Życie jednak trwa nadal, a często zmarli partycypowali w kosztach naszego życia. Utrata takiego wsparcia to duży cios, dla tych którzy pozostali na ziemi. Celem odszkodowania jest nie tylko zadośćuczynienie krzywdom moralnym, ale naprawienie szkody, jakiej doznali członkowie rodziny po zmarłej mamie lub tacie w wypadku komunikacyjnym. Dzieciom, współmałżonkowi, dziadkom czy rodzicom jest należne odszkodowanie, wsparcie życiowe, które utracili wraz z bliską osobą, a nasz kancelaria walczy o tę sprawiedliwość życiową.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu. Udzielimy Państwu wszelkiego możliwego wsparcia od bezpłatnej porady prawnej do uzyskania należnego odszkodowania.

Znajdziesz nas po słowach :
odszkodowania komunikacyjne Katowice, odszkodowania po śmierci bliskiego Katowice, odszkodowania po wypadku przy pracy Katowice, odszkodowania w drodze do pracy Katowice, wysokie odszkodowania Katowice, odszkodowania powypadkowe Katowice, dopłaty do odszkodowań Katowice, odszkodowanie z oc sprawcy Katowice, firma odszkodowania Katowice, pomoc w uzyskaniu odszkodowania Katowice, odszkodowania kancelaria Katowice, odszkodowania dobry adwokat Katowice.

Obsługujemy:

miasta i Gminy przylegające do Katowic: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze) oraz okoliczne miasta ze Śląska i Zagłębia (Bieruń, Będzin, Czeladź, Knurów, Mikołów, Łaziska Górne, Pyskowice, Radzionków, Tarnowskie Góry i Wojkowice)

Uzyskaj odszkodowanie

Zamów bezpłątną konsultację
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.
Przewiń do góry

Bezpłatnie sprawdzimy, czy należy Ci się

Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług VOX VERITAS ODSZKODOWANIA Sp. z o.o. KRS: 0000651942: ul. Mickiewicza 29 ,40-085 Katowice w tym przesyłania mi ofert marketingowych.